Puig omráčí Garciu pro semifinálové kotviště, Kvitová podlehla zranění

Oříznuta MonicaPuig

Portorická Monica Puig

Portorická kvalifikace Monica Puig šokovala druhou nasazenou Caroline Garciuovou, aby se dostala do semifinále WTA Connecticut Open, zatímco trojnásobná vítězka Petra Kvitová byla nucena odejít do důchodu.

Úřadující olympijská vítězka Puigová ve čtvrtek ohromila Garcii 7-5 1-6 6-2 v New Havenu, aby postoupila do svého prvního semifinále v sezóně.

Zranění kyčle zbrzdilo Puiga, ale 24letý hráč bude nyní v závěrečných čtyřech turnajích čelit Carle Suarez Navarro.

Suarez Navarro postoupil do dalšího kola poté, co třetí Kvitová odešla do důchodu kvůli zranění ramene.

Kvitová si po prohraném prvním setu 6: 3 vzala lékařský timeout a nemohla pokračovat proti Španělce.

Julia Goerges a Aryna Sabalenka se utkají v druhém semifinále na Connecticut Open.

Německý pátý nasazený Goerges porazil Jekatěrinu Makarovou 6: 4 6: 2 díky 29 vítězům, zatímco Sabalenka zvítězila nad Belindou Bencicovou 6: 3 6: 2.

Populární Problémy

Jak se zbavit sršňů. Pokud jste si všimli sršně bzučící po vašem dvoře a chcete se jich zbavit, vystopujte je zpět do hnízda. V noci postříkejte hnízdo aerosolovým insekticidem označeným pro vosy a sršně. Určitě noste ...

Ve věku 34 let Sania Mirza nadále vzdoruje všem šancím a očekáváním.

Šicí stroj Brother LS 2125i je lehký, jednoduchý stroj, který přitahuje milovníky šití všech úrovní znalostí. Navlékání stroje je velmi jednoduchý proces, ale existuje několik kroků, které budete muset dodržet, pokud ...

Jak zacházet s poraněním manžety rotátoru. Pokud dojde k poranění jednoho nebo více svalů nebo šlach ve vašich rotátorových manžetách, může pro vás být bolestivé hýbat paží. Protože tato bolest může vážně ovlivnit kvalitu vašeho života, je důležité ...

Sezóna 2020 NASCAR Xfinity Series začíná závodním zážitkem 300 v Daytoně. Zde je návod, jak sledovat závod online bez kabelu.

Britský thriller „The Beast Must Die“ má v USA premiéru v pondělí na AMC. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat streamování online zdarma.