Přímý přenos PSG vs Štrasburk: Jak se dívat v USAGetty Images Útočníci Paris Saint-Germain Lionel Messi (L) a Neymar.

Paris Saint-Germain v pátek po podpisu superhvězdy Lionela Messiho vstupuje do Štrasburského Parc des Princes.

Ve Spojených státech bude zápas (začátek v 15:00 ET) vysílán v televizi beIN Sports (anglické vysílání) a beIN Sports en Español (španělské vysílání). Pokud ale nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos PSG vs Štrasburk online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos beIN Sports, beIN Sports en Español a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV. Oba kanály jsou k dispozici buď v základním balíčku, nebo v balíčku Fubo Latino, oba s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

tenisový začátečník

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, PSG vs Strasbourg můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.


Sling TV

Sling TV nabízí několik různých balíčků a doplňků, z nichž mnohé zahrnují beIN Sports a/nebo beIN Sports en Español.

Balíček Sling Orange + Sports Extra a balíček Sling Blue + Sports Extra zahrnují beIn Sports. Neposkytují bezplatnou zkušební verzi, ale toto je nejlevnější služba dlouhodobého streamování s beIN Sports a svůj první měsíc můžete získat za 21 $:

Získejte Sling TV

jak vyhrát tenisový zápas

Balíček World Sports (sedm kanálů) zahrnuje beIN Sports a stojí 10 $ měsíčně nebo 60 $ za rok:

Získejte Sling TV World Sports

Balíček Best of Spanish (23 kanálů) zahrnuje beIN Sports en Español a beIn Sports Connect. První měsíc to stojí 5 $ za měsíc (poté 10 $ za měsíc):

Získejte Sling TV to nejlepší ze španělštiny

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, PSG vs Strasbourg můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.

nakupujte tenisové rakety online

Náhled PSG vs Štrasburk

Paris Saint-Germain se stala centrem fotbalového světa, když tento týden podepsala s týmem bývalá barcelonská superstar Lionel Messi. Messi spojí síly s Neymarem a Kylianem Mbappe s nadějí na získání titulu Ligue 1.

Ještě nejsme tým, řekl trenér PSG Mauricio Pochettino. Máme tým s hráči, kteří září sami a obrovská výzva, před kterou stojíme, je udělat s těmito jmény dobrý tým. Čelím této výzvě s velkým nadšením a vzrušením. Chceme mít tým nejen pro sociální média, ale také tým, který pokrývá každodenní požadavky.

Jako trenér vždy chcete mít problém vytvořit tým s [nadbytkem] špičkových hráčů a přijímat rozhodnutí, proto jsme tady.

Messi hrál naposledy ve finále Copa America proti Brazílii před více než měsícem, čímž dovedl svůj tým k trofeji. PSG 34letého hráče do akce nespěchá.

Musíme to udělat krok za krokem. Prioritou je, aby se cítil dobře. Před měsícem hrál finále Copa America a musí debutovat za nejlepších podmínek. Ale viděl jsem velmi vyzrálého Messiho, hráče, kterého všichni známe. Vidím Messiho, který je šťastný as neuvěřitelnou energií.

Ve vší upřímnosti, PSG pravděpodobně nebude potřebovat služby Messiho proti Štrasburku, týmu, s nímž doma prohráli v konkurenčním boji, který zaznamenal 24 výher a sedm remíz.

PSG vyhrál svůj debut v sezóně proti Troyes, což umožnilo úvodní gól, ale poté vstřelil dva před polovinou a dosáhl vítězství 2-1.

rakety tenis

Štrasburk propadl 2: 0 ve svém prvním zápase v sezóně a podlehl Angers 2: 0. Po bezbrankovém prvním poločase skóroval Angers v 57. minutě a odložil to pozdním gólem.

Pravděpodobná sestava PSG : Navas; Hakimi, Kehrer, Kimpembe, Diallo; Danilo, Wijnaldum, Herrera; Draxler, Icardi, Mbappe

Štrasburk Pravděpodobná sestava : Soli; Fila, Sissoko, Djiku, Caci; Thomasson, Lienard, Bellegarde, Waris; Ajorque, Diallo


Populární Problémy

Jak obnovit rozbitý kompaktní prášek. Předtím, než vyhodíte rozbitý kompaktní prášek, proč to nezkusit opravit? Nejběžnější metoda vyžaduje, abyste použili třecí alkohol. Přestože se alkohol vysychá, někteří lidé s ...

Moderuje Adam Scott, nová herní show „Don't“ má premiéru ve čtvrtek večer na ABC. Pokud ale nemáte kabel, můžete jej sledovat online.

Váš průvodce streamováním Pinnochia online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Jak zabalit kotník. Zavinutí kotníku je běžný způsob léčby podvrtnutí nebo stabilizace kotníku, který je náchylný ke zranění. Kotníky mohou být ovinuty kompresním obvazem nebo obalem vyrobeným z pásky. Zjistěte, jak se rozhodnout, jakým způsobem ...

Toto je náhled na Queens Club Champions 2018. Článek analyzuje šance jednotlivých hráčů na Queen's a Wimbledon.