Jak někoho lžičkovat

Lžíce do sebe perfektně zapadají. Tato poloha mazlení maximalizuje intimitu a pohodlí, což vám a vašemu partnerovi umožňuje, abyste se do sebe schoulili jako lžíce v zásuvce. Pokud se chcete cítit nablízku svému partnerovi, neexistuje dokonalejší způsob než lžička.

Část 1 ze 2: Zvládnutí technik lžíce

 1. Obrázek s názvem Spoon Someone Krok 1

  1 Zjistěte velikost lžíce. Ve většině poloh lžíce budete muset určit „malou“ a „velkou“ lžíci:
  • Malá lžička: Obvykle je to menší partner. Tato pozice je často považována za oslabující a obvykle připadne ženskému partnerovi.
  • Velká lžíce: To bude často dominantní partner. To je obvykle vyšší nebo mužnější partner.
  • Rychlý test, abyste zjistili, která lžíce je velká lžíce: kdo objímá druhého partnera při mazlení, měl by být tou velkou lžící. Tyto role nejsou vždy černobílé, často si velké lžíce občas užijí jako malé lžičky.


 2. Obrázek s názvem Spoon Someone Krok 2

  2 Udělejte klasickou lžíci. V této poloze leží velká lžíce na boku a malá lžíce si přiloží záda k žaludku velké lžíce a zároveň leží na boku. I když existují variace na to, co spodní rameno velké lžíce dělá v této poloze, je v komunitě lžiček dobře přijímáno, že horní paže velké lžíce by měla být omotána kolem pasu malé lžičky.
  • Informace o tom, co může velká lžíce udělat se spodní paží, naleznete níže v části „Vyhýbání se trapnosti“.
 3. Obrázek s názvem Spoon Someone Krok 3

  3 Udělejte Ol 'Ball a Spoon. V této technice velká lžíce leží na jeho straně a malá lžíce se zády k žaludku velké lžíce položí na bok. Malá lžička by se pak měla stočit do polohy plodu. Velká lžíce by se pak měla pomocí spodní paže natáhnout za sebe a vytvořit kříž, přičemž horní paže leží přes malou lžičku.
 4. Obrázek s názvem Spoon Someone Krok 4

  4 Udělejte velkou lžíci a dětskou lžíci. V této poloze leží velká lžíce na boku a malá lžička by se pak měla stočit do polohy plodu čelem k žaludku velké lžíce. Velká lžíce by pak měla obejmout malou nebo dětskou lžičku oběma pažemi.
 5. Obrázek s názvem Spoon Someone Krok 5

  5 Udělejte lžíce v zásuvce. Při tomto pohybu by velká lžíce měla ležet na zádech. Malá lžíce by pak měla ležet na žaludku velké lžíce lícem dolů. Pro větší intimitu se zkuste navzájem obejmout.
 6. Obrázek s názvem Spoon Someone Step 6

  6 Udělejte Spork. Chcete -li vzít stejnou myšlenku za „klasickou lžíci“, zkuste spojit nohy obou lžic tak, aby spodní část velké lžíce spočívala na matraci, pak spodní část malé lžičky, pak horní lžíce velké lžíce, pak horní část lžíce noha.
 7. Obrázek s názvem Spoon Someone Krok 7

  7 Do Upside-Down Y. Abyste správně provedli tento manévr, měla by si malá i velká lžíce přitlačit záda k sobě navzájem. To umožní více osobního prostoru (a čerstvého vzduchu) a zároveň poskytne „teplo“ vašeho partnera.
 8. Obrázek s názvem Spoon Someone Step 8

  8 Smíchat to. Kdo říká, že vyšší partner musí být pořád tou velkou lžící? Bavte se přepínáním a změnou toho, kdo je v pozici velké nebo malé lžičky. I když je malá lžíce o stopu vyšší než velká lžíce, bude to zábavné a roztomilé mazlení. Pokud jste si se svým partnerem navzájem opravdu pohodlní, pak na tradičních rolích pohlaví nebo výšky a lžíce nezáleží! reklama

Část 2 ze 2: Vyhýbání se trapnosti

 1. Obrázek s názvem Spoon Someone Krok 9

  1 Vytvořte umístění pravé paže. Toto je zásadní část pro vytvoření trvalé polohy při lžíci. Tato zodpovědnost obvykle padá na velkou lžíci, protože následky pravděpodobně ponese jeho paže. Špatné umístění paže může mít za následek usnutí paže nebo neschopnost opustit polohu lžíce. Zde jsou některé polohy paží, kterým byste se měli za každou cenu vyhnout:
  • Rameno T-Rex stane se to, když si dva lžící lží na boku a spodní paže velké lžíce se zachytí za zády malé lžičky a vytvoří paži T-Rex (ohnutou v lokti), která nemá prostor k rozpínání.
  • Armádní rameno stane se to, když si dva lidé lžící na boku a spodní paže velké lžíce jsou nuceny být rovně po svém boku. To je často nepříjemné a vytváří bariéru mezi přední částí velké lžíce a zády malé lžíce, což snižuje intimitu.
  • Rameno superhrdiny Stává se to, když dva lidé lžící na boku a spodní paže velké lžíce jsou nuceny natáhnout se vzhůru, jako by se chystal letět. I když to velké lžíci umožňuje dát paži pod krk malé lžičky, což zvyšuje intimitu, může to rychle vést k mrtvé paži a ponechat malý prostor pro velkou lžíci na útěk.
  • Objímání paže Stává se to, když si dva lidé lžící na boku a spodní paže velké lžíce je omotaná kolem pasu malé lžičky. To může vést k nejhoršímu možnému scénáři: paže Big Spoon usne a Little Spoon je příliš pohodlná na to, aby se probudila a uvolnila paže big spoon. Amputace je pak jediným způsobem, jak se osvobodit, aniž byste partnera probudili. Pokud se pokusíte uniknout, zkuste vysvětlit, proč jste svého partnera vzbudili, aniž byste zněli sobecky (Tip: to se nestane).
 2. Obrázek s názvem Spoon Someone Krok 10

  2 V případě potřeby opusťte polohu mazlení. Pokud teplo nemůžete vydržet, vyjděte z kuchyně (aniž byste svého partnera urazili). Opuštění polohy mazlení přeruší nebo 'ukončí' intimitu okamžiku. Vytažení z pozice proto musí být provedeno diplomatickým způsobem. Všichni někdy potřebujeme nějaký osobní prostor a je naprosto přirozené se takto cítit. Zde je několik způsobů, jak zastavit mazlení tak elegantně, jak je to možné:
  • Předstírejte to, abyste nezranili city svého partnera. Pomocí falešného zívnutí nebo příležitostného „gruntování“ ve spánku zjistíte, že „to děláte ve spánku“. Tím zjistíte, že to děláte během spánku, a ne proto, že jsou špatnou lžící. Ušetří to jejich pocity a zabrání jakékoli konfrontaci. Jakmile vytvoříte únikový hluk, ujistěte se, že ho budete používat i před a po útěku a poté pravidelně. Říká se tomu stanovení vaší základní linie a díky tomu to bude mnohem přesvědčivější.
  • Udělejte končetinový blok. Cílem je umět se z pozice vykutálit. To znamená, že budete potřebovat volnou únikovou cestu, která vyžaduje co nejmenší úsilí -… „Děláte to ve spánku. Nejprve odstraňte všechny ruce nebo nohy buď:
   • Pomalu pohybujte končetinou sami, aniž byste je probudili. Chcete -li pohnout končetinou, aniž by si toho váš partner všiml, půjde o jediný, pomalý a metodický pohyb. To bude muset být provedeno se zavřenýma očima. Pokud vás ten druhý chytí, zahrajte si „spící“.
   • Vytváření nepříjemné situace pro vašeho partnera, která ho nutí hýbat tou končetinou. Pokud máte problémy s pohybem paže nebo končetiny, nebo máte -li zaplať pánbůh spodní lžíci v poloze, bude nejlepší, když svému partnerovi uděláte co nejvíce nepohodlí. Když se pak pohne, jste bez viny.
  • Rychle vysuňte. Přesuňte se do otevřeného prostoru v posteli tak, že si všechny končetiny zastrčíte co nejblíže k tělu a poté se jedním pohybem „převalíte“ do volného prostoru. To je závazek. Jakmile se začnete házet, nemůžete misi přerušit. Toto je červená vlajka, že jsi vzhůru. Díky tomu bude naprosto zřejmé, že první a druhý krok byly účelové a že jste se pokoušeli prolomit „intimitu“, kterou si lžíce stanovila.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když dostanu erekci, když to uděláme s přítelkyní? Dosažení erekce je zcela přirozené a neměli byste se stydět. Váš partner může tlačit svou spodní část směrem k té vaší, aby vás škádlil nebo vám ukázal, že má stejné pocity jako vy. Pokud je jí vaše erekce nepříjemná, je to také v pořádku a měli byste se prostě odstěhovat.
 • Otázka Co když můj partner není spooner? Nenuťte je to dělat, pokud to neudělají. Možná se jim to nelíbí. Zeptejte se jich na to. Pokud to možná nechtějí udělat nebo potřebují osobní prostor, udělejte si ho sami
 • Otázka Co mám dělat s druhou paží? Je to na tobě. Druhou paži obvykle dávám pod partnera, abych se mohl obejmout oběma rukama.
 • Otázka Jak řeknu svému partnerovi, že bych si s ním chtěl dát lžičku? Jednoduše přijďte a zeptejte se poprvé. Například: „Právě jsem viděl tuto novou techniku ​​mazlení, můžeme to vyzkoušet?“ Vyzkoušejte to, můžete dokonce pokazit znovu a znovu, ale to je na tom to zábavné, protože to může být ještě intimnější.
 • Otázka Je v pořádku, když dva kluci lží nahí? Je naprosto v pořádku, že se dva dospělí, kteří souhlasí, lží, nahí nebo oblečení, bez ohledu na pohlaví nebo sexualitu.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud se snažíte být intimní a něžná s osobou, které dáváte lžíci, zkuste ji políbit na krk.
 • Velká lžíce může dát paži do prostoru pod krčkem malé lžičky. Použijte polštář, aby byl pohodlnější.
 • Pokud máte dlouhé vlasy, nezapomeňte si je jako malá lžíce sepnout - velká lžíce nechce vlasy do obličeje ani do pusy!
 • Ujistěte se, že dobře voníte. Nechcete, aby si váš partner myslel, že nejste čistí.
 • Zkuste vetřít kruhy nebo masírovat část partnera, které se dotýkáte.
 • Pokud chcete udělat víc, než lžíce, zeptejte se jich.
 • Snažte se těžce nedýchat. Při lžíci není nic neatraktivnějšího, než když vám někdo lapá po dechu do ucha.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Po několika turnajích WTA 1000 v Madridu a Římě se 250 akcí vrátí tento víkend v Bělehradě a Parmě.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat novou sérii HBO Perry Mason online.

Výsledky 2015 Barcelona Open.

12. epizoda 2. série „The Conners“, první živá epizoda seriálu, se bude vysílat 11. února. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show zdarma online.

Jak pomoci psům s problémy s klouby a ztuhlostí. Kloubní problémy jsou u starších psů běžné v důsledku normálního procesu stárnutí. Mohou se také objevit u mladých psů kvůli zranění kloubů. Mnoho různých faktorů může přispět k ...

Roger Federer se prohrál v antuce, když ho tento týden na Ženevském Open porazil Pablo Andujar, ale to Švýcařovu náladu mimo hřiště jen málo utlumilo.