Paris Masters 2020: Tommy Paul vs Gilles Simon náhled, souboj a předpověď

Tommy Paulkresba na dvorku

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Tommy Paul vs Gilles Simon

Datum: 3. listopadu 2020Turnaj : Rolex Paris Masters 2020

Kolo : Kolo 64 (první kolo)

Místo : Paříž, FrancieKategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 3 901 015 EURNačasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six / Sony Liv


Náhled Tommy Paul vs Gilles Simon

Americká hvězda Tommy Paul bude v prvním kole Paris Masters 2020 bojovat s francouzským veteránem Gilles Simonem.

Paul zahájil sezonu 2020 na 90. pozici ve dvouhře mužů. Třiadvacetiletý mladík ale v první čtvrtině sezony hrál skvěle a v březnu 2020 dosáhl nejvyšší pozice v kariéře na 57. pozici.

Bohužel pro Paula, zlom COVID-19 poškodil jeho dynamiku, protože nemohl vyhrát ani jeden zápas na Cincinnati Masters, US Open nebo Rome Masters. Američan ale vykazoval známky návratu do formy v Hamburku, kde se dostal do před čtvrtfinále. Paul také slušně předvedl Roland Garros a Forte Village Sardegna Open.

Paul utrpěl přímou ztrátu na Feliciana Lopeze v Antverpách, aby zahájil svou halovou hardcourtovou houpačku na hrubé notě. Minulý týden se ale objevil ve čtvrtfinále v Nur Sultan, kde podlehl dvěma mečboly Johnu Millmanovi.

Bývalý svět č. 6 Gilles Simon se bude snažit využít Paulových nedávných nesrovnalostí. To znamená, že místní naděje měla na cestě pozdě za sebou hit-or-miss.

Gilles Simon

Simon prohrál v prvním kole French Open a poté Roberto Bautista Agut ve druhém kole ukončil kampaň bett1Hulks Indoors 2020. Francouz však na své straně do svého domácího turnaje má nějakou hybnost.

Simon zaznamenal rohlík nad vycházející hvězdou Jannik Sinner ve svém čtvrtfinálovém zápase na mistrovství bett1Hulks, než prohrál ve třech setech. V tomto případě také porazil třetího nasazeného Denise Shapovalova.


Tommy Paul vs Gilles Simon proti sobě

Tommy Paul a Gilles Simon nikdy předtím nebojovali na turné. Jejich vzájemný rekord je aktuálně 0: 0.


Tommy Paul vs Gilles Simon proti sobě

Gilles Simon

Tommy Paul ani Gilles Simon neměli produktivní švih, ale na indoor hardcourt si vedli slušně. Paris-Bercy nabídne více stejných podmínek, takže oba hráči budou mít chuť na své šance.

Paul si užívá odpalování míče od základní čáry, zatímco Simon proti nim rád používá tempo svých soupeřů. Tento zápas prvního kola slibuje, že bude trhlinou soutěže, a Simonova obrana by mohla hrát obrovskou roli při rozhodování o vítězi.

Při hře proti Janniku Sinnerovi Simon prohrál první set 3: 6, ale poté otočil tabulky a vyhrál osm her v řadě. Paul by si musel dávat pozor na Francouzovu schopnost poflakovat se, i když je na zádech.

Předpověď: Gilles Simon vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Jak uvařit mletí a zelenou papriku. Pikantní a chutné jídlo z mletého masa a pepře, které lze jíst nebo podávat s rýží, chlebem, houskami nebo obyčejnými těstovinami. Mleté pokrmy jsou relativně snadné na přípravu a vyžadují malé úsilí. Plátek...

Losování mužů na US Open 2015 je venku; Federer se v semifinále pravděpodobně utká s Murrayem.

Velmi očekávaná minisérie „The Comey Rule“ má premiéru v neděli. Zde je návod, jak sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte Showtime.

Jak používat Mozilla Firefox. Navzdory velké konkurenci, která zahrnuje prohlížeče Chrome, Safari a Internet Explorer, zůstává Mozilla Firefox jedním z nejúčinnějších a nejpopulárnějších prohlížečů na trhu - a je zdarma. Známý svou rychlostí a ...