Paris Masters 2020: Rafael Nadal vs Alexander Zverev náhled, souboj a předpověď

Alexander Zverev (L) a Rafael Nadal na finále Nitto ATP 2019Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Rafael Nadal vs (4) Alexander Zverev

Datum: 7. listopadu 2020pokyny pro aircast armband

Turnaj : Rolex Paris Masters 2020

Kolo : Semifinále

Místo : Paříž, FrancieKategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Indoor Hardcourt

Odměna : 3 901 015 EURNačasování zápasu: Ne dříve než v 16.30 místního času, 21:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six / Sony Liv

Náhled Rafael Nadal vs Alexander Zverev

Nejlepší nasazený Rafael Nadal se v sobotu utká s Alexandrem Zverevem o postup do finále Rolex Paris Masters.

Nadal vstupuje do zápasu na vítězné sérii 10 zápasů, když minulý měsíc triumfoval na Roland Garros rekordně třinácté. Ale Španěl má skvěle podmanivý rekord v Paříži a obecně na tvrdých hřištích v hale a minulý týden měl několik bitev.

Světová dvojka převrátila v prvním kole deficit jednoho setu proti Felicianu Lopezovi, než na něj navázala rutinním vítězstvím nad Jordanem Thompsonem. Ve čtvrtfinále narazil na formálního Pabla Carrena Busta a musel převrátit další jednosetové manko.

Čtyřiatřicetiletý mladík si nakonec dokázal podmanit sílu a důslednost svého krajana, když zvítězil 4-6 7-5 6-1, aby udržel neporažený běh neporušený.

Alexander Zverev na mistrovství Bett1Hulks Championship 2020

Alexander Zverev se v současné době potýká se spoustou mimosoudních vyrušení. Krátce po oznámení jeho blížícího se otcovství s bývalou přítelkyní Brendou Patea, další bývalou přítelkyní, obvinila Olga 'Olya' Sharypova Němce z fyzického týrání v průběhu jejich vztahu.

bílé tenisky converse

Poté, co Zverev smetl nároky, nedovolil, aby se ho obvinění dotkla na hřišti. Tento týden v Paříži pokračuje ve své sérii 11 výher, která zahrnuje dvojitý titul v Kolíně nad Rýnem.

Němec čelil ve třetím kole obtížnému úkolu proti Adrianovi Mannarinovi, který musel bojovat více než tři hodiny, než prošel těsným setrem. Ve čtvrtečním čtvrtfinále ho ale Stan Wawrinka příliš neznepokojoval, když zvítězil 6-3 7-6, přestože měl zdánlivě zranění.

Rafael Nadal vs. Alexander Zverev proti sobě

Rafael Nadal (L) a Alexander Zverev na Rome Masters 2018

Semifinálové střetnutí v Paříži je sedmým mezi oběma hráči; a Rafael Nadal zatím vede hlavou 5: 1 nad Alexandrem Zverevem.

Navzdory tomu, že se Němec několikrát přiblížil, získal své první vítězství nad Nadalem až při svém posledním setkání - při finále ATP 2019, což bylo také jejich jediné setkání na tvrdých hřištích v hale.

Predikce Rafael Nadal vs. Alexander Zverev

Navzdory svému mimosoudnímu rozptýlení vypadal Alexander Zverev zatím v špičkové formě v Paříži. Do zápasu proti Rafaelu Nadalovi přichází jako lehký favorit, zejména po svých dvou titulech v Kolíně nad Rýnem.

Zdálo se, že se Němec potýká se zraněním třísel proti Wawrinkovi, ale do zápasu vyrostl a nakonec celkem pohodlně vyhrál. Jeho podání bylo konzistentní a jeho tendence dělat chyby byla pod kontrolou.

Přirozená síla a hloubka Zvereva, zejména z bekhendového křídla, mu umožnily převzít kontrolu nad body brzy. Také dobře brání a v pátek od Švýcarů snadno získal několik střel.

stroj na výrobu tenisových míčků

Rafael Nadal na Rolex Paris Masters 2020

Podání přišlo vhod i Nadalovi, který ve svých třech zápasech zasáhl 26 es. A i když španělský forhendem nabitý forhend nabitý ochrannou známkou ještě nemusí střílet na všechny válce, stále jde o významnou zbraň.

Nadalův návrat ke službě ho však tento týden příležitostně zklamal.

Španěl obvykle nebaví hrát na tvrdých hřištích v hale, ale doposud nejevil žádné známky problémů s kondicí. Jeho houževnatost a rychlý pohyb se také naplno projevily a měl by velkou motivaci získat svůj vůbec první titul Paris Masters, protože má skvělou příležitost.

Nadal by měl výhodu v dlouhém a fyzickém setkání, jak to slibuje. Výsledek by se mohl zhroutit do několika napjatých okamžiků a nervózních tiebreakers a dvacetinásobný grandslamový šampion by byl sázkou většiny lidí na to, aby v těchto situacích obstál.

Předpověď : Rafael Nadal vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Barcelona a Inter se v úterý setkají v zápase skupinové fáze Ligy mistrů. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu v USA.

Lidé, kteří jsou zábavní, milující a energičtí, mají tendenci žít zdravěji. Když se vaše pocity o sobě zlepší, máte schopnost vyrovnat se se stresem a užívat si života více. Pokud máte pocit, že byste mohli být zábavnější, milovat a ...

AC Milán a Lazio se setkávají u druhé etapy semifinále Coppa Italia. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu.

Čilič se rozchází s trenérem Ivaniševičem

Může Williams pokračovat ve svém velkolepém běhu přes Šarapovovou nebo najde Rus způsob, jak ukončit svou sérii 18 zápasů proti svému rivalovi?

Shaku Shaku je tanec ve stylu ulice, který poprvé začal v Nigérii, ale nyní se stal populárním po celém světě, kde jej předvádějí profesionální sportovci při oslavách mistrovství světa a dokonce i významné osobnosti, jako je prezident ...