Paris Masters 2020: Rafael Nadal vs Alexander Zverev náhled, souboj a předpověď

Alexander Zverev (L) a Rafael Nadal na finále Nitto ATP 2019

Alexander Zverev (L) a Rafael Nadal na finále Nitto ATP 2019

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Rafael Nadal vs (4) Alexander Zverev

Datum: 7. listopadu 2020

jak trefit raketu

Turnaj : Rolex Paris Masters 2020

Kolo : Semifinále

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Indoor Hardcourt

Odměna : 3 901 015 EUR

Načasování zápasu: Ne dříve než v 16.30 místního času, 21:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six / Sony Liv

Náhled Rafael Nadal vs Alexander Zverev

Nejlepší nasazený Rafael Nadal se v sobotu utká s Alexandrem Zverevem o postup do finále Rolex Paris Masters.

Nadal vstupuje do zápasu na vítězné sérii 10 zápasů, když minulý měsíc triumfoval na Roland Garros rekordně třinácté. Ale Španěl má skvěle podmanivý rekord v Paříži a obecně na tvrdých hřištích v hale a minulý týden měl několik bitev.

Světová dvojka převrátila v prvním kole deficit jednoho setu proti Felicianu Lopezovi, než na něj navázala rutinním vítězstvím nad Jordanem Thompsonem. Ve čtvrtfinále narazil na formálního Pabla Carrena Busta a musel převrátit další jednosetové manko.

Čtyřiatřicetiletý mladík si nakonec dokázal podmanit sílu a důslednost svého krajana, když zvítězil 4-6 7-5 6-1, aby udržel neporažený běh neporušený.

Alexander Zverev na mistrovství Bett1Hulks Championship 2020

Alexander Zverev na mistrovství Bett1Hulks Championship 2020

Alexander Zverev se v současné době potýká se spoustou mimosoudních vyrušení. Krátce po oznámení jeho blížícího se otcovství s bývalou přítelkyní Brendou Patea, další bývalou přítelkyní, obvinila Olga 'Olya' Sharypova Němce z fyzického týrání v průběhu jejich vztahu.

hodnoceny tenisové rakety

Poté, co Zverev smetl nároky, nedovolil, aby se ho obvinění dotkla na hřišti. Tento týden v Paříži pokračuje ve své sérii 11 výher, která zahrnuje dvojitý titul v Kolíně nad Rýnem.

Němec čelil ve třetím kole obtížnému úkolu proti Adrianovi Mannarinovi, který musel bojovat více než tři hodiny, než prošel těsným setrem. Ve čtvrtečním čtvrtfinále ho ale Stan Wawrinka příliš neznepokojoval, když zvítězil 6-3 7-6, přestože měl zdánlivě zranění.

Rafael Nadal vs. Alexander Zverev proti sobě

Rafael Nadal (L) a Alexander Zverev na Rome Masters 2018

Rafael Nadal (L) a Alexander Zverev na Rome Masters 2018

Semifinálové střetnutí v Paříži je sedmým mezi oběma hráči; a Rafael Nadal zatím vede hlavou 5: 1 nad Alexandrem Zverevem.

Navzdory tomu, že se Němec několikrát přiblížil, získal své první vítězství nad Nadalem až při svém posledním setkání - při finále ATP 2019, což bylo také jejich jediné setkání na tvrdých hřištích v hale.

Predikce Rafael Nadal vs. Alexander Zverev

Navzdory svému mimosoudnímu rozptýlení vypadal Alexander Zverev zatím v špičkové formě v Paříži. Do zápasu proti Rafaelu Nadalovi přichází jako lehký favorit, zejména po svých dvou titulech v Kolíně nad Rýnem.

Zdálo se, že se Němec potýká se zraněním třísel proti Wawrinkovi, ale do zápasu vyrostl a nakonec celkem pohodlně vyhrál. Jeho podání bylo konzistentní a jeho tendence dělat chyby byla pod kontrolou.

Přirozená síla a hloubka Zvereva, zejména z bekhendového křídla, mu umožnily převzít kontrolu nad body brzy. Také dobře brání a v pátek od Švýcarů snadno získal několik střel.

loketní ortéza tenisový loket
Rafael Nadal na Rolex Paris Masters 2020

Rafael Nadal na Rolex Paris Masters 2020

Podání přišlo vhod i Nadalovi, který ve svých třech zápasech zasáhl 26 es. A i když španělský forhendem nabitý forhend nabitý ochrannou známkou ještě nemusí střílet na všechny válce, stále jde o významnou zbraň.

Nadalův návrat ke službě ho však tento týden příležitostně zklamal.

Španěl obvykle nebaví hrát na tvrdých hřištích v hale, ale doposud nejevil žádné známky problémů s kondicí. Jeho houževnatost a rychlý pohyb se také naplno projevily a měl by velkou motivaci získat svůj vůbec první titul Paris Masters, protože má skvělou příležitost.

Nadal by měl výhodu v dlouhém a fyzickém setkání, jak to slibuje. Výsledek by se mohl zhroutit do několika napjatých okamžiků a nervózních tiebreakers a dvacetinásobný grandslamový šampion by byl sázkou většiny lidí na to, aby v těchto situacích obstál.

Předpověď : Rafael Nadal vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Kompletní průvodce, jak sledovat předávání cen Academy Awards 2019 na počítači, Roku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení.

Fotbal nebo fotbal se někdy může jevit jako hra mladých lidí. Ale se správným přístupem a připraveností se do hry může dostat každý, kdo je fit a věnuje se tomuto sportu. Zde je několik tipů, které vám pomohou, pokud je vám více než 20 a ...

Plíšková končí naději na showdowny sester Williamsových

Seahawks a Dolphins se setkají v akci NFL 4. týdne v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi.

„Bridge and Tunnel“, nová série od Edwarda Burnse, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak můžete sledovat show online bez kabelu.

Takto můžete sledovat '90 Day Fiancé: The Other Way' online, bez kabelu. Epizoda 11 s názvem „Bojuj, modli se, lásko“ se koná v pondělí večer ve 21 hodin. ET na TLC.