Rio Open 2014: Rafael Nadal získává titul vítězstvím dvou setů nad Alexandrem Dolgopolovem

Rafael Nadal slaví vítězství na Rio Open nad Alexandrem DolgopolovemFinále: Rafael Nadal poraž. Alexandr Dolgopolov 6-3, 7-6 (3)

černé plátěné tenisové boty

Rafael Nadal vyhrál úvodní turnaj ATP Rio Open, když porazil Ukrajince Alexandra Dolgopolova ve dvou setech, když získal svůj druhý letošní titul ze tří finále, ve kterých se utkal, a celkově 62. titul. Nadal zlepšil rekord v kariérním finále na 43:6 a nyní mu chybí pouhé tři rekordy na rekordní rekord v historii Guillerma Vilase v 46 letech.Hned z prvních tří bodů zápasu jste vycítili, že to byl ten puchýřský Nadal, kterého jsme viděli ve čtvrtfinále, a ne ten nevyrovnaný, který jsme viděli v semifinále. Přestože nepřistálo příliš mnoho prvních podání, v úderech měl zip a účinně zaútočil na síť.

Svižně začal i Dolgopolov. Naservíroval pár es a dostal se také k síti a ve snaze kočky a myši zapečetil hru salvou u sítě.

Poté, co Nadal znovu dobře podával, uškrtil Dolgopolov. Vymanil se ze soupeře, vytlačil chyby z rakety Dolgopolova a proměnil první ze svých tří brejkbolů, když ten druhý pálil dlouho.Nadal neměl problémy s udržením vlastního podání a pomohl mu nevynucené chyby Dolgopolova, který se snadno ujal vedení 4-1.

Dolgopolov vytvořil další dobrou hru se službami a v další vyvíjel tlak na Nadala. Dobře otevřel kurt a vážně zaútočil na Nadalovy návraty, aby vypálil vítěze na obou stranách hřiště. Ve 30-30 hrál Ukrajinec skvělou rally a natáhl Nadala, aby získal svůj první bod zlomu v zápase. Nadal mu však odepřel získat vůbec první přestávku proti němu tím, že se drbal o míč a krájel míč u sítě. Při dvojce následoval další úžasný čistý bod, ale tentokrát to vzal Dolgopolov, když loboval míč za Nadala a následným volejem umístil míč za Nadala.

sledujte steelers patriots online zdarma

Nadal zachránil druhý brejkbol, když Dolgopolov dlouho trefil, ale Ukrajinec získal bekhendovým vítězem další brejkbol.Nadal dostal od rozhodčího varování, aby zrychlil své servisní hry, ale to ho nerozptylovalo, protože zachránil bod zlomu a poté vytvořil dvě dobrá první podání, aby si udržel výhodu jednoho brejku.

Dolgopolov přinutil Nadala podávat na set se snadným držením lásky a Nadal tentokrát neudělal žádnou chybu. Jeho curlingové vrchní rotační forhendy byly na Dolgopolova příliš a sadu na první ze svých tří set bodů zpečetil esem.

tenis kolik her v sadě

Ačkoli to pro Nadala vypadalo jako přesvědčivé vítězství v prvním setu, statistiky vyprávěly jiný příběh. Nadal zasáhl v celém setu pouze jednoho vítěze ve srovnání s 13 Dolgopolovovými, ale udělal méně chyb a získal mnoho prvních podání, což znamenalo rozdíl.

Nadal v úvodní hře druhého setu zatlačil Dolgopolov, ale držel se s nějakou odvážnou obranou. Nadal byl však ve své dráze, střílel esa a nedal Dolgopolovovi šanci ovládat hru.

Populární Problémy

Novak Djokovic porazil v neděli ve finále Wimbledonu Matteo Berrettiniho, aby zpečetil svůj 20. grandslamový titul. S výhrou Srb remizoval s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem na 20 Majors.

Jak změřit flexi kolena doma. Flexe kolena je stupeň, do kterého můžete ohnout koleno. Znalost limitu flexe kolena vám může pomoci posoudit rozsah pohybu, což může být užitečné, pokud se zotavujete ze zranění nebo ...

Když se Roger Federer a John Isner chystají zamknout rohy ve finále Miami, podívejte se dopředu, co se v zápase může stát.

Speciální premiéra seriálu Reunion „Real Housewives of Beverly Hills“ má premiéru dnes večer v 9/8c na Bravu. Zde je návod, jak můžete sledovat shledání série online.