Quimper Challenger 2021: Lucas Pouille vs Filip Horansky náhled, souboj a předpověď

Lucas Pouille

Lucas Pouille

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Lucas Pouille vs Filip Horansky

Datum: 25. ledna 2021

Turnaj: Otevřete Quimper Bretaň 2021

Kolo: První kolo (kolo 32)

Místo: Quimper, Francie

Kategorie: ATP Challenger

Povrch: Vnitřní hardcourt

Odměna: 88 520 EUR

Lucas Pouille vs Filip Horansky preview

Bývalý světový hráč číslo 10 Lucas Pouille se tento týden konečně vrátí k závodnímu tenisu na turnaji Quimper Bretagne Open, kde je nejlepším týmem. Sedmadvacetiletý mladík nastoupí v pondělí v prvním kole na světovou jedničku 184 Filipa Horanského.

Pouille je již téměř rok mimo provoz, naposledy se dostal k soudu v Indian Wells Challenger v březnu loňského roku. Zranění lokte a následná operace kloubu donutily Francouze vynechat všechny akce ve zbytku sezóny.

Aby si Pouille usnadnil cestu zpět na turné, rozhodl se také vynechat nadcházející Australian Open. Místo toho se bývalý wimbledonský čtvrtfinalista pokusí vyhrát turnaj Challenger v Quimperu, který se pyšní spoustou vzrušujících jmen.

Ernests Gulbis, Sebastian Korda, Brandon Nakashima, Hugo Gaston a Marc-Andrea Huesler jsou některými dalšími jmény v mixu.

Lucas Pouille naposledy vyhrál tenisový zápas v říjnu 2019, když na Shanghai Masters porazil Zhe Li. Od té doby hrál Francouz jen dvakrát a v obou případech prohrál - s Johnem Isnerem a Noahem Rubinem.

Filip Horansky in 2011

Filip Horansky in 2011

Pouille se bude snažit vyhnout se přidání Filipa Horanského na seznam, když dva zámkové rohy v pondělí. Horansky je na sérii čtyř zápasů porážek, když nedávno opustil úvodní kvalifikaci Australian Open.

Slovák je převážně antukovým kurtem, o čemž svědčí jeho 20 finálových vystoupení Challengeru na tomto povrchu. Takže teoreticky by vnitřní povrch Quimperu na tvrdém povrchu měl být pro Horanského těžkou výzvou.

Lucas Pouille vs Filip Horansky hlava na hlavě

Vzájemný souboj mezi Lucasem Pouillem a Filipem Horanským je 0: 0, protože se nikdy předtím na turné nepotkali.

Lucas Pouille vs Filip Horansky prediction

Je těžké předpovědět, jak si Lucas Pouille po tak dlouhé odmlce od sportu povede. Je ale přirozené předpokládat, že sedmadvacetiletý hráč to bude chtít zvládnout pomalu a snadno, aby se vyhnul tlaku na loket před potenciálně dlouhou sezónou.

Lucas Pouille

Lucas Pouille

Solidní střelec z obou křídel bude Pouille doufat, že neztratil žádnou přirozenou sílu v horní části trupu. Pokud má jeho silný forhend stále své sousto, může Francouz v pondělí Horanskému hodně zkomplikovat.

Pouille však pravděpodobně při svém podání najde věci těžké; to je střela, se kterou byl už před operací docela rozporuplný. Vyzbrojen slušnou návratností, Horanksy se bude snažit, aby Pouille zaplatil za jakékoli klopýtnutí v oddělení služeb.

To znamená, že pokud Francouz najde svůj rytmus včas, měl by postoupit do druhého kola.

Předpověď: Lucas Pouille vyhrál ve třech setech.

delší tenis krátký

Populární Problémy

Seahawks a Rams se potkají potřetí v této sezóně, tentokrát v situaci play-off win-or-go-home. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Být divoškou může být spousta zábavy, ale může nastat chvíle, kdy se budete chtít dostat do kontaktu se svou dívčí stránkou. Naštěstí můžete být dívčí, aniž byste se vzdali svého vnitřního divoška. Vyberte si oblečení, které kombinuje váš styl tomboy a vaše dívčí ...

Zde je kompletní návod, jak sledovat Daytonu 500 na vašem Roku, Firesticku, počítači, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení.

Piruety jsou typem obratu prováděného na jedné noze, který má původ v baletu, a používají se také v jazzovém tanci. Chcete -li provádět jazzovou piruetu, musíte vědět, jak protáhnout a posílit svaly, abyste se vyhnuli zranění. Musíte také ...

Jak patentovat software. Vynález implementovaný v softwaru může být patentovatelný ve Spojených státech za předpokladu, že je jedinečný a vázán na stroj nebo transformaci. Http://www.ipwatchdog.com/software-patents/ Přísně vzato, nejste ...