Přímý přenos z Rhode Island vs Dayton: Jak se dívat bez kabelu

Getty Dayton velký muž Obi Toppin.Basketbalové mužstvo č. 6 Dayton Flyers bude v úterý hostit Rhode Island Rams ve hře Atlantic 10.

Začátek hry je naplánován na 19:30. ET a bude vysílán na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Rhode Island vs Dayton na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují CBS Sports Network, zatímco Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmapár tenisek

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Rhode Island vs Dayton na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Rhode Island vs Dayton na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled na Rhode Island vs Dayton

Flyers neprohráli od prosince, kdy v Chicagu utrpěli porážku 78: 76 po prodloužení s Colorado Buffaloes.

jak rychleji vyléčit tenisový loket

Dayton zvítězil v sobotu doma na hřišti Saint Louis Billikens 71-65 za své 12. vítězství v řadě, zlepšil se na 21-2 v sezóně a 10-0 v konferenčním hraní.

Myslel jsem, že dnešní zápas je opravdu takový, jaký jsme očekávali, řekl hlavní trenér Flyers Anthony Grant Dayton Daily News . Kdykoli se naše týmy sejdou, obvykle to bude fyzicky náročná hra. Myslel jsem, že dnes tomu není jinak. Řekl jsem klukům po zápase, že je opravdu těžké dosáhnout rytmu nebo plynulosti hry. Bylo to tak tam a zpět.

Velký muž Obi Toppin a strážný Jalen Crutcher získali 17 bodů za vedení Flyers. Toppin přidal 4 doskoky, 3 krade, 3 bloky a pár asistencí.

O tři týdny dříve Flyers hranovali Billikens 78-76 v prodloužení na silnici.

Poslední zápas byl těsný, takže jsme věděli, že sem přijdou s parou, řekl Toppin podle Associated Press . Každý zápas získáme z druhého týmu to nejlepší díky pozornosti, které se nám dostává. Nebude to vůbec jednoduché.

Toppin se v úterý srovná se svým mladším bratrem - Jacob Toppin, nováček útočníka, se v této sezóně objevil v každém zápase s Rams, což znamenalo dva starty.

Nemohu se dočkat, až bude příležitost být na hřišti se svým bratrem, řekl starší Toppin, podle AP.

Obi Toppin, který byl před sezónou vyhlášen nováčkem roku A-10 a prvním konferenčním týmem všech konferencí, má průměr 19,6 bodu, 7,8 doskoku a 1,4 bloku na zápas, přičemž z pole střílí 62,6% a 35,5% z vzdálenost.

O dva roky mladší Jacob Toppin má v průměru 4,8 bodu, 4,1 doskoku a 18,9 minuty na soutěž.

V sobotu hlavní trenér Rhode Island David Cox označil Obi Toppina za pravděpodobně nejlepšího hráče vysokoškolského basketbalu Dayton Daily News .

Cox dodal: Mají zkušeného, ​​zkušeného trenéra, který trénoval na nejvyšší úrovni. Bude to samozřejmě výzva.

Berani vyhráli 10krát, aby se zlepšili na 18-5 celkově a 10-1 ve hře A-10. Nejnověji před týdnem bušili na George Washington Colonials 82–51 za 24 body od strážného Fatts Russella.

To je to, o čem sníte, řekl Cox o zápase s Flyers podle Dayton Daily News. To je to, co dostanete do vysokoškolského basketbalu jako hráč a určitě jako trenér. Pryč hra. Bude tam 12 000 lidí. Zblázní se.


Populární Problémy

Jak narovnat sloupky plotu. Jedním z nejčastějších problémů dřevěných plotů je, že se jejich sloupky mohou časem začít naklánět. Když je většina plotu stále strukturálně zdravá, ale je tam jeden nebo dva šikmé sloupky, je to mnohem víc ...

Roger Federer oznámil svůj plán na letošní antukovou sezónu a prozradil, že bude hrát pouze dvě akce - akci ATP 250 v Ženevě, následovanou Roland Garros.

Jak cvičit štěně border kolie. Štěňata border kolie mají jedny z nejvyšších energetických hladin ze všech plemen. Každý den potřebují značné množství fyzických cvičení. Vaše štěně border kolie dobře reaguje na výcvik, takže může ...

Jak se dozvědět o alternativách k HRT. Ženy vstupující do menopauzy se mohou rozhodnout pro předepsanou hormonální substituční terapii. Jiné ženy v menopauze se mohou rozhodnout projít menopauzou pomocí alternativních metod ke zvládnutí obtěžujících symptomů ....

Joy-Con je malý ovladač pro Nintendo Switch. Běžným problémem těchto ovladačů jsou lepkavá nebo nereagující tlačítka. Obvykle je to kvůli prachu, který se hromadí kolem tlačítek. Toto je snadná oprava a vše, co musíte udělat ...