Roger Federer porazil Novaka Djokoviče a vyhrál Cincinnati Masters

Mistři Roger Federer Cincinnati

Roger Federer tleská davu po vítězství nad Novakem Djokovičem

Roger Federer vyhrál svůj 7. titul Cincinnati Masters ve velkém stylu tím, že porazil Novaka Djokoviče v Ohiu. Švýcarský maestro udělal krátkou práci Djokoviče, když zabalil finále ve dvou setech a vyhrál 7: 6, 6: 3. Čtyřiatřicetiletý hráč neztratil během turnaje ani jeden set.

Djokovič mířil ke svému 20. titulu ATP Masters 1000, ale Federer se ujistil, že na to bude Srb muset déle čekat, protože 34letý hráč vyhrál svůj 7. ročník Western a Southern Open.

Na začátku turnaje Federer porazil ve druhém kole Španěla Roberta Bautistu Aguta 6: 4, 6: 4 a zničil Kevina Andersona z Jižní Afriky 6: 1, 6: 1. Ve čtvrtfinále odvedl krátkou práci s dalším Španělem Felicianem Lopezem 6: 3, 6: 4, aby v semifinále zahájil střet s Andy Murrayem. Druhý nasazený byl dominantní při jeho oponování Skotů 6: 4, 7: 6, když ve finále zahájil střet s Djokovičem.

tenisový loket nike

První set byl vyrovnanou záležitostí, kdy oba hráči drželi své podání, protože set vstoupil do tie-breaku, což byla jednostranná záležitost, 7: 1, protože Djokovič na Federerovu dominanci neodpovídal.

Federer, povzbuzený vítězstvím první sady, zahájil druhý na přední noze, přičemž držel obě svá podání, přičemž mezi tím prolomil světovou jedničku a ujal se zdravého vedení 3: 0. Oba hráči drželi své podání jako skóre 5-2 ve prospěch 34letého hráče. Djokovič si však udržel své podání, aby v zápase zůstal a pokusil se vytáhnout zázračný útěk. Federer však neměl náladu ustupovat, protože držel své podání, aby dokončil vítězství.

Federer neprohrál během svého turnaje během svého podání ani jednu hru - běh 50 servisních her. S touto ztrátou Djokovič rozšířil svůj neslavný běh ztrát ve finále Cincinnati Masters na 5. Pro Federera bylo ještě více dobrých zpráv, protože při této výhře potvrdil osivo 2 pro US Open.

Federer potvrdil svou účast na turnaji příštího roku, ale odmítl komentovat, kolik dalších Cincinnati Masters by mohl vyhrát.

'Nevím, kolik z nich mi zbylo, ale uvidíme se příští rok,' řekl Federer po vítězství.

Djokovič připustil, že Federer byl lepší hráč dne.

'Federer je zde agresivnější hráč kvůli rychlým podmínkám na hřišti.' Byl to prostě lepší hráč, “přiznal Djokovič na konferenci po zápase.

Populární Problémy

Prohra diskvalifikací je pravděpodobně nejhorší způsob prohry.

Stan Wawrinka v nedávném rozhovoru prozradil, že Roger Federer ozvláštnil hraní v Davis Cupu. Wawrinka také hovořil o vlivu, který měl Federer na svou kariéru, a o tom, jak dobře si pamatuje jejich první setkání.

Andrey Rublev nedávno hovořil s ruským sportovním bulvárním Championatem o široké škále témat - od idolizace Rafaela Nadala v jeho mladistvém věku po jeho vztah s rakouským Dominicem Thiemem.

Northern Iowa, jeden z nejlepších středně velkých společností v zemi, získává SIU ve středu večer. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.

Jak mít sen o své zamilovanosti. Přáli jste si někdy snít o osobě, do které jste zamilovaní? Zatímco některé složky snění jsou pro vědce stále záhadou, ovládání snů a lucidní snění jsou považovány za ...

USA se v pátek utkají se Švýcarskem na mistrovství světa v hokeji žen IIHF. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.