Tři týdny, tři tituly: Dominantní Daniil Medveděv v dubajském finále proti Andrey Rublevovi

Rus prodloužil svou vítěznou sérii na 14 zápasů v řadě a po vzájemných vítězstvích v Rotterdamu a Dauhá přidal ke svému úlovku v roce 2023 dubajskou trofej – celkově 18..

SLEDUJTE: Daniil Medveděv porazil Andrey Rublev ve finále v Dubaji v roce 2023

Daniil Medveděv ve finále dubajského turnaje Duty Free Tennis Championships předvedl svého krajana Andreyho Rubleva 6-2, 6-2. třetí trofej za tolik týdnů v sobotu.Rus také prodloužil svou vítěznou sérii na 14 zápasů v řadě, když po vítězstvích v Rotterdamu a Dauhá přidal titul ATP 500 – celkově svůj 18. titul.„Je to úžasné, protože začátek roku nebyl ideální. V tenise, když nevyhráváte turnaje, vždy pochybujete, bez ohledu na to, co se stane v praxi,“ řekl Medveděv v pozápasovém rozhovoru. 'Takže jsem hodně pochyboval a teď je to prostě lepší.'

'Jsem opravdu spokojený s těmito třemi týdny a těším se na další.'gel na tenisový loket

Medveděv, který celý týden neprohrál ani set – včetně proti světové jedničce Novaku Djokovičovi v semifinále – byl v panovačné formě proti dobrému příteli Rublevovi, obhájci titulu. Jeho vysoce defenzivní hra na základní linii pohltila Rublevovo tempo a přesměrovala ho zpět na soupeře, když Medveděv hlídkoval u základní čáry z území téměř mimo záběr kamery. Medveděv to udělal't drop a set all week, and defeated compatriot Rublev in the Dubai final.

Medveděv celý týden neztratil ani set a v dubajském finále porazil krajana Rubleva.Rublev ukázal záblesky rostoucí rozmanitosti ve své hře, když šel 14krát do sítě a devětkrát vyhrál ve snaze narušit rytmus jejich dlouhých rally. Ale jeho provedení občas chybělo – a proti vrcholícímu Medveděvovi bylo jen málo prostoru pro chyby.Přestože byl pod tlakem Rublevova dunivého forhendu, Medveděv udržel skóre čistou, když trefil jen osm nevynucených chyb – žádnou z bekhendové strany – a vyrovnal je 22 vítěznými góly. Rublev zasáhl téměř třikrát tolik nevynucených chyb než Medveděv s 22 a jeho 13 vítězů nestačilo na udržení tempa, protože světová sedmička se začala vzdalovat.

Ale podání bylo v sobotu největším rozdílem, protože Medveděv se pravidelně vrhal na zranitelné druhé podání svého soupeře a nechal Rubleva vyhrát pouhých 29 procent těchto bodů v zápase. Medveděv zase vyhrál 83 procent bodů za svým prvním podáním a Rublev nedokázal vygenerovat žádnou příležitost k brejku v obou setech.

Poté, co Medveděv oslavil vítězství na svém druhém zápasovém bodu, vzal fix a podepsal objektiv fotoaparátu se zlověstným varováním pro turné: „Ještě není konec. Zpráva přijata.

Populární Problémy

V Miami právě začíná 2. letošní turnaj Masters 1000 a zde je rozpis losování mužů.

Je čas na Sunshine Showdown, protože soupeři Floridy a FSU se střetnou v sobotu v Gainesville. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak můžete sledovat film „Ex on the Beach: Peak of Love“ od MTV online bez kabelu.

V neděli večer bude na ABC vysílat hollywoodská klasika 'Sound of Music'. Zjistěte, jak streamovat film.

Uprostřed otázek týkajících se plánování jejích zápasů na US Open Maria Šarapovová řekla, že si ráda zahraje na parkovišti.

Američanka Madison Keysová se ve čtvrtek ve druhém kole US Open utká se Španělkou Alionou Bolsovou. Soupeř klíčů je nenasazený, ale předtím dosáhl druhého týdne na Slamu.