Jak se dívat na dokument „Seduced“ NXIVM online

Fotografie ze Seduced: Inside the NXIVM Cult docuseries on Starz

Starz Fotografie ze Seduced: Inside the NXIVM Cult docuseries on StarzTato nová čtyřdílná dokumentace přináší diváky do kultu NXIVM a poskytuje intimní pohled na teror a zneužívání přeživších. Svedl: Uvnitř kultu NXIVM premiéra neděle 18. října ve 21 hodin ET/PT na Starz.Pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz, podívejte se, jak se dívat Sveden streamování online:použití tenisových míčků v sušičce
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Starz Channel Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Starz naživo a na vyžádání na kanálu Prime Starz . Amazon Prime i Starz Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Starz na Amazon PrimeJakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Starz, můžeš se dívat Sveden živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Sledujte Starz na Sling TV

Starz je k dispozici jako samostatný balíček prostřednictvím Sling TV, což znamená, že se můžete zaregistrovat do Starz bez ohledu na to, zda se přihlásíte také k jednomu z hlavních balíčků Sling Orange nebo Sling Blue. Prostřednictvím Slingu můžete Starz získat celkem za 9 $ měsíčně:Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Sveden živě nebo na vyžádání v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android.

džíny a tenisky

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


Sledujte Starz na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Starz je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku Starz:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Sveden živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Seduced: Inside the NXIVM Cult Preview

Tento čtyřdílný dokumentární seriál zachycuje mimořádnou a trýznivou cestu Indie Oxenbergové-dcery hollywoodské herečky a potomka evropské královské rodiny-která byla svedena do novodobého kultu otrokářů sexu NXIVM, kde strávila sedm let.

Více než 17 000 lidí, včetně Indie, se zapsalo do programů NXIVM Executive Success Programs, fronty pro kult a loviště jejího vůdce, dravce Keitha Raniere. Ženy v DOSu, tajné společnosti pánů a otroků v rámci NXIVM, byly obchodovány se sexem a označovány jako kauterizační žehlička. Jak o uzdravení z traumatu, tak o matce, která se snaží zachránit svou dceru, série sleduje indické svádění, indoktrinaci, zotročení a nakonec její útěk. Upřímně zkoumá, jak se Indie a sbor dalších žen stále potýkají, aby dávaly smysl jejich zkušenosti.

Epizoda jedna, nazvaná Hooked, představuje Oxenbergovou, která poprvé hovoří o svém zapojení do NXIVM a o tom, jak se stala značkovým sexem
otrok. Indie, zlákaná úvodními workshopy plnými celebrit, slibující obchodní dovednosti a osobní průlomy, zahájila sedmiletou cestu peklem. Připojuje se k ní sbor dalších mladých žen, jejichž příběhy jsou paralelní s jejími. První epizoda zkoumá počáteční půvab kultu a předznamenává příchod temnoty a zneužívání.

tenisové topspinové podání

Druhá epizoda, odvysílaná 25. října, se jmenuje Indoktrinovaná a ukazuje, jak NXIVM postupně proměňuje Indii ve skutečného věřícího. Když herečka
Allison Mack se k ní přibližuje o elitní, tajné společnosti žen, Indie předává škodlivé osobní zajištění, aby se připojila, a nechytá, že podepisuje svou svobodu a padá hlouběji do spárů vůdce kultu, manipulativního sexuálního predátora Keitha Raniere.

Část třetí se jmenuje Enslaved a zavede diváky na předměstí Albany Clifton Park, kde se nachází ostrovní vnitřní kruh a umístění NXIVM
z nejtemnějších zločinů a zneužívání kultu je Indie jako člen tajné hlavní skupiny otroků známé jako DOS nuceně hladověna, deprivována spánkem, emočním zneužíváním, fyzickými tresty, odloučením od rodiny, opakovaným sexuálním útokem a bez značky anestézie.

A konečně, čtvrtá epizoda se jmenuje Exposed a představuje indickou matku Catherine Oxenburg v boji o její život, aby odhalila kult a zachránila její dceru. Indie, indoktrinovaný otrokář Keitha Raniere, se stane potenciálním spoluspiklencem, když je Raniere obviněn z řady zločinů. Poslední epizoda následuje po bolestném probuzení Indie v desítky let dlouhé historii Raniereho teroru a zneužívání. Indie nakonec poskytuje žalobcům kritické důkazy a hovoří proti němu a jeho zločinům.

Svedl: Uvnitř kultu NXIVM premiéra neděle 17. října ve 21 hodin ET/PT na Starz.


Populární Problémy

Texas a Oklahoma se setkávají v sobotu na každoročním Red River Showdownu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Haas sestřelil Isnera a postoupil do finále ATP San Jose

Zde je návod, jak streamovat sezónu 3 The Wall online bez předplatného kabelové televize. Premiéru má v neděli 15. března v 19 hodin. ET/PT na NBC.

Takto můžete sledovat '90 Day Fiancé: The Other Way' online, bez kabelu. Epizoda 4 s názvem „Můj život v 7 kufrech“ se koná v noci na pondělí ve 21 hodin. ET na TLC.

Německo vytvořilo několik legend, jako jsou Steffi Graf a Boris Becker, a Alexander Zverev by doufal, že se k nim připojí jako šampioni.