Roger Federer se stahuje z Gerry Weber OpenRoger Federer na Gerry Weber Open 2008Světová trojka Roger Federer se kvůli únavě stáhl z Gerry Weber Open. Federer prohrál s Lleytonem Hewittem ve finále Halle 2010 a ve středu měl hrát s Australanem v prvním kole.Federer ve svém prohlášení na svém webu, den po prohře s Rafaelem Nadalem ve finále French Open, uvedlBohužel jsem musel vystoupit z Gerry Weber Open v německém Halle. Jsem velmi zklamaný, protože je to jeden z mých absolutně oblíbených turnajů na ATP Tour, ale moje tělo, zejména moje třísla, opravdu potřebuje odpočinek.
Poté, co jsem dnes ráno mluvil se svým týmem, mám pocit, že je příliš riskantní riskovat, abych to ještě více zhoršil před Wimbledonem.
Organizátorům turnaje a všem mým fanouškům v Halle posílám všechno nejlepší a opět mě velmi mrzí, že letos nemůžu jít. Ale uvidíme se příští rok.

Gerry Weber Open se koná každý rok před Wimbledonem jako zahřívací turnaj a je součástí série ATP World Tour 250 v rozpisu ATP Tour. Federer je na tomto turnaji pětinásobným šampionem a pro letošní rok byl semenem č. 1.Federerův odchod ponechává Tomáše Berdycha z České republiky jako nejvýše nasazeného hráče, který zůstal při losování č. 2.Ředitel turnaje Ralf Weber vyjádřil šok nad Federerovým rozhodnutím. Je to pro mě osobní zklamání a nemám slov, jak to správně popsat. Celý turnaj byl zaměřen na Rogerovu účast a nikdy nám nedal najevo, že má zdravotní problémy.

Populární Problémy

Šance ne na Murrayho vyhrát WimbledonJak zhubnout libru za týden. Ačkoli může být lákavé snažit se rychleji zhubnout, ztráta libry týdně je zdravým cílem, který lze dlouhodobě udržet. Při správné kombinaci diety a cvičení váš žaludek a ...

Jak hrát na sousafonu. Sousaphone je bezpochyby jedním z nejdůležitějších nástrojů pochodové kapely. Jako pochodová verze tuby je to opravdu páteř zvuku kapely. Sousafony jsou však jiné než ...

Jak hrát venku. Nebojte se, pokud vám rodiče řeknou, abyste šli ven - existuje tolik zábavných outdoorových aktivit, které můžete vyzkoušet! Pokud jste sami, můžete si postavit pevnost, hrát si se svými mazlíčky nebo dělat něco kreativního. Pokud se nudíte, ...

Zde je návod, jak sledovat hru Chargers vs Titans online bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi i mimo trh.