Jak vyrobit drcený led

Výroba drceného ledu je velmi jednoduchá, když máte po ruce správné nástroje. Není třeba kupovat předem drcený led, když máte náladu na ledovou zimu jako julep , nebo možná a Mojito . Jednoduše vezměte led z mrazničky, vhoďte ho do mixéru nebo kuchyňského robotu nebo do Lewisova sáčku nebo koktejlové třepačky a rozdrťte se!

Metoda 1 ze 3: Pomocí kuchyňského robotu nebo mixéru

 1. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 1

  1 Dejte pár hrstí ledu z mrazničky do mixéru nebo kuchyňského robota. Vyjměte kostky ledu nebo kousky ledu z mrazničky a vložte je přímo do mixéru nebo kuchyňského robota. Vložte tolik, kolik plánujete použít, nebo vytvořte velkou dávku pro uložení do mrazničky.
  • Bude to fungovat nejlépe, pokud jsou všechny kusy ledu přibližně stejné velikosti.


 2. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 2

  2 Pulzujte ledem, dokud nerozdrtíte led požadované velikosti. Víko bezpečně nasaďte na mixér nebo kuchyňský robot. Pomocí pulzního tlačítka míchejte led v krátkých dávkách, dokud nezůstanou velké kusy.
  • Pokud váš mixér nebo kuchyňský robot nemá pulzní tlačítko, použijte krátké nastavení nejvyšší rychlosti.

  Spropitné : Dobrou zásadou je přestat míchat led, pokud neexistují žádné kusy větší než 1/4 - 1/2 v průměru 0,64–1,27 cm.

 3. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 3

  3 Nalijte drcený led do sítka, aby se přebytečná voda vypustila. Teplo motoru v mixéru nebo kuchyňském robotu roztaje část ledu. Přelijte přes sítko, aby vám zbyl jen led a nedostali jste zalévané nápoje.
  • Pokud nemáte sítko, můžete něco držet přes horní část mixéru nebo kuchyňského robotu, abyste zablokovali led, a poté vodu pomalu vylijte.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 4

  4 Rozdrcený led hned použijte nebo uložte do sáčku v mrazáku. Veškerý zbylý led uložte do plastového, uzavíratelného mrazicího sáčku a vložte jej do mrazničky, až ho budete příště potřebovat. Pokuste se připravit nápoje co nejrychleji, protože drcený led taje rychleji než větší kousky.
  • Pokud zmrazíte ledovou tříšť, část z ní pravděpodobně znovu zmrzne. Bude však snadné jej znovu rozbít zasažením do tašky, do které jste jej uložili.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Rozbíjení ledu v pytli Lewis

 1. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 5

  1 Vyndejte led z mrazáku těsně před tím, než ho rozdrtíte. Led musí být co nejchladnější a nejsušší, aby se z něj vytvořil opravdu dobrý drcený led. Jakýkoli tvar nebo velikost ledu bude fungovat.
  • Všimněte si toho, že bude snazší rozdrtit led, pokud jsou všechny kostky nebo kusy zhruba stejně velké.
  • Budete potřebovat více ledu, než si myslíte, protože na naplnění sklenice bude zapotřebí více drceného ledu, než by to trvalo kostek ledu. Je dobré použít zhruba dvakrát tolik kostek ledu nebo kusů ledu, než kolik by bylo potřeba na naplnění sklenic do poloviny.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 6

  2 Okamžitě vložte led do pytle Lewis a srolujte konec. Taška Lewis je plátěná taška, která se používá především k drcení ledu. Vložte led do sáčku, jakmile jej vyjmete z mrazáku, aby se nezačal rozpouštět.
  • Tašku Lewis můžete získat online nebo v obchodě s barmanskými potřebami. Obvykle se dodávají také s dřevěnou paličkou na drcení ledu.
  • Díky tomu je taška Lewis tak dobrá na drcení ledu, že plátno absorbuje veškerou další tekutinu. Tímto způsobem vám zůstanou suché kousky ledové tříště.

  Spropitné : Pokud nemáte tašku Lewis, můžete místo toho použít čistý ručník, který nepouští vlákna, nebo kousek plátna. Led pevně zabalte do ručníku nebo látky, aby při rozbití nic nevyletělo.

 3. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 7

  3 Položte vak Lewis na tvrdý povrch a konec držte zavřený. Vyberte si povrch, který se žádným způsobem nepoškodí, zatímco se budete tlačit na led v sáčku. Pomocí nedominantní ruky držte tašku zavřenou, aby se vaše dominantní ruka mohla uvolnit.
  • Celý tento proces chcete provést co nejrychleji, protože led začne tát, jakmile jej vyjmete z mrazáku.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 8

  4 Rozbijte led uvnitř sáčku dřevěnou paličkou nebo jiným těžkým předmětem. Lewis tašky často přicházejí s dřevěnou paličkou, kterou lze použít k drcení ledu. Pokud nemáte dřevěnou paličku, použijte jiné těžké kuchyňské náčiní, například váleček nebo změkčovač masa.
  • Pokud nemáte k dispozici žádné těžké kuchyňské náčiní, můžete dokonce použít běžné kladivo nebo gumovou paličku.
  • Je možné to provést pomocí ledu v plastovém sáčku, pokud nemáte žádné látkové sáčky nebo ručníky, do kterých byste led mohli vložit. Jen mějte na paměti, že plastový sáček neabsorbuje přebytečnou vodu a je snadné rozbít díru v pytel a udělat nepořádek.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 9

  5 Zastavte, když nezůstanou žádné velké kusy. Otevřete sáček, abyste zkontrolovali led a zjistili, zda tam nejsou kousky větší než 1/4 - 1/2 v průměru 0,64–1,27 cm. Vraťte tašku zpět a rozbíjejte, dokud nebudou větší kusy.
  • Čím jemněji rozdrtíte led, tím rychleji se rozpustí ve vašich nápojích. S trochou praxe najdete nejlepší konzistenci drceného ledu.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Muddling Ice in a Cocktail Shaker

 1. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 10

  1 Do koktejlové třepačky dejte dostatek ledu na jeden nápoj. Koktejlovou třepačku naplňte zhruba do poloviny kostkami ledu. Vezměte je přímo z mrazničky a vložte je přímo do koktejlové třepačky ve chvíli, kdy si plánujete připravit nápoj.
  • Tato metoda je skvělá, když si chcete udělat jen jeden drink. Nemluvě o tom, že pokud děláte koktejl, můžete pokračovat a nalít přísady na led, až ho rozbijete!
 2. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 11

  2 Držte koktejl ve svislé poloze na tvrdém povrchu. Pomocí nedominantní ruky držte koktejl na místě na tvrdém povrchu, jako je pevný stůl nebo pracovní deska. Ujistěte se, že je v pohodlné pracovní výšce, abyste jej mohli rozbít.
  • Pokud nemáte koktejlovou třepačku, můžete to také udělat ve velmi robustním půllitru. Jen se ujistěte, že má dostatečně tlusté sklo, aby to mohlo trochu zmlátit muddlera.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte drcený led Krok 12

  3 Pomocí robustního muddleru rozdrťte led, dokud nedosáhne požadované konzistence. Držte muddlera pevně v ruce. Rozdrťte přímo do ledu v koktejlové třepačce, dokud se led nerozdělí na velikost a texturu, kterou chcete pro svůj nápoj.
  • K tomu bude dobře fungovat buď standardní koktejl ze dřeva nebo z nerezové oceli.

  Spropitné : Ať už připravujete koktejl nebo jakýkoli jiný typ nápoje, nalijte jej na led, dejte víko na třepačku a promíchejte, aby byl váš nápoj pěkný a studený.

  nejlepší nová tenisová raketa
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Potřebovali jste jen dát sáček vody do mrazáku, když jste to měli hotové, rozbili jste to? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď personálu Nejlepší je začít s kostkami ledu nebo kousky ledu, které mají přibližně stejnou velikost, aby se vytvořil ledová tříšť. Je mnohem těžší rozdrtit led z velkého bloku.
 • Otázka Mohu použít jemný ždímač k výrobě ledové tříště? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď zaměstnanců Pokud to funguje jako mixér nebo kuchyňský robot, pak jej pravděpodobně můžete použít k výrobě drceného ledu. Pokud je to jen lis na šťávu, nemůžete jej použít k výrobě ledu.
 • Otázka Co když nemám kladivo? Můžete použít těžký předmět, například silnou knihu s tvrdou obálkou.
 • Otázka Existují jednodušší způsoby, jak to udělat? To vše jsou velmi jednoduché metody. Vždy jste mohli dostat lednici, která má ve dveřích možnost drceného ledu.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Simona Halepová se v neděli utká se stoupající polskou teenagerkou Igou Swiatek o místo ve čtvrtfinále French Open. Halepová vyhrála svých předchozích 17 zápasů, její poslední prohra přišla v lednu na Australian Open.

Organizátoři boxu jsou zodpovědní za organizaci a marketing boxerského zápasu. Stát se propagátorem boxu je komplikovaná a často nákladná cesta, která zahrnuje dodržování přísných státních zákonů. Pořadatelé jsou zodpovědní za každý ...

Plíživý vrchol finále WTA 2017, protože sedm z osmi bude bojovat o první místo.

Seznam pěti nejlepších mužských tenistů v historii tohoto sportu.

Teen prodigy Jannik Sinner se ve čtvrtek utká s Francouzem Pierrem-Huguesem Herbertem v 16. kole v Kolíně nad Rýnem. Sinner je v současné době jedním z nejzajímavějších mladíků na turné, zatímco Herbert je vynikajícím hráčem ve čtyřhře.

Ceny CMT Awards 2020 se budou vysílat ve středu 21. října. Zde je návod, jak sledovat show online, pokud nemáte kabel.