Přímý přenos „Rellik“: Jak sledovat 1. sérii online bez kabelu

Richard Dormer, Rellik sezóna 1

Getty

Po loňském debutu v zámoří televizní minisérie BBC Rellik, která hraje Richard Dormer a Jodi Balfour , bude mít premiéru ve Spojených státech na Cinemax v pátek 13. dubna ve 22 hodin. ET/PT. První sezóna bude sestávat ze šesti epizod, které se budou vysílat každý týden ve stejnou dobu.

I když nemáte kabel, stále můžete sledovat Cinemax na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu. Díky těmto službám můžete buď sledovat Cinemax živě během vysílání, nebo můžete sledovat obsah knihovny na vyžádání, který bude zahrnovat epizody Rellik po jejich odvysílání.

Amazon Prime : Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte živě Cinemax a veškerý obsah knihovny Cinemax na vyžádání prostřednictvím Amazon Channels . Kanál Cinemax, který stojí 9,99 $ měsíčně, také přichází s bezplatnou zkušební verzí .

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Prime i Cinemax, můžete na počítači sledovat epizody Rellik živě nebo na vyžádání prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video .

DirecTV nyní : Cinemax je doplněk 5 $ za měsíc, který lze přidat ke kterémukoli ze čtyř kanálových balíčků DirecTV Now. Můžete jej přidat ke svému stávajícímu účtu DirecTV Now, nebo pokud jste nový předplatitel, můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jakéhokoli základního balíčku plus Cinemax . Noví předplatitelé navíc mohou získat slevu 25 $ na první tři měsíce s promo kódem YESNOW3, takže pokud se zaregistrujete k balíčku Live a Little a Cinemax, získáte 60 kanálů plus, včetně Cinemax, za pouhých 15 $ měsíčně za první tři měsíce.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat epizody Cinemax a Rellik naživo, nebo můžete sledovat obsah na vyžádání. Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now . Kromě toho můžete také použít své přihlašovací údaje DirecTV Now k přihlášení a sledování prostřednictvím HBO Go.

Hulu : Cinemax je doplněk 9,99 $ měsíčně, který lze přidat k jakémukoli balíčku Hulu, jehož cena začíná na 7,99 $ měsíčně. Můžete jej přidat do svého stávajícího účtu, nebo se můžete zaregistrovat přímo zde . Jakmile se zaregistrujete, můžete poté sledovat epizody Rellik na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Sling TV : Cinemax je doplněk 10 $ za měsíc, který lze přidat k některému ze základních balíčků Sling TV. Můžete jej přidat ke svému stávajícímu účtu Sling TV, nebo pokud jste nový předplatitel, můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jakéhokoli balíčku plus Cineamx .

Po registraci můžete epizody Cinemax a Rellik sledovat živě nebo na vyžádání. Můžete to sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .


NáhledHrát si

Rellik | Oficiální upoutávka | Cinemax Konec je jen začátek. Rellik má premiéru 13. dubna ve 22 hodin na Cinemax. 2018-03-06T17: 29: 20 000Z

Vytvořeno a většinou napsáno bratry Harry a Jack Williams , jehož předchozí práce obsahuje kriticky uznávané pořady jako např Fleabag a Chybějící Rellik je mimo jiné drama o honbě za sériovým vrahem v čele s DCI Gabrielem Markhamem (Dormer), který přežil předchozí útok od zmíněného sériového vraha, a DI Elaine Shepard (Balfour).

Může to znít jako váš typický policejní postup, ale přichází s výrazným zvratem. Jak naznačuje název série, hraje se obráceně, počínaje tím, že policie zastřelí podezřelého vraha a postupuje chronologicky vzad Memento -jako móda.

Pohrávání si s příběhem a strukturou a hledání nových způsobů vyprávění příběhů je něco, co nás fascinuje, a tak to začalo tam, Řekl Williams . Nechtěli jsme však, aby to bylo technické cvičení, a tak jsme si museli položit otázku, proč byste takto vyprávěli příběh. Poměrně rychle se ukázalo, že vše bylo o motivu. Že se věci dějí z nějakého důvodu a tyto důvody leží v minulosti. Co se tedy stane, když začnete na konci a najdete cestu zpět do minulosti, znělo jako zajímavá věc k prozkoumání.

Vydáno na BBC One v září, první sezóně Rellik získal osm recenzí na Rotten Tomatoes , přičemž pět z nich bylo pozitivních.


Populární Problémy

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak dnes v noci sledovat osmý díl Euphorie - finále sezóny - a to i bez kabelu. K dispozici jsou také bezplatné možnosti.

Zde je návod, jak sledovat film Nový papež, navazující minisérii Mladý papež, v hlavních rolích s Judem Lawem a Johnem Malkovichem a premiéru v pondělí 13. ledna na HBO.

Psí hovno je nepříjemná nevýhoda vlastnictví psů. I když vaši psi chodí pouze na váš dvorek, stále musíte najít způsob, jak se zbavit hovínka, protože to může být pro tuto oblast škodlivé. Nejjednodušší způsob, jak se toho zbavit, je sbalit ho a hodit ...

Jak poškrábat pod vaším obsazením. Svrbivé obsazení se může zdát nesnesitelné, ale existují způsoby, jak najít úlevu a dokonce tomu zabránit. Vkládání předmětů do vašeho obsazení nebo poškození materiálů obsazení může zhoršit příznaky, ale existují ...

Jak ukázat dívce, že ji miluješ. Pokud milujete dívku, je důležité jí to dát najevo. Pokud jste ale příliš stydliví nebo nervózní na to, abyste tato tři malá slova řekli nahlas, nebojte se. Existuje mnoho způsobů, jak můžete dívce ukázat, jak vám na ní záleží, prostřednictvím ...

„Bring the Funny“ je nová série reality, která staví komedie proti sobě za hlavní cenu 250 000 $. Zde je návod, jak sledovat show online.