Rogers Cup 2019: Elina Svitolina přežívá těžký start proti Kateřině Siniakové

Elina Svitolina hraje tvrdý otvírák proti Kateřině Siniakové na Rogers Cupu (původní snímek pořízený spisovatelem)Elina Svitolina čelila těžkému soupeři a ve středu se probojovala na Rogers Cup. Světová jednička se probojovala do těžké soutěže s Kateřinou Siniakovou, která zatlačila třetí set do akce, ale na rozstřelu 6-3, 3-6, 6-3 na tribuně národní banky v Avivě se nedostala do rozpaků. Tenisové centrum.

Svitolina nezískala proti Čechům snadná vítězství, v každém ze svých dvou zápasů šla hluboko a pokaždé vyšla vítězně. 24letá žena se ve třetím setu pokaždé shromáždila, ale ve svém prvním zápase v Torontu by potřebovala najít způsob, jak se vyhnout stejné trase.Minulý týden bitva proti Marii Sakkari měla potíže s tím, zda je fyzicky připravena na další podobný boj. Jako bývalý šampion se Ukrajinec snažil zůstat soustředěný a jít do boje.

Začala dvěma dvojchybami, ale vytáhla chybu, která jí pomohla zajistit úvodní hru. Klíčový brejk jí dal vítězství, ale ztratila zarážky a musela jej vyhrát na dvojce. Se Siniakovou v díře se jí podařilo prorazit a dostat se na palubu s několika tvrdými míči, aby se Svitolina vrátila. Češka konsolidovala přestávku na úroveň dva, než začala tlačit Ukrajinka na dýchací místnost.

Další dvě hry získala, ale ne bez nepohodlí a občas se zvedl vítr. Ačkoli měla náskok, poslední dva zápasy setu byly pro 24letou dívku těžké, ale sadu vyhrála po 40 minutách. .Když se hra obnovila po lékařském timeoutu, šesté nasazené bojovalo o podání Siniakové, kde si vynutilo dvojku a vyhrálo ji o první přestávce. Češka se ve druhém odtrhla a upevnila svoji hru o vedení o vedení.

Svitolina tvrdě pracovala na vyrovnání skóre ve dvou, ale její soupeřka zvýšila ante a připsala si další solidní podání. Ukrajinec si byl této šance vědom a zamkl službu milování s chybou na oplátku přicházející od Siniakové.

Třiadvacetiletá žena pokračovala v sedmém vedení, což vedlo Svitolinu k dalšímu rozhovoru se svým trenérem Andrewem Bettlesem. Požádal ji, aby si udržela úroveň služeb, aby posílila druhé podání a tlak na její forhend. Byla to Češka, která vyvinula tlak na Svitolinu a způsobila její velké problémy se vstřelením šance na podání pro set.Snadné body šly ve prospěch Siniakové, když si po 38 minutách připsala eso a dvojici vítězů, aby donutila rozhodujícího. Češka si nedala moc práce, zatímco zaznamenala 12 vítězů a pouze tři nevynucené chyby.

Vyšla s brejkem Svitoliny, což jí v první umožnilo jediný bod. Ukrajinec se uvolnil a zvýšil na 2: 1, aby se ujistil, že bude ve výhodě. Velké zdržení pro Siniakovou stálo mnoho úsilí, protože její chyby ji donutily hrát čtyři přestávky dvojky. Až omylem od Svitoliny vytáhla úroveň.

Ukrajinka zaostala 0: 40 a Siniaková bojovala o konsolidaci. Svitolina zachránila dva brejkboly, ale šanci na vynucení dvojky zahodila skvělým bodem od Siniakové. Klíčový brejk zpět pro šesté nasazené udržel její soupeřku blízko a set se zavíral na jeho konci.

Zvýšení série bodů pomohlo 24letému hráči dosáhnout osmi nezodpovězených bodů na cestě k držení 4: 3 a mírnému náskoku tempa. Dobrá vítězná pozice na přední straně a schopnost čerpat chyby na Siniakovou poskytly Svitolině postavení 5: 3 a šanci na podání.

Siniaková to neměla a donutila Svitolinu ke ztrátě v devátém, kde udělali pět brejků, když si Češka zachránila dva mečboly. Zdálo se, že tři jsou kouzlem Světové č. 7, když nakonec vyhrála, což trvalo dvě hodiny a dvě minuty. Jako jedno ze šesti nejlepších deseti semen, která v turnaji zbyla, ji čeká ve čtvrtek výzva, ve třetím kole se utká s Belindou Bencicovou.

Populární Problémy

Jak používat kostky v LEGO Star Wars: Kompletní sága. LEGO Star Wars: The Complete Saga je videohra podle filmů Star Wars od George Lucase a řady hraček s motivem Star Wars od LEGO Group. LEGO Star Wars: The ...

Jak vyhrát v badmintonu. Badminton je zábavný sport a skvělá forma cvičení. Být vyřazeným badmintonistou vyžaduje seriózní trénink a silnou mysl. Musíte zlepšit své fyzické schopnosti a také schopnost myslet ...

Pěší turistika je skvělý způsob, jak trávit čas venku a hodně cvičit. I když možná toužíte vyrazit do divočiny, čas věnovaný přípravě na výlet vám pomůže zůstat v bezpečí a pohodlí. I když právě vyrážíte na ...

Náhled na finále ATP Open Sud de France, které se bude hrát mezi Vaškem Pospisilem a Gaelem Monfilsem.

Všechny akce, které byste měli očekávat od čtvrtfinále dvouhry mužů na Wimbledonu 2016.

Peterson vítězí ve svém úvodním kole v New Yorku druhým rokem za sebou.