Jak najít levné balíčky Disney World

Výlet do střediska Walt Disney World Resort na Floridě může být kouzelnou dovolenou pro celou rodinu, ale může to být nákladný zážitek, zvláště když se přidá cestování, ubytování a jídlo. Přesto místo odložení rodinné dovolené ze zábavy je užitečné vědět, že existuje mnoho způsobů, jak získat slevy a rozpočtové balíčky, které mohou výrazně snížit náklady na tento výlet. Tipy na úsporu peněz na dopravu, ubytování, vstup do parku, jídlo a další zábavu vyzkoušejte některá z návrhů od prvního kroku.

ortéza laterální epikondylitidy

Část 1 z 5: Strategizace vyhledávání

 1. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 1

  1 Rozhodněte se, co od dovolené chcete. The Walt Disney World Resort nabízí během svého pobytu celou řadu různých aktivit, od horských drah přes sport až po africké safari. Ne všechno bude zajímat každého, takže tím, že budete konkrétní, můžete potenciálně snížit náklady a mít cílenější návštěvu. Především bude snazší využívat výhody konkrétních balíčků, pokud si předem naplánujete, co chcete dělat.
  • Udělejte si čas na přemýšlení o tom, jaké činnosti chcete během cesty dělat, na základě věku a preferencí všech ve vaší skupině. Možnosti vstupenek jsou vysvětleny níže v části „Nákup zlevněných vstupenek do parku Good Deal“.
  • Pokud chcete cestovat levně do Disney Worldu, možná budete muset některé aktivity vynechat, proto upřednostněte různé aktivity do kategorií jako „Musí se dělat“, „Možná“, „Nezajímá mě“ atd.
  • Můžete se dozvědět vše o různých parcích a aktivitách na http://disneyworld.disney.go.com/parks/ a http://disneyworld.disney.go.com/destinations/ .


 2. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 2

  2 Pochopte, že „balíčky“ nebývají levné. Jedním z nejhezčích způsobů cestování, zejména do parků Disney, je využití „balíčkové“ dovolené. To znamená, že letenky/cestování, hotel, jídlo a lístky do parku jsou zahrnuty v jednom balíčku k nákupu. I když to z důvodu pohodlí usnadňuje práci, ve vaší peněžence to nevypadá tak dobře. Bohužel, protože je seskupeno tolik položek, je většina balíčků obvykle dražší než jednotlivé komponenty. Jaké je tedy řešení?
  • Balíček rezervujte pouze tehdy, pokud jste si jisti, že je součet stejný jako součet všech částí.
  • Zvažte nixování celého balíčku a nákup menších balíčků, které spojíte dohromady. Získejte například letenku/hotelový balíček v kombinaci s lístky do parku/balíčkem na jídlo.
  • Vytvořte si vlastní balíček zakoupením všeho jednotlivě a uspořádáním každé z částí pro maximální snadné použití.
 3. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 3

  3 Plánujte předem. Stejně jako ceny letenek, hotelů a letenek jednotlivě, čím déle čekáte, tím jsou dražší. Pokud hledáte balíček, budete muset začít hledat několik měsíců (tj. Alespoň 6 měsíců) před tím, než plánujete vyrazit na cestu. To vám umožní strávit potřebný čas hledáním nejlevnějšího balíčku a budete hledat, kdy jsou balíčky obvykle nejlevnější.
  • Existují dva konce spektra: pokud plánujete příliš dopředu (téměř rok nebo déle) nebo příliš brzy před cestou (měsíc nebo méně), je nepravděpodobné, že byste za jakýkoli balíček získali slušnou cenu.
  • Pamatujte, že s plánováním můžete začít brzy, stačí porovnat ceny a zjistit, co je k dispozici. Na nákup čehokoli byste však měli počkat 4–6 měsíců před cestou.
 4. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 4

  4 Hledejte správná místa. Ačkoli vaším prvním impulzem může být zamířit na web Disney World, spadnete do typické turistické pasti a nakonec zaplatíte mnohem více peněz. Kvůli snadnému nalezení balíčku prostřednictvím webových stránek Disney jsou schopni zvýšit ceny téměř všech prodaných položek, včetně balíčků do parků. Vyhněte se přímému přechodu na web společnosti Disney a místo toho hledejte nabídky balíčků na jiných místech.
  • Podívejte se na cenu, kterou Disney nabízí u určitých balíčků, abyste měli cenový bod, který by fungoval jako srovnání na jiných webech.
  • Prohledávejte co nejvíce dalších webů, které nabízejí balíčky Disney, abyste zvýšili své šance na nalezení výhodného obchodu.
 5. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 5

  5 Zjistěte, jak „levní“ jste ochotni být. Ačkoli je nepravděpodobné, že najdete balíček Disney s 1hvězdičkovými hotely a levným jídlem, možná budete muset zvážit minimalizaci nákladů v jiných módech. Rozhodněte se, co jste ochotni snížit ze svého rozpočtu, nebo na co můžete omezit své výdaje. Do parku lze místo zakoupeného přinést například jídlo. Můžete se také rozhodnout jít pěšky nebo použít veřejnou dopravu, než drahou kyvadlovou dopravu do hotelu/parku. Rozdělte vše, za co chcete utratit peníze, a poté se rozhodněte, co můžete ze seznamu vyškrtnout.
  • Suvenýry se mohou zdát jako nezbytná památka, ale jsou velmi předražené a rychle se hromadí. Rozhodněte se získat pouze „myší uši“ nebo něco podobného, ​​abyste nakonec nemrhali penězi za věci, které za pár týdnů nepoužijete.
  • Kupujte si jen jídlo, které potřebujete, a ne kupujte sladkosti, které vypadají dobře. To vám ušetří peníze a vaše tělo se na konci dne nebude tolik vláčet.
  • Pokud jste ochotni zjednodušit situaci v hotelu, zvažte pořízení jednolůžkového nebo dvoulůžkového pokoje a sdílení postelí pro všechny. Nebo můžete jít extrémně a mít jednu postel a všechny ostatní ve spacácích na podlaze.
 6. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 6

  6 Podívejte se na speciální nabídky. Po celý rok mají parky Disney speciální nabídky na ceny vstupenek, hotelů a potravin v Disney Worldu. Různé nabídky vám obecně mohou ušetřit peníze za ubytování, jídlo, aktivity a lístky do parku. Jít do http://disneyworld.disney.go.com/special-offers/ pro zobrazení seznamu aktuálně dostupných speciálních nabídek.
  • Speciální nabídky mohou být obzvláště užitečné, pokud jste členem americké armády, protože mnoho nabídek je přizpůsobeno této skupině.
  reklama

Část 2 z 5: Příjezd do parku

 1. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 7

  1 Řiďte, pokud můžete. Zdaleka nejlevnější způsob, jak se dostat do Disney Worldu, je řídit, i když to nemusí být proveditelná možnost, pokud žijete v západních USA. Pokud žijete na jižním nebo východním pobřeží, určitě byste se měli pokusit udělat výlet do zábavního parku. Řízení vám ušetří několik stovek dolarů na letenkách - zvláště pokud s vámi cestují více než dva lidé. Navíc, jakmile se dostanete do parků, budete moci používat vlastní auto jako dopravu, místo abyste si museli najímat kyvadlovou dopravu, která vás bude všude vozit. Vypočítejte počet hodin, které budete muset řídit, a rozdělte to na počet dní, které by vám cesta do Disney Worldu zabrala.
  • Protože řízení může představovat 2-3 dny, budete se chtít po cestě pokusit zůstat v levných hotelech nebo kempech.
  • Pokud vezmete velkou rodinu, připravte se na výlet tím, že vymyslíte hry a aktivity, které budete během cesty dělat.
 2. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 8

  2 Zarezervujte si letenku a hotel společně. Pokud nejste schopni nebo ochotni jet do Disneylandu, budete muset místo toho letět. Je nepravděpodobné, že byste našli levný balíček Disney World, který zahrnuje hotelové pokoje za slušnou cenu, ale můžete to obejít rezervací jiného hotelu v kombinaci s letenkou. Mnoho webů výrazně zlevní kombinované náklady na vaše lety a hotelové pokoje, pokud si je zarezervujete současně. Udělejte proto malý průzkum hotelů v této oblasti a zjistěte, zda je můžete při nákupu zkombinovat s letenkou.
  • Některé vyhledávače vám umožní „pojmenovat cenu“ za hotel+let a představí vám, co je k dispozici.
  • Mějte na paměti, že kdykoli je to možné, jděte na nejlevnější hotel a letenky na trhu.
 3. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 9

  3 Zjistěte to při rezervaci letenky. Existuje mnoho triků, jak obchodovat, pokud jde o rezervaci letenek, a mezi ty nejvýhodnější patří jednoduše znát správný čas pro rezervaci. Let do destinace je vždy nejméně nákladný od pondělí do čtvrtka, a zejména v úterý a ve středu. Letečtí dopravci mají obvykle nabídky letů v úterý odpoledne, plánujte si tedy let pořídit v úterý po 14:00. Navíc získáte nejlepší cenu letu svým letadlem, pokud si zarezervujete alespoň tři měsíce předem, ale ne déle než devět měsíců předem.
  • Vždy hledejte ve více vyhledávačích nejlepší nabídky letenek. Můžete také přejít přímo na webovou stránku leteckého dopravce, kde najdete konkrétní nabídky pouze jejich letů.
  • Odlétejte ze sousedních letišť, pokud odtud odlétá levnější let, protože ušetříte peníze, i když budete muset trochu cestovat, abyste se tam dostali.
 4. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 10

  4 Cestujte mimo hlavní sezónu. Jedním ze skvělých způsobů, jak ušetřit peníze na cestě, je jít mimo sezónu do Disney Worldu. Web Disney World nabízí různé hotelové sazby v závislosti na ročním období, a to vám může pomoci ušetřit peníze, pokud jste ochotni jít během období výpadků. (Může to také snížit množství času, který musíte strávit čekáním ve frontě, jakmile jste uvnitř parků.) Můžete také ušetřit peníze za lety létáním během období výpadků.
  • Web Disney World nabízí dvě různé „hodnotové sezóny“, které výrazně snížily ceny hotelů. První trvá od začátku ledna do poloviny února a druhý trvá od začátku srpna do konce září.
  • Chcete-li najít jeden příklad úspor, které můžete realizovat cestováním mimo hlavní sezonu, podívejte se na rozdíl v ceně mezi standardním pokojem v Disney's All-Star Movie Resort za noc během Value Season ve srovnání s náklady na noc během Peak Season . Rozdíl můžete považovat za značný.
  reklama

Část 3 z 5: Pobyt v parku

 1. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 11

  1 Vyhledejte hotel na webových stránkách společnosti Disney. Disney vám umožňuje vyhledat dostupné pokoje ve všech hotelech Walt Disney World Resort pro data vašeho pobytu. Vzhledem k tomu, že budete ubytováni v hotelu v parku, můžete snížit cenu cesty do/z a spojit svůj pokoj se stravenkami za sníženou cenu. Hotely se liší podle ceny, ale můžete filtrovat vyhledávání a upřednostňovat levnější možnosti.
  • Chcete -li to provést, přejděte na http://disneyworld.disney.go.com/ a poté klikněte na odkaz „Vyzkoušejte průvodce prázdninovými balíčky“. Na stránce Průvodce prázdninovými balíčky uvidíte čtyři různé kategorie (prázdninový pobyt, hotelové zážitky, styl stravování, co dělat) s možnostmi, ze kterých si můžete vybrat. Chcete -li filtrovat levnější hotely, přetáhněte záložku Hotelové zkušenosti na „Základní“ (na rozdíl od „Luxusní“).
  • Na kartě „Rozpočet“ můžete také nastavit rozpočet na celou cestu na nejnižší úroveň spektra. To způsobí, že Disney najde levnější možnosti pro všechny různé kategorie.
  • Alternativně můžete najít levnější možnosti na webových stránkách společnosti Disney kliknutím na „Místa k pobytu“ v horní části domovské stránky a následným výběrem „Hotely Disney Value Resort“ na další stránce. Tím se dostanete na seznam nejlevnějších hotelů Disney a nabízí funkci „Porovnat“, abyste je mohli zobrazit vedle sebe.
 2. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 12

  2 Hledejte levné hotely poblíž. Je téměř zaručeno, že v hotelech mimo park najdete levnější pokoje než uvnitř. Pokud není atmosféra parkového hotelu primárním cílem, měli byste zkusit vyhledat místní hotely, které budou mít zlevněné ceny. Podívejte se na hotely, které jsou dostatečně blízko parku, abyste nakonec nevyužili peníze, které jste ušetřili na nákladech na dopravu. Zkuste hledat v těchto oblastech:
  • Hlavní brána Disney - Oslava
  • Oblast West Disney
  • Sea World - Int’l Drive - Kongresové centrum
  • Downtown Disney - Lake Buena Vista
  reklama

Část 4 z 5: Nákup vstupenek

 1. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 13

  1 Seznamte se s různými možnostmi vstupenek do parku Disney. Disney World Resort zahrnuje čtyři různé parky a dva vodní parky. Se všemi těmito různými možnostmi si budete muset být jisti přesně tím, co kupujete, když si kupujete lístky. Pomoci mohou následující vysvětlení:
  • Vstupenka The Magic Your Way Base : Toto je standardní, nejlevnější možnost. Tento typ lístku vám umožňuje vstup do jednoho ze čtyř zábavních parků za den (vodní parky nejsou zahrnuty). S touto vstupenkou můžete opustit park a vrátit se ve stejný den, ale musíte se vrátit do stejného parku.
  • Park Hopper : Tato možnost zvyšuje cenu jízdenky, ale umožňuje vám každý den procházet sem a tam mezi různými zábavními parky.
  • The Water Park Fun & More : Tato možnost vám umožní přístup do vodních parků Disney a také k další zábavě, jako je golfové hřiště Disney’s Oak Trail, komplex ESPN Wide World of Sports a hřiště na minigolf. Počet vstupů do těchto parků, které můžete provést, závisí na délce vaší vstupenky. Například 1denní lístek vám poskytne dva vstupy, zatímco 5denní lístek vám dá pět.
  • Bez vypršení platnosti : Tato možnost znamená, že vaše lístky nevyprší, takže pokud máte na lístku další dny, které nevyužijete, můžete se někdy v budoucnu vrátit a využít je. Platnost těchto lístků obvykle vyprší 14 dní po prvním použití.
 2. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 14

  2 Naplánujte si své aktivity. Pokud hledáte nejlevnější variantu, určitě si vyberte základní lístek. Pokud to uděláte, budete moci každý den vstoupit pouze do jednoho z parků, takže je důležité si to předem naplánovat, abyste během cesty viděli vše, co chcete vidět. Věnujte nějaký čas průzkumu různých parků a naplánujte si výlet podle preferencí různých členů vaší skupiny.
  • Vstupenky můžete upgradovat kdykoli během pobytu, ale bude vám účtován příplatek.
 3. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 15

  3 Zůstat déle, abyste snížili náklady na den. Čím déle zůstanete, tím se denní cena vaší jízdenky výrazně snižuje. Největší úspora nastává u 4denního lístku, který stojí jen o 14 $ více než 3denní lístek. Nákup 4denní jízdenky je skvělý způsob, jak dostat celý den navíc z vaší cesty, aniž byste výrazně zvýšili náklady na vstup do parku.
 4. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 16

  4 Hledejte zlevněné lístky online. Některé webové stránky nabízejí vstupenky za mírně zlevněné ceny z webových stránek Disney. Pokud kupujete lístky na jiném místě než na webu Disney, ujistěte se, že jsou to správné lístky, které chcete koupit, a že jsou skutečně levnější než ty, které jsou k dispozici prostřednictvím Disney. Nekupujte si však předem zakoupené lístky z webů, jako je Craigslist, protože při pokusu o vstup do parku tyto nefungují; informace na lístku se musí shodovat s vašimi osobními ID.
  • Pokud jste obyvatel Floridy, můžete získat slevu na letenku.
  • Existuje několik speciálních programů, které vám umožní jeden den dobrovolně pracovat v místním komunitním centru výměnou za bezplatnou základní vstupenku do parku. Proveďte malý průzkum, abyste zjistili, zda máte nárok.
  reklama

Část 5 z 5: Návštěva parku

 1. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 17

  1 Přineste si vlastní jídlo. Ačkoli nemůžete přinést chladiče, vaše nejlepší sázka na celodenní úsporu peněz je jíst vlastní jídlo. Zabalte si sendviče a občerstvení, o které se můžete během pobytu v parku obávat, takže i když nebudete jíst pouze jídlo, které přinesete, nebudete tak závislí na nákupu jídla. Je také dobré přinést spoustu vlastní vody a tekutin, protože udržování hydratace vás udrží méně hladových a nákup tekutin v parku může být docela drahý.
  • Pokud je to možné, vyhněte se nákupu jídla po celý den, zejména slazených svačinek, které ve vás zanechají další pocit hladu.
  • Nastavte si rozpočet na občerstvení, abyste byli nuceni vyhnout se utrácení.
 2. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 18

  2 Přidejte do svého balíčku večeři na webu Disney. Přidání jídelního plánu do prázdninového balíčku je skvělý způsob, jak ušetřit peníze za jídlo, pokud si dovolenou rezervujete prostřednictvím oficiálních stránek Disney. Pokud tak učiníte, můžete během svého pobytu ušetřit až 20 procent na jídle. Chcete -li najít nejlevnější možnosti, přejděte na stránku Průvodce prázdninovými balíčky. Chcete -li filtrovat levnější jídelní balíčky, upravte volič „Styl stravování“ na „Pultová služba“. Můžete se také dozvědět vše o dostupných plánech jídel na http://disneyworld.disney.go.com/planning-guides/in-depth-advice/disney-dining-plan/ .
  • Mějte na paměti, že určité položky, včetně alkoholických nápojů, nejsou zahrnuty v ceně jakéhokoli jídelního plánu, který si zakoupíte.
 3. Obrázek s názvem Najít levné balíčky Disney World Krok 19

  3 Utrácejte peníze jen za nezbytnosti. Ano, čtyři sady uší Mickey Mouse teď mohou znít jako zábava, ale pokud se opravdu snažíte ušetřit, budete muset omezit výdaje na všechno kromě toho, co absolutně potřebujete. Samozřejmě je zcela rozumné mít v parku vyhrazený rozpočet na určité „zábavné“ věci, ale vězte, kolik jste ochotni utratit, než začnete utrácet. Je snadné mít v tuto chvíli pocit, že se něco vyplatí koupit, ale později je pravděpodobné, že budete litovat svého urychleného nákupu.
  • Hledejte v parku zdarma špendlíky a předměty, které si můžete nechat jako suvenýry. Parková mapa, kterou vyznačíte po cestě, může fungovat dobře.
  • Před vstupem do parku nezapomeňte svůj rozpočet co nejlépe probrat s rodinou, abyste se vyhnuli případným kolapsům/vzteku.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Strávte spoustu času hledáním cen, než se usadíte na konkrétním balíčku nebo výletu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat premiéru The Walking Dead v 10. sérii.

Oakland Raiders hraje v nejnovější sezóně 'Hard Knocks'. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez HBO.

Než zranění přerušilo del 2018ovu sezónu Pot Shroot na Shanghai Masters, Argentinec pravděpodobně sestavil nejlepší sezónu své kariéry.

Jsou chvíle, kdy můžete mít pocit, že vám koleno prostě musí prasknout. To je často zcela normální věc, která nesignalizuje problém v koleni a lze ji provést docela snadno. [V161498_b01]. 31. července 2020 Stačí jen ...

Bývalý svět č. Jedničky a současný vítězný hráč jsou na seznamu nejmladších olympijských vítězů.

Kyrgios vyhrál svůj zápas prvního kola na Japan Open proti Američanovi Ryanovi Harrisonovi a přišel na pomoc nemocného fanouška.