Virginia Tech vs Liberty Live Stream: Jak sledovat online zdarma

San Jose, Kalifornie - 22. března: Justin Robinson č. 5 Virginie Tech Hokies při hře v prvním kole basketbalového turnaje NCAA v centru SAP 22. března přihrává s míčem proti Jordan Goodwin č. 0 ze Saint Louis Billikens. 2019 v San Jose, Kalifornie. (Foto: Yong Teck Lim/Getty Images)Č. 4 osiva Virginia Tech Hokies (25-8; ACC at-large) získává osivo č. 12 Liberty Flames (29-6; vítěz turnaje Atlantic Sun Conference) v zápase 32 regionů East Match v SAP Center v San Jose, Kalifornie jako turnaj NCAA 2018-19 pokračuje v neděli odpoledne.

Začátek hry je naplánován na 7:10 hodin. ET, a bude vysílán na TBS. Pokud však nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat TBS na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:jak hrát badminton čtyřhru

FuboTV

Hulu

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TBS. Zahrnuty jsou také TNT, TruTV a CBS (živé na vybraných trzích), což znamená, že můžete sledovat každou další turnajovou hru NCAA.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.jak sloužíš v badmintonu

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled Virginia Tech vs Liberty

Návrat bodového strážce Justina Robinsona dopadl dobře pro Virginia Tech. Přestože odehrál pouhých 28 minut, starší strážný 6 stop-2, který byl pro Hokies venku od 30. ledna se zraněním nohy, ohlásil svou přítomnost a přispěl devíti body k vítězství Hokies 66-52 proti Saint Louis Billikens v kole 64.

Jednalo se o první vítězství turnaje NCAA v programu za 12 let. Hlavní trenér Virginia Tech Buzz Williams ví s Robinsonem -vedoucí školy, který neustále asistuje-na podlaze může být Hokies úplně jiný tým, proti kterému je mnohem těžší a chytřejší hrát.Je pro mě těžké kvantifikovat mír, který mám, když je 5 [Robinson] na podlaze. Statisticky jsem si myslel, že je v pořádku. Ale když má míč v ruce, mám pocit, že se pro Virginii Tech rozhodne správně.

Robinson ovlivňuje hru svým IQ a obousměrným hraním, ale nejlepším střelcem Hokies je strážce druhého ročníku Nickeil Alexander-Walker (v této sezóně vede tým 16,7 bodu na zápas). Alexander-Walker předvedl Hokiesovi vynikající bodovací výkon při vítězství proti Saint Louis, když skončil s 20 body, které byly nejlepší ve hře.

Liberty se může pochlubit senzačním strážcem vlastního červeného trička Caleba Homesleye. Homesley byl jedním ze středně velkých hráčů, kteří měli na radaru každého v úvodním kole, a určitě splnil. Proti zápasu, testovanému týmu Mississippi State, Homesley zaznamenal v kariéře 30 bodů, z toho 22 proti hlavnímu kouči Bena Howlanda Bulldogs ve druhém poločase, protože Liberty se shromáždil a porazil jeden z lepších týmů v SEC v této sezóně, 80- 76.

pravidla pro raketový míček

Flames bude také muset obsahovat 6-stop-10 Kerry Blackshear Jr., který dal svou přítomnost cítit proti Billikens. Blackshear Jr. ovlivnil hru v nátěru s 15 body, ale 11 z 12 z čáry volného hodu, když si vynutil problém proti Saint Louis.

Stát Ja Morant a Murray připadl v sobotu státu Florida. To znamená, že Liberty spolu s UC Irvine zůstávají určenými týmy Popelky letošního turnaje NCAA.

Vítěz Virginia Tech vs Liberty se utká s vítězem Duke vs UCF v Sweet 16. Že semifinále East Region se příští víkend odehraje v aréně Capital One Arena ve Washingtonu D.C. a bude vysíláno na CBS/TBS/TNT.


Populární Problémy

Jak vyrobit úložný systém z kartonové krabice. Pokud máte spoustu malých zásob, které byste chtěli uložit, ale raději byste ještě neinvestovali do systému trvalého úložiště, můžete si z krabic vytvořit vlastní a přidávat je, jak se vaše sbírka rozrůstá. Není to ...

Méně jíst během jídla může být náročné. Je snadné se přejíst během pravidelného jídla, zvláště pokud nevěnujete pozornost signálům z vašeho těla. Abyste omezili jídlo, sestavujte jídla pomocí správných porcí a správných typů ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos premiéry 3. série Sinner online, pokud nemáte kabel, čtvrtek 6. února ve 22 hodin. ET/PT v USA.

Ukázka zápasů druhého kola ve skupině A finále ATP World Tour.