Rafael Nadal říká, že ho jeho noha „někdy obtěžuje víc, než by chtěl“, vysvětluje, proč se 20 dní po ztrátě RG nemohl dotknout rakety

Rafael Nadal

Rafael Nadal

kde sledovat restart 90210

Rafael Nadal se bude snažit zklamat porážka třetího kola na Citi Open tento týden za ním, když v Torontu zahajuje nabídku na rekordní šestý titul na Canadian Open.

Ale vzhledem k problémům s nohou, které ho poslední měsíce trápily, kolem Španělovy kondice existují otazníky. Mallorcan má problémy s nohou od roku 2005 a zranění se letos podle všeho znovu objevilo během Roland Garros.

Nadal byl nucen odstoupit z Wimbledonu a olympijských her, aby se zotavil, a do akce se vrátil až minulý týden na Citi Open. Ale i přes delší odpočinek mu to Nadalova noha dala během zápasu druhého kola proti Jacku Sockovi docela dost problémů ve Washingtonu.

Zatímco jeho stav se zlepšil v jeho dalším zápase proti Lloyd Harris, byl stále daleko od svých nejlepších a utrpěl předčasný odchod z turnaje.

Mluvit s médii před jeho Otevřená kampaň národní banky 2021 , Nadal přiznal, že mu čas od času „vadí“ zranění nohy. Doufá však, že v Torontu proběhne bezbolestná kampaň, aby si znovu získal sebevědomí při pohybu na kurtu.

'Je pravda, že mě někdy noha trápí víc, než bych chtěl, ale musím s tím najít pozitivní pocity,' řekl Nadal. 'Opravdu potřebuji pár týdnů s menší bolestí, abych měl opět jistotu ve své pohyby, protože vím, že budu moci jít ven a dlouho soutěžit s dobrou šancí.' To je něco, co v tomto turnaji hledám. '

Mnozí cítili, že se Nadalův chronický problém s nohou znovu vynořil během jeho titanského semifinálového střetu s Novakem Djokovičem na letošním French Open. Španěl se v prvních třech setech podíval na to nejlepší, ale ve čtvrtém zaznamenal znatelný pokles.

wikipedia tenisový loket
Novak Djokovic poté, co na French Open 2021 porazil Rafaela Nadala

Novak Djokovic poté, co na French Open 2021 porazil Rafaela Nadala

Když byl Nadal požádán, aby se zamyslel nad svým „zraněním“, poukázal na to, že v Paříži neutrpěl nový problém, ale místo toho ošetřoval chronický problém.

Nadal osvětlil své potíže a vysvětlil, jak bolest přichází a odchází. Prozradil, že jeho noha se „nezotavovala“ po jeho exploitech na Roland Garros a že musel zůstat 20 dní mimo tenis, aby se kloub uzdravil.

'Upřímně řečeno, neměl jsem po Paris žádné zranění,' pokračoval Nadal. 'Právě jsem měl problém (na) mé noze, který jsem měl od roku 2005, ale jsou chvíle, kdy je situace horší, a chvíle, kdy je situace lepší.' Po Paříži se moje noha nevzpamatovala. Několik týdnů jsem měl velkou bolest, takže jsem zůstal asi 20 dní, aniž bych se dotkl rakety a snažil se vzpamatovat. '

„Nebojím se prohrát“ - Rafael Nadal

V souvislosti s nedávnou porážkou Lloyda Harrise ve Washingtonu byl Španěl dotázán, jak se vyrovnává se strachem ze ztráty, zejména po propuštění ze zranění.

Svět č. 3 vysvětlil, že po návratu ze zranění se primárně zaměřuje na obnovení dotyku a konkurenční výhody, ale tentokrát to neměl jednoduché. Nadal ale zdůraznil, že nenechá překážky ovlivnit jeho myšlení.

'Vždy se pokouším znovu najít rutinu na hřišti a znovu se snažím být konkurenceschopný,' řekl Nadal. 'Je to něco, co nepřichází okamžitě, a zvláště pokud jste schopni tak dlouho cvičit na nejvyšší úrovni, je to trochu jednodušší, ale nebyl to můj případ.'
'Takže ano, myslím, že se nebojím prohrát,' dodal. 'Vím, že se minulý týden něco stalo a během své kariéry jsem mnohokrát prohrál, ale hlavní je zkusit cítit, že se zlepšuji, a pak hrát lépe a lépe.'

Populární Problémy

Námořní móda se stala populární ve třicátých letech 19. století, skok začal obrazem mladého prince Alberta Edwarda, oblečeného v námořnickém obleku. Http://www.vogue.com/946330/best-nautical-style-vogue-archives/ Od té doby má námořní styl ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos Virginia Tech vs Liberty v 32. kole turnaje NCAA 2018-19.

Rafael Nadal porazil ve finále Marcovy ankety Pau Gasola, aby se stal nejlepším španělským sportovcem všech dob. Ankety se zúčastnili i další skvělí sportovci jako Fernando Alonso a Andres Iniesta.

Neporažený Baylor absolvuje v pondělí večer masivní test proti Kansasu. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Kentucky a Louisville se v sobotu odpoledne setkávají na každoroční rivalitě. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Jak si užít Feijoas. Feijoas jsou malé, zelené plody, které jsou také známé jako ananasová guava. V mnoha částech světa nejsou dobře známé, ale pokud k nim máte přístup, jsou lahodným doplňkem vašeho příjmu ovoce ....