Rafael Nadal uspořádá tiskovou konferenci uprostřed zpráv ze Španělska, že vynechá French Open

Rafael Nadal uspořádá čtvrteční tiskovou konferenci uprostřed zpráv z médií, že vynechá French Open poprvé od doby, kdy zde při svém debutu v roce 2005 získal první ze svých rekordních 14 titulů.FLASHBACK: Rafael Nadal def. Taylor Fritz ve Wimbledonu QF

Rafael Nadal uspořádá ve čtvrtek ve své tenisové akademii ve Španělsku tiskovou konferenci, když se v médiích objevily zprávy, že vynechá French Open poprvé od doby, kdy tam při svém debutu v roce 2005 získal první ze svých rekordních 14 titulů.Nadal byl odsunut na vedlejší kolej zraněný flexor levého kyčle od ledna, kdy vypadl ve druhém kole Australian Open.

Několik sportovních prodejen se sídlem ve Španělsku ve středu uvedlo, že Nadal nebude soutěžit na Roland Garros, antukovém grandslamovém turnaji, kde se hraje hlavní losování 28. května. Žádná ze zpráv neuvádí konkrétní zdroj.

Jeho manažer Benito Perez-Barbadillo řekl, že Nadal bude ve čtvrtek mluvit s médii „o své účasti na Roland Garros“ a dodal, že zda 22násobný grandslamový šampion vstoupí do French Open, nebo ne, „a důvody, ať tak či onak. budou teprve sděleny“.Nadal má kariérní rekord 112-3 v 18 vystoupeních na French Open, což je úroveň dominance, které se žádný muž ani žena na žádném grandslamovém turnaji nevyrovná v dlouhých análech sportu, který sahá až do 19. století. Když Nadal vyhrál trofej v Paříži loni ve věku 36 let, když se potýkal s chronickou bolestí nohou, se stal nejstarším mužským šampionem v historii turnaje.

French Open Nadal TennisŠpaněl nikde nehrál od té doby, co 18. ledna prohrál s Mackie McDonaldem ve druhém kole Australian Open, přičemž jeho pohyb jasně omezoval obtěžující flexor levého kyčle. To byl Nadalův nejstarší grandslamový odchod od roku 2016.

Vyšetření magnetickou rezonancí následující den odhalilo rozsah zranění a Perez-Barbadillo tehdy řekl, že se očekává, že Nadal bude potřebovat až dva měsíce na úplné zotavení. Původně se chtěl vrátit na Monte Carlo Masters v březnu na své milované červené antuce, ale nemohl tam hrát, poté turnaj za turnajem odsedl, čímž snižoval pravděpodobnost, že bude včas plně fit na Francouze. OTEVŘENO.

Nadal má v této sezóně jen 1:3. Celkově prohrál sedm z posledních devíti zápasů, což se datuje k prohře ve čtvrtém kole s Frances Tiafoeovou ve čtvrtém kole US Open loni v září.

Populární Problémy

Pochopení rozdílu mezi fanoušky a fanatiky

Bradley a Valparaiso, kteří mají místo v turnaji NCAA, se dnes setkávají na MVC šampionátu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak držet klíče pro sebeobranu. Sebeobrana je něco, o čem většina lidí doufá, že se nikdy nebude muset uchýlit. Je to také něco, co by měl každý vědět, jak to použít, pokud na to přijde. Když jdete sami k autu nebo ...

Prohlášení Alexandra Zvereva byla smetena jeho bývalou přítelkyní, která zopakovala svá tvrzení o zneužívání. Sharypova také uvedla, že se cítila zdrcena vylitím podpory, které se jí dostalo od fanoušků.

Jak léčit zvracení doma. Zvracení je velmi častý jev, který v určitém okamžiku postihne téměř každého. Může to způsobit mnoho věcí, od žaludečních chyb a otravy jídlem po přejídání, silné pachy nebo těhotenství. Zatímco je ...

Zde je přehled o tom, jak sledovat Masters online. Možnosti zahrnují sledování na vašem počítači, telefonu, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení.