Kde sledovat VCU vs Mount St. Mary’s Basketball 2020

Getty Damian Chong Qui z horolezců Mount St MaryVCU Rams (2-2) zamíří do Stuart Siegel Center v Richmondu, kde se v sobotu utkají s Mount St. Mary’s Mountaineers (1-2).kde mohu sledovat chesapeake shores
Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení ve 14:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Mount St. Mary’s vs VCU žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, v aplikaci ESPN můžete živě sledovat Mount St. Mary’s vs VCU na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.forhendové podání na badminton

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled na Mount St. Mary’s vs VCU

Virginia Commonwealth vychází a 72-69 ztráta pro Penn State tento týden. Myles Dread z Nittany Lions v posledních sekundách trefil trojku, aby zajistil vítězství Penn State.

Na konci hry zde odehráli ještě jednu hru než my, hlavní trenér VCU Řekl Mike Rhoades po ztrátě. Líbilo se mi naše dnešní úsilí, jen jsem si myslel, že jsme se jednou tolikrát střelili do nohy, abychom vyhráli na silnici ... Nemůžeme být jen tak naštvaní, dokud se nevrátíme do Richmondu. Musíme se ujistit, že se to v následujících dvou dnech spálí v praxi, a budeme mít větší přenos.

Berani budou čelit týmu Mount St Mary, který padl dva přímo proti Navy a Marylandu. Horolezci letos ve třech zápasech nasbírají 63,3 bodu za zápas a vzdávají 69,0 bodu, což není úspěšný vzorec.

Jalen Gibbs vede cestu Mount St Mary’s , bodování 17,7 bodů na zápas. Gibbs je jedním ze tří hráčů horolezců, kteří bodují ve dvouciferných hodnotách, spolu s Damianem Chong Qui (13,3 ppg) a útočníkem Malikem Jeffersonem (11,0 ppg).

Mount dostal do rukou ztrátu 79-61 od daleko lepšího týmu Marylandu, ale tým opustil hru více povzbuzován než odrazován. Do druhé poloviny trvalo, než se Terps začali stahovat, a pro velkou část soutěže to byla bitva tam a zpět.

S tímto týmem je jiná energie, trenére Mount Řekl Dan Engelstad po ztrátě. Věděl jsem, že proti Marylandu budeme hrát dobře, protože všichni se hned po hře Navy zamkli. Byli jsme připraveni jít.

jak koupit divočejší zuřivost 2

Nyní je čeká další těžká zkouška, až se VCU dostane do města. Berani získávají 72,5 bodu za zápas a povede je strážný Nah’shon Hyland, který má v průměru 14,8 bodu a tři prkna na soutěž.

Bude to velká výzva pro všechny, trenére Mount Řekl Dan Engelstad v telefonickém rozhovoru. Do 24 hodin lze provést velmi málo úprav.


Populární Problémy

Penguins a Flyers se ve středu setkají v otvíráku sezony NHL 2021 každého týmu. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

VCU vítá LSU pro velký nekonferenční zápas ve středu večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak odstranit Jean Stain z bot. Už jste si někdy koupili nové džínové džíny, abyste na konci večera zjistili, že indigové barvivo proměnilo vaše bílé tenisky v katastrofu s kravatou? Ještě nezakopávejte kopy! Tam...

Šestinásobný šampion Australian Open Novak Djokovic překonal problém s kyčlí, aby si rezervoval místo ve druhém týdnu prvního grandslamu 2018.