Přímý přenos Ravens vs Titans: Jak se dívat online

Hodinky Vikingové vs Titáni

Getty QB Ryan Tannehill a RB Derrick Henry z Tennessee Titans

Dva rozběhnuté oddíly se střetnou, když se Tennessee Titans a Baltimore Ravens v neděli setkají v zápase divoké karty AFC,Hra začíná ve 13:05. ET a budou vysílány na ESPN (normální vysílání), ABC (normální vysílání), ESPN2 (vysílání „Filmové místnosti“), ESPN+ (Vysílání „Mezi řádky“) a Freeform (vysílání „Watch Party“). Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos některého z různých přenosů Ravens vs Titans online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), ESPN, ESPN2, Freeform a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Ravens vs Titans můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Vysílání ABC, ESPN a ESPN2 můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem sledovat zdarma, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K přihlášení a sledování můžete použít své přihlašovací údaje FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s cloudovým prostorem DVR.
Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živý přenos ESPN, ESPN2, Freeform a dalších 30 televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba s těmito kanály, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:Získejte Sling TV

rozbíjení střel v badmintonu

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Ravens vs Titans můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Vysílání ABC, ESPN a ESPN2 můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem sledovat zdarma, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K přihlášení a sledování můžete použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), ESPN, ESPN2, Freeform a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Ravens vs Titans můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Vysílání ABC, ESPN a ESPN2 můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem sledovat zdarma, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K přihlášení a sledování můžete použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), ESPN, ESPN2, Freeform a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

jeden bod v tenise

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Ravens vs Titans můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Vysílání ABC, ESPN a ESPN2 můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem sledovat zdarma, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K přihlášení a sledování všech můžete použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Vysílání „Mezi řádky“: ESPN+

The Mezi řádky Ve vysílání se mimo jiné představí Laura Rutledge, Mina Kimes, Dan Orlovsky a Marcus Spears. Vysílání bude zahrnovat analýzu, analytiku a diskuzi o kurzech ... prezentované v neformálním konverzačním formátu než tradiční televizní vysílání.

Kdokoli v USA může sledujte toto vysílání žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých sportů (vysokoškolský basketbal, univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal atd.), Každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 5,99 $ za Měsíc.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, v aplikaci ESPN můžete sledovat živé vysílání „Mezi řádky“ Ravens vs Titans na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete Ravens vs Titans sledovat živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Ravens vs Titans Preview

Baltimore Ravens udeřili svůj lístek do play-off díky pěti po sobě jdoucím vítězstvím, aby uzavřeli rok, konečné 38-3 porážka Bengals, kde tým spěchal na franšízový rekord 404 yardů.

Je to parta kluků, kteří jsou šťastní, ale my jsme stále hladoví, říkal Ravens zpět JK Dobbins. Jsme rádi, že můžeme vyhrát a dostat se dovnitř, ale víme, co je konečným cílem, a to je to, na co teď myslíme.

Havrani byli před rokem nejlepším semenem AFC, ale v divizním kole padli naštvaně. Proti Tennessee mají šanci na vykoupení, ačkoli hlavní trenér John Harbaugh říká, že to není motivační faktor zápasu.

espn 30 za 30 zlomil

Nezáleželo na tom, jaký tým hrajeme, chtěli jsme být v této situaci, takže můžeme jít bojovat o Super Bowl. To je vždy konečný cíl. Jako tým si prostě chcete dát šanci bojovat za „tanec“ a my jsme se dostali do pozice, kde můžeme bojovat. A máme tým, který jsme hráli loni, takže to je to, co to je. Víme, kolik je hodin.

Titáni běžící Derrick Henry zakončili rok jako nejlepší rusher NFL, když díky masivní finálové hře překonali 2 000 yardů a ve finále si připsali 250 yardů. Ofenzíva Titánů se hodně spoléhá na to, že se Henry chlubí vysokým klipem a Havrani ho budou muset zpomalit, pokud chtějí mít v neděli šanci na divoký zápas.

Derrick Henry je jedním z nejlepších běžících beků, kteří kdy tuto hru hráli, a právě teď je v zóně, uvedl obranný prostředek Ravens Calais Campbell. Takže ano - jsem pyšný na výzvu postavit se a pokusit se ho zavřít.

ZPRÁVA O ZRANĚNÍ

Ravens: OTÁZKA: G Ben Bredeson (koleno), T D.J. Fluker (koleno), CB Marlon Humphrey (rameno), C Patrick Mekari (vzadu), OLB Yannick Ngakoue (stehno), CB Jimmy Smith (žebra/rameno), WR Willie Snead IV (kotník)

Titáni: Nejsou uvedeni žádní hráči

Kurzy
Čára : Baltimore -3
Celkový : 54,5


Populární Problémy

Jak provést tlumič gilotiny. Důležitým tahem ve smíšených bojových uměních a wrestlingu je gilotinová tlumivka, při které jsou paže použity k obepnutí krku soupeře, aby je omezily. Ať už jste začátečník nebo pokročilý ...

Zde je návod, jak sledovat hru Panthers vs Texans naživo online bez kabelu přes Hulu nebo jiné kabelové streamovací služby.

Jak se uzdravit po operaci ACL. Zranění ACL vás může opravdu odradit od hry - zvláště pokud potřebujete operaci. Úplné zotavení po operaci ACL obvykle trvá přibližně 9 měsíců, takže mějte se sebou trpělivost, pokud máte potíže se získáním ...

Brooklyn Nine-Nine je zpět na novém kanálu a my máme vše, co potřebujete vědět ke sledování epizod 6. série online bez kabelu.

Vzhledem k tomu, že Tokio olympijské hry jsou nyní v knihách, těžké váhy turné WTA přesunou své zaměření na americký hardcourtový švih, počínaje otevřením National Bank 2021 v Montrealu.

Tým USA se v pátek kvalifikuje na Bahamách v AmeriCupu. Tato hra není v televizi, ale můžete se na ni podívat zde.