Problémy se šampaňským, když Wimbledon žádá fanoušky, aby ho zazátkuli, když hráči podávají

Kde a kdy si dát šampaňské je takový problém Wimbledonu.SLEDUJTE: Proč je tak těžké získat vstupenku na Wimbledon? | Přestávka

WIMBLEDON, Anglie (AP) – Kde a kdy si dát šampaňské, je takový problém Wimbledonu.

Někdo špatně načasoval neděli na nejstarším grandslamovém turnaji, kde bublina pomáhá smýt jahody a smetanu.'Dámy a pánové, prosím, pokud otevíráte láhev šampaňského, nedělejte to, když se hráč chystá podávat. Děkuji,' oznámil těsně po začátku zápasu na hřišti č. 3 australský rozhodčí John Blom.

obrázky badmintonového kurtu

Anastasia Potapová se usmála a přikývla na souhlas. Dvaadvacátá nasazená hráčka podávala k zahájení zápasu ve třetím kole dospívající Mirra Andreeva . Když vyhodila míč do vzduchu, praskla zátka a poslala dlouhé podání. Při druhém podání pak ztratila bod a následovalo varování rozhodčího.

Problémy se šampaňským, když Wimbledon žádá fanoušky, aby ho zazátkuli, když hráči podávají
/

Lanson Champagne je k dispozici v areálu All England Clubu ve skle, půl láhvi a láhvi. 'Le White Label Sec' stojí 95,10 liber (122 $) za láhev.'Ve skutečnosti to obvykle kupujeme tady, ale je docela hezké, že si můžete přinést vlastní, což jsem si neuvědomila, dokud si to dnes ráno nevyhledal můj manžel,' řekla Sarah-Jane Watson, právnička ze Surrey.

To je pravda , můžeš.

'Přinesli jsme láhev,' řekla, 'a pak jsme láhev koupili.'

jak vybrat tenisovou raketu pro začátečníky

Sledovali zápasy u soudu č. 2, kde ochranka požádala, aby neotevírali láhev uvnitř.

Mezi body během zápasu s Igou Swiatekem a Belindou Bencic bylo slyšet praskání korku na centrálním kurtu.

32. nasazená Marie Bouzková řekla, že je příliš vytočená na to, aby byla rozptýlena. Rodačka z České republiky, která prohrála s Markétou Vondroušovou, během zápasu před pár lety řekla, že si nevšimla, že by se v nedaleké budově spustil požární hlásič.

„Říkala jsem si ‚jaký požární poplach?‘,“ řekla.

I když je tu alespoň jedno místo, dodala, to je o něco hlasitější než průměr: Flushing Meadows.

'V New Yorku,' řekla Bouzková, 'máte větší hluk zvenčí, řekla bych, jen z davu, buď pijete možná příliš mnoho piva, nebo jste jen trochu hlasitější.'

Populární Problémy

Během nedávného živého zasedání Rafael Nadal oznámil prodloužení svého partnerství s korejským automobilovým gigantem Kia. KIA původně podepsala Rafaela Nadala v roce 2004, takže jejich partnerství vydrželo více než 20 let.

Jak zacházet s toulavou kočkou. Může být těžké rozeznat, zda je kočka na ulici ztracená, divoká nebo se jen prochází po svém okolí. Pokud však nakonec najdete toulavého mazlíčka, vaše laskavost by mu mohla zachránit život a znovu jej spojit s ...

Francisco Roig, jeden z trenérů Rafaela Nadala, věří, že Španěl odehrál svůj nejlepší tenis na Roland Garros, kdykoli dokázal udržet klid.

Pizza bagety jsou skvělou alternativou k běžné pizze, zvláště pokud máte náhlou chuť, ale nemáte čas utíkat do obchodu. Vyrábějí se snadno, protože polovina práce je již hotová za vás: kůra. Jakmile víte, jak ...