„Roger Federer stále zaostává, pokud jde o kondici“ - Severin Luthi

Roger Federer na Qatar Open

Roger Federer na Qatar Open

sledovat živě kovbojové vs obři

Dlouholetý trenér a přítel Rogera Federera Severin Luthi nedávno poskytl aktualizaci plánu fitness a tréninku švýcarského maestra. Luthi tvrdil, že Federer ještě nedosáhne požadované úrovně kondice a že tréninky nejsou tak časté, jak by obecně byly během turnajů.

Očekává se, že Roger Federer svůj druhý comeback svého druhu uskuteční příští měsíc na Geneva Open poté, co se před několika týdny krátce objevil na turné na Qatar Open. Devětatřicetiletý hráč dokázal v Dauhá pouze jedno vítězství, než ve svém druhém zápase proti Nikolozovi Basilashvilimu vypadal, že bojuje na fyzické frontě.

Po zhodnocení jeho stavu Federer oznámil, že se vydá zpět na cvičné soudy, aby znovu nabyl plné kondice. A minulý týden oznámil, že bude návrat na turné na Geneva Open a Roland Garros .

Ale v nedávném rozhovoru se společností SRF Sport Severin Luthi tvrdil, že Roger Federer má ještě co dohánět, než se dostane do vrcholné formy.

mueller loketní ortéza
'Pokud jde o kondici, Roger stále zaostává, což je priorita,' řekl Luthi. 'Tenisové tréninky jsou velmi intenzivní a dobré, ale neprobíhají tak často, jako by to bylo v turnajovém prostředí.'

„Roger Federer je velmi dobrý posluchač, to je důležité“ - Severin Luthi

Roger Federer se Severinem Luthim

Roger Federer se Severinem Luthim

Severin Luthi také hovořil o svém pracovním vztahu s Rogerem Federerem. Luthi tvrdil, že Federer je dobrý student, který dbá na rady svého trenéra, ale dodal, že rozhodování spočívá výhradně na 39letém mladíkovi, když je na hřišti.

kde mohu koupit tenisky?
'Roger je velmi dobrý posluchač, to je důležité,' řekla Luthi. „Ale vidím nás trenéry spíše jako konzultanty. Nakonec rozhodne o soudu. “

Luthi dále osvětlil svůj vztah s Federerem a poukázal na jeho symbiotickou povahu. Pětačtyřicetiletý muž tvrdil, že práce s Federerem mu také dala několik životních narážek.

'Roger ti toho hodně vrátí,' řekla Luthi. 'Naučil jsem se hodně po lidské stránce.'

Severin Luthi dále prozradil, že má velkou roli, když je v boxu Rogera Federera a sleduje jeho svěřence v akci. Federerův trenér vysvětlil, že se obecně snaží hráči zprostředkovat pocit klidu, ale že když nastane situace, může ukázat své emoce a oslavovat body.

'Snažím se udělat vše, co je v mých silách, abych mu pomohla,' pokračovala Luthi. „Snažím se vyzařovat jistý klid. Pokud mám pocit, že je vhodné ukázat emoce nebo vstát, udělám to. '

Populární Problémy

Nejlepší osivo Hofstra chce rezervovat místo v turnaji NCAA poprvé od roku 2001. Zde je návod, jak sledovat turnaj CAA online.

Most je druh pohybu, který je často k vidění v gymnastice, józe a pilates. Existuje několik různých verzí mostu a různé variace pro začátečníky a odborníky. Tento pohyb je dobrým způsobem, jak vypracovat řadu svalů, ...

Rafael Nadal ve 4. kole French Open 2014 porazil Dušana Lajoviče.

Těchto 6 hráčů má jedinečné vyznamenání, když porazilo Nadala pokaždé, když se s ním setkali.

Novak Djokovič se po zranění krku dostal do třetího kola Western & Southern Open.