„Porazte toho chlapa“: Daniil Medveděv přerušuje řeč svého dubajského vítěze, aby zastínil Stefanose Tsitsipase

Téměř čtyři měsíce po této skutečnosti Medveděv ukázal, že má stále problém s tím, že jistý řecký hráč označil svého dobrého přítele Rubleva za hráče s „málo nástroji“.SLEDUJ: Dubajský šampion řekl o svém kamarádovi z dětství mnoho dobrých věcí a protestoval proti komentáři o Rublevově hře na loňském finále ATP.

Daniil Medveděv si zajistil působivý výkon třetí titul ATP za tolik týdnů v sobotu na Dubai Duty Free Tennis Championships. Ale ještě předtím, než mohl zvednout trofej, už ruský hráč přivedl sociální sítě do šílenství nepříliš zahaleným úderem namířeným na rivala Stefanose Tsitsipase.Ruský hráč právě dokončil zápas 6-2, 6-2 proti dobrému příteli a krajanovi Andrey Rublevovi. Následný ceremoniál předání trofejí přinesl všechny pocity – a všechny ostny.Než Medveděv využil příležitosti vykřičet svůj tým a sponzory, bylo jeho prvním úkolem stanovit rekord jeho tenisového bestie:

'Pamatuji si, že nedávno to řekl jeden hráč.' má ‚jen málo zbraní‘. A četl jsem to a říkal jsem si: ‚Jak to můžeš říct?‘,“ řekl Medveděv.'Doufám, že porazí toho chlapa, který to řekl mnohokrát - a já si to určitě přeji,' řekl Medveděv.To je samozřejmě odkaz na poznámku Tsitsipase na loňském Nitto ATP Finals poté, co ho Rublev porazil ve skupinové fázi: „Dokázal zvítězit s několika nástroji, které má.“ Poté, co vyvolal vlnu kritiky na sociálních sítích médií, Tsitsipas později řekl, že litoval, že to komentoval a označil to za „velmi nespravedlivé vůči [Rublevovi] a nesprávné“.Ale Medveděv zjevně nic z toho nemá. V Dubaji, téměř čtyři měsíce po tom, Medveděv zdvojnásobil během ceremoniálu trofeje nepříliš jemným kopnutím na řeckého hráče.jak funguje bodování v tenise

„Podle mého názoru je Andrey jedním z nejšikovnějších hráčů na turné. Jen ještě plně nevyužil svůj potenciál, ale jsem si jistý, že může vyhrát grandslamy,“ pokračoval.

'Doufám, že porazí toho chlapa [Tsitsipase], který to řekl mnohokrát, a já si to určitě přeji.'

Medveděv v posledních týdnech sbírá svá vlastní vítězství, sobotní vítězství v Dubaji bylo jeho 14. v řadě. Sedmadvacetiletý hráč, který se příští týden vyšvihne na světovou 6. pozici, přidal ke své kariéře 18 trofejí na úrovni ATP 500, která zahrnuje i vzájemná vítězství v Rotterdamu a Dauhá.

Populární Problémy

V neděli to bude Herbert vs. Tua, když se v 10. týdnu Chargers postaví delfínům. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos hry online.

Baylor staví svůj neporažený rekord v sobotu proti Cade Cunninghamovi a OK State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Hubert Hurkacz se utká s Peterem Gojowczykem v zápase prvního kola na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné.

Rus Michail Kukushkin se ve druhém kole US Open 2020 ujímá vycházející chilské hvězdy Cristiana Garina. Kukushkin se v posledních třech edicích dvakrát dostal na US Open 3r, ale Garin je favoritem.

20. sezóna seriálu The Voice má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Mluvíte spolu francouzsky a jde to skvěle, dokud ten druhý neřekne 'Quelle heure est-il?' (KEHL EURH EHT-EEL?) Mrzne. Zatímco jste pracovali na své základní konverzační francouzštině, ještě jste nepřišli na to, jak to říct ...