Jak streamovat Big Hero 6: Průvodce prohlížením rodiny

Disneyesový loketní popruh

Streamujte Big Hero 6 hned teď

Disneyův „Velký hrdina 6“ je jedním z filmů, které mají pro každého něco. Film vybrali vedoucí společnosti Disney z Marvel Universe, protože nebyl příliš známý, takže tvůrcům ponechal prostor, aby si přizpůsobení skutečně přizpůsobili.Film začal v roce 2009 poté, co Disney získala společnost Marvel Entertainment. Generální ředitel povzbudil průzkum vlastností Marvelu a Dan Hall narazil na příběh prostřednictvím komiksů, zatímco režíroval „Medvídek Pú.“ Trvalo dva roky, než se hřiště dostalo do vyšších pozic, a byl jedním z pěti, které Hall navrhl pro přizpůsobení. Protože studio Disney chtělo nový pohled na příběh, tvůrci si přečetli jen několik komiksů a doufali, že jim dodají originální dojem z Disneyho.

Hlavní postava filmu Hiro měla srdce hrdiny Disneyho a objímací robot Baymax si před ním představoval jako žádný jiný robot na obrazovce. Protože Baymax byl robot zdravotní péče, herec, který ho vyjádřil, Scott Adsit, musel vyjádřit soucit a zranitelnost, což nebyl žádný malý výkon.

Film se odehrává v San Fransokyo, který spojuje města San Fransico a Tokio. Producenti chtěli zachytit japonskou, městskou estetiku a zároveň nabídnout vůbec první film Disney odehrávající se v kalifornském městě. To také umožnilo filmu mít nohu ve dvou kulturních prostorech, což mu dalo různorodou a svěží směsici Disney a japonské mangy. Film byl poprvé uveden na filmovém festivalu Toyko v říjnu 2014, aby získal nadšené ohlasy, a poté zhruba o měsíc později debutoval v Americe.Fanoušci i kritici film milovali. Naprostá houževnatost ducha jeho postav přitahovala diváky do divadel, zatímco jeho technické a vizuální úspěchy přitahovaly kritiky. Film získal několik prestižních cen, včetně Oscara a Zlatého glóbu.

‘Big Hero 6‘ můžete sledovat online nebo streamovat ‘Big Hero 6’ kdykoli budete chtít, a zaručeně se vám bude chtít sledovat to znovu a znovu.

Zde je návod, jak streamovat „Big Hero 6“ právě teď:Jak streamovat „Big Hero 6“ - exkluzivně na Disney+

Velký hrdina 6 je jedním z mnoha dnes již klasických animovaných filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Velký hrdina 6 a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Big Hero 6 ″
  5. 5. Klepněte na Big Hero 6
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Big Hero 6“: Přehled

Datum vydání: 07.11.2014 (Spojené státy americké)
Tvůrci: Roy Conli

Ředitel: Don Hall, Chris Williams
V hlavních rolích:
Scott Adsit, Ryan Porter, Jamie Chung, TJ Miller
Hodnocení:
PG
Synopse:
Mladý génius robotiky přijde o svého bratra a mentora v hrozném požáru. Poté sestaví tým superhrdinů, aby pomstil jejich smrt a bojoval proti jejich společným padouchům. Mezi jeho týmem je milovaný nafukovací robot, kterého vytvořil jeho zesnulý bratr, aby se staral o lidi v jeho životě.


Jak dlouho je „Big Hero 6“?

Velký hrdina 6 je dlouhý 102 minut.


Děj „Velký hrdina 6“

Hiro Hamada je zázrak dospívající robotiky žijící v San Fransokyo, vizionářském městě, které je směsicí Tokia a San Fransisco. Hiro, nadaný do robotického inženýrství, tráví spoustu času stavěním robotů pro nelegální robotické boje, dokud se ho jeho laskavý starší bratr nepokouší přesměrovat k produktivnějšímu úsilí.

Tadashi ho vezme na San Fransokyo Institute of Technology, kde Hiro seznámí se svou skupinou přátel a svým mentorem, profesorem Robertem Callaghanem. Profesor Callaghan je vedoucím univerzitního programu robotiky, zajímá se o Hiro a povzbuzuje ho, aby se přihlásil do univerzitní vitríny.

Hiro vytváří neuvěřitelný roj mikrorobotů, kteří se mohou rojit do jakékoli představitelné formace pomocí zařízení, které nosí na hlavě. Jeho vynález je tak pozoruhodný, Hiro je téměř rekrutován Allistairem Krelem, generálním ředitelem prestižní technologické firmy Krei Tech. Hiro odmítá, chce se připojit ke svému bratrovi na univerzitě, a Callaghan ho přijme na univerzitu právě tam. Když skončila vitrína a Hiro a Tadashi se vydali domů, v sále vypukl požár. Tadashi spěchá zpět zachránit Callaghana, ale hala exploduje a oba je zabije.

Hiro je rozrušený nad ztrátou svého bratra a mentora a truchlí nad nimi samotnými ve svém pokoji. Náhodně zakopne a nechtěně aktivuje Baymax, zdravotnického robota, kterého vytvořil jeho bratr. Po seznámení vystopují jediného zbývajícího mikrorobota, který požár přežil. Zjistí, že to není jediný, kdo zbyl a že je někdo masově vyrábí. Stávají se muži ve skladu v masce Kabuki a Hiro usuzuje, že požár možná nebyl nehodou.

Jakmile uniknou muži v masce Kabuki, Hiro vybaví Baymax ochranným brněním a mikročipem, který umožňuje robotovi bojovat pomocí naprogramovaných pohybů karate. Hiro a Baymax vystopují muže do doků, kam přijedou Tadashiho přátelé, Go Go, Wasabi, Honey Lemon a Fred. Skupina znovu unikne muži v masce Kabuki, ale poté se rozhodne vytvořit tým a nazvat se Big Hero 6.

Skupina, která podezřívá maskovaného muže jako generálního ředitele Kreiho, ho opět vystopuje, ale tentokrát ho pokoří a sundají mu masku. Ukázalo se, že je to profesor Callaghan, který ukradl Hiroovy roboty, aby se zachránil v ohni. Hiro zuří, že jeho bratr zemřel pro nic za nic, a odebere čip Baymax pro zdravotní péči, aby se pomstil Callaghanovi.

Na poslední chvíli Honey čip znovu nainstaluje a zabrání tomu, aby Baymax zabil Callaghana a umožnil profesorovi uprchnout. To Hiro ještě více rozčílí a přísahá, že svého bratra pomstí, ať se děje cokoli. Ve svém slepém vzteku se pokusí znovu odebrat čip Baymax ze zdravotnictví, ale robot ho zablokuje a připomene Hiro, že pomsta není to, co by Tadashi chtěl. To stačí, aby se Hiro dostal kolem sebe, a slibuje skupině, že přivede Callaghana před soud správným způsobem.

Objevem ztracených videozáznamů se ukázalo, že Callaghanova dcera Abigail byla Kreiem poškozena a hledá pomstu za svou dceru. Callaghan se snaží zničit Kreiho sídlo pomocí teleportačního portálu, ale Big Hero 6 zasáhne a zachrání Krei. Portál však zůstává aktivní a oni si uvědomí, že Abigail je uvnitř, spí, ale není mrtvá.

typy úchopů v tenise

Baymax a Hiro skočí na portál, aby ji zachránili, ale na cestě ven je nafukovací vnějšek Baymax poškozený a není schopen je všechny tři dostat ven. Obětuje se, zůstává na portálu sám, ale pomocí své raketové pěsti zachrání Hiro a Abigail.

Později Hiro narazí na raketovou pěst a objeví čip zdravotní péče Baymax sevřený v něm. To umožňuje Hirovi znovu ho vybudovat se všemi jeho vzpomínkami a pocity a mohou být znovu spolu.

Velký hrdina 6 pokračuje v boji se zlem a zachraňuje občany San Fransokya před zraněním


Obsazení filmu „Big Hero 6“

Obsazení filmu „Velký hrdina 6“ mělo vysoký řád a přivedlo tyto postavy k životu. Protože projekt neměl široké mainstreamové pokračování, museli začít od nuly, aby se z nich stali postavy, které teď milujeme.

Scott Adsit jako Baymax

Protože byl Baymax koncipován jako robotický lékařský asistent, musel Adsit najít rovnováhu mezi kadencí robota a empatií postavy, která chce pouze pomáhat lidem. Možná to byla komediální minulost Adsitu, konkrétně jako Pete na dlouho běžícím, milovaném sitcomu „30 Rock“ to mu pomohlo najít správný rytmus.

Ryan Potter jako Hiro

Ryanovi Potterovi bylo teprve 19, když byl vybrán, aby vyjádřil postavu čtrnáctiletého Hira. U obrazovek mu však nebyl cizí. Hrál v Nickelodeonově „Supah Ninjas“ a byl Hiroovým hlasem ve videohře „Disney Infinity: Marvel Super Heroes“. Pokračoval také v hlasování Hiro v aktuální sérii „Big Hero 6“ na Disney XD.

Jamie Chung jako Go Go

Jamie Chung je velmi úspěšná pracující herečka a objevila se v mnoha, mnoha vašich oblíbených show. Poté, co vyjádřila Go Go ve hře „Big Hero 6“, pokračovala ve hře Mulan v seriálu „Once Upon A Time“, kde si zahrála ve filmech „Gotham“ a „The Gifted“ a v seriálové verzi „Big Hero 6“.

TJ Miller jako Fred

Přestože je TJ Miller populárním hercem v tradičních hraných seriálech, má mnoho zkušeností s hlasovou prací. Je hlasem vzadu Robbie Valentino o filmu „Gravity Falls“ ‘A Gene v‘ The Emoji Movie. ‘Zůstává v Marvel Universe jako Weasel ve franšíze‘ Deadpool ’a ztělesnil postavu Erlicha Bachmana v HBO‚ Silicon Valley ‘.


Písně a soundtrack „Big Hero 6“

Skóre pro „Big Hero 6“ složil Henry Jackman, který také napsal skóre pro „X-Men: First Class“ a Wreck-It Ralph. Film také obsahuje originální píseň populární rockové skupiny, Fall Out Boy s názvem „Nesmrtelní“.


„Big Hero 6“ v pokladně

„Big Hero 6“ byl kasovní úspěch. V Severní Americe vydělal přes 200 milionů dolarů a celosvětově vydělal 435 milionů dolarů. Jednalo se o nejlépe vydělávající animovaný film roku 2014 a 16 nejlépe vydělávající animovaný film všech dob.


Recenze „Big Hero 6“ - Co řekli kritici

„Big Hero 6“ byl velkým kritickým úspěchem a ocenil jeho animaci, emoce a akci. Film také získal během sezóny udělování docela velké uznání. Získala Oscara za nejlepší animovaný film, BAFTA za nejlepší animovaný film a Zlatý glóbus za nejlepší hraný animovaný film. To také vyhrál Oblíbený animovaný film na Kids Choice Awards v roce 2014.


Kde se „Velký hrdina 6“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

„Big Hero 6“ je prvním filmem Disney, který obsahuje postavy Marvelu, a společnost Disney vytvořila proprietární software, jen aby vytvořil vizuální podobu filmu. Byl to obrovský finanční úspěch, ale co je důležitější, zrodilo to fandom, který je věrný a různorodý, přitahovaný Hirovým soucitem a srdcem. Od koncepce a vydání filmu v roce 2014 došlo k několika doplňkovým projektům, včetně televizního seriálu, videohry, série manga knih a řady hraběnky zboží.


Trailer „Big Hero 6“Hrát si

Disney's Big Hero 6 - oficiální americký trailer 1 Disney's Big Hero 6 se otevírá v kinech ve 3D 7. listopadu 2014. Stejně jako Big Hero 6 na Facebooku: facebook.com/DisneyBigHero6 Sledujte Big Hero 6 na Twitteru: twitter.com/DisneyAnimation Sledujte Disney Animation na Tumblr: disneyanimation.tumblr.com Official Web: movies.disney.com/big-hero-6 Od Walt Disney Animation Studios, týmu za Frozen a Wreck-It Ralph, přichází Big Hero 6, akční komediální adventura o ... 2014-07-15T14: 50: 19 000Z

Streamujte Big Hero 6 hned teď


Drobnosti „Big Hero 6“: 5 rychlých faktů

Tento film je tak milovaný, že je těžké najít něco, co by nebylo zajímavé se o něm dozvědět. „Big Hero 6“ se v mnoha ohledech prosadil a zde je několik zábavných faktů na oslavu.

velikost tenisové rukojeti

1. Je to alternativní budoucnost

Ačkoli to není v příběhu filmu výslovně odhaleno, Scott Watanabe říká, že „Big Hero 6“ se odehrává v alternativní budoucnosti, ve které bylo San Fransisco přestavěno japonskými přistěhovalci po zemětřesení v roce 1906.

2. Baymax byl modelován po čem?

Animátoři modelovali nafukovací Baymax po dítěti s plnou plenkou.

3. „Big Hero 6“ má největší svět ze všech

Animátoři pojali „Velký hrdina 6“ jako rozšířený a rozsáhlý. Ve skutečnosti je větší než u „Tangled“, „Wreck-It Ralph“ a „Frozen“.

4. Je tu velikonoční vajíčko Pre-Mickey

Ve scéně, ve které Hiro omylem aktivuje Baymax při pádu, zahlédnete plakát na jeho stropě. Plakát je z Šťastný králík Oswald , což byla první Disneyho animovaná postava před Mickey Mouse.

5. Na název filmu musíte počkat až do konce

Mezi jeho mnoha dalšími prvotinami je to také první film Disney, který místo začátku uvádí název pouze na konci filmu.

Streamujte Big Hero 6 hned teď


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Williams vs Hurd online v USA zdarma.

Severní Dakota a Severní Dakota se setkají v sobotu v rané rivalitě. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Stefanos Tsitsipas dohnal Nicka Kyrgia v krátkém videochatu na Instagramu. Tsitsipas nedávno sdílel Kyrgiovo číslo na platformě sociálních médií a tento žert v rozhovoru dominoval.

Světová jednička Novak Djokovič v neděli ve finále Roland Garros překonal Stefanose Tsitsipase a stal se prvním mužem otevřené éry, který absolvoval dvojitý kariérní grandslam.