Rogers Cup 2019: Elina Svitolina přežívá těžký start proti Kateřině Siniakové

Elina Svitolina hraje tvrdý otvírák proti Kateřině Siniakové na Rogers Cupu (původní snímek pořízený spisovatelem)

Elina Svitolina hraje tvrdý otvírák proti Kateřině Siniakové na Rogers Cupu (původní snímek pořízený spisovatelem)Elina Svitolina čelila těžkému soupeři a ve středu se probojovala na Rogers Cup. Světová jednička se probojovala do těžké soutěže s Kateřinou Siniakovou, která zatlačila třetí set do akce, ale na rozstřelu 6-3, 3-6, 6-3 na tribuně národní banky v Avivě se nedostala do rozpaků. Tenisové centrum.Svitolina nezískala proti Čechům snadná vítězství, v každém ze svých dvou zápasů šla hluboko a pokaždé vyšla vítězně. 24letá žena se ve třetím setu pokaždé shromáždila, ale ve svém prvním zápase v Torontu by potřebovala najít způsob, jak se vyhnout stejné trase.Minulý týden bitva proti Marii Sakkari měla potíže s tím, zda je fyzicky připravena na další podobný boj. Jako bývalý šampion se Ukrajinec snažil zůstat soustředěný a jít do boje.

Začala dvěma dvojchybami, ale vytáhla chybu, která jí pomohla zajistit úvodní hru. Klíčový brejk jí dal vítězství, ale ztratila zarážky a musela jej vyhrát na dvojce. Se Siniakovou v díře se jí podařilo prorazit a dostat se na palubu s několika tvrdými míči, aby se Svitolina vrátila. Češka konsolidovala přestávku na úroveň dva, než začala tlačit Ukrajinka na dýchací místnost.Další dvě hry získala, ale ne bez nepohodlí a občas se zvedl vítr. Ačkoli měla náskok, poslední dva zápasy setu byly pro 24letou dívku těžké, ale sadu vyhrála po 40 minutách. .Když se hra obnovila po lékařském timeoutu, šesté nasazené bojovalo o podání Siniakové, kde si vynutilo dvojku a vyhrálo ji o první přestávce. Češka se ve druhém odtrhla a upevnila svoji hru o vedení o vedení.

Svitolina tvrdě pracovala na vyrovnání skóre ve dvou, ale její soupeřka zvýšila ante a připsala si další solidní podání. Ukrajinec si byl této šance vědom a zamkl službu milování s chybou na oplátku přicházející od Siniakové.Třiadvacetiletá žena pokračovala v sedmém vedení, což vedlo Svitolinu k dalšímu rozhovoru se svým trenérem Andrewem Bettlesem. Požádal ji, aby si udržela úroveň služeb, aby posílila druhé podání a tlak na její forhend. Byla to Češka, která vyvinula tlak na Svitolinu a způsobila její velké problémy se vstřelením šance na podání pro set.Snadné body šly ve prospěch Siniakové, když si po 38 minutách připsala eso a dvojici vítězů, aby donutila rozhodujícího. Češka si nedala moc práce, zatímco zaznamenala 12 vítězů a pouze tři nevynucené chyby.

Vyšla s brejkem Svitoliny, což jí v první umožnilo jediný bod. Ukrajinec se uvolnil a zvýšil na 2: 1, aby se ujistil, že bude ve výhodě. Velké zdržení pro Siniakovou stálo mnoho úsilí, protože její chyby ji donutily hrát čtyři přestávky dvojky. Až omylem od Svitoliny vytáhla úroveň.

Ukrajinka zaostala 0: 40 a Siniaková bojovala o konsolidaci. Svitolina zachránila dva brejkboly, ale šanci na vynucení dvojky zahodila skvělým bodem od Siniakové. Klíčový brejk zpět pro šesté nasazené udržel její soupeřku blízko a set se zavíral na jeho konci.

Zvýšení série bodů pomohlo 24letému hráči dosáhnout osmi nezodpovězených bodů na cestě k držení 4: 3 a mírnému náskoku tempa. Dobrá vítězná pozice na přední straně a schopnost čerpat chyby na Siniakovou poskytly Svitolině postavení 5: 3 a šanci na podání.

Siniaková to neměla a donutila Svitolinu ke ztrátě v devátém, kde udělali pět brejků, když si Češka zachránila dva mečboly. Zdálo se, že tři jsou kouzlem Světové č. 7, když nakonec vyhrála, což trvalo dvě hodiny a dvě minuty. Jako jedno ze šesti nejlepších deseti semen, která v turnaji zbyla, ji čeká ve čtvrtek výzva, ve třetím kole se utká s Belindou Bencicovou.

Populární Problémy

Djokovič dokonce uvažoval o úplném vypadnutí ze čtvrtfinále.

Každý herec nebo herečka musí někde začít - a můžete začít hned teď! Ať už vás zajímá film, divadlo nebo televize, proniknout do herectví může být vzrušující i náročné. Pokud jste ochotni se učit, dejte tvrdý ...

Mouchy mohou být otravná malá stvoření, bzučící kolem, přistávající na jídle a obecně nepříjemná. Nebo mohou být pro někoho tématem zájmu a pro někoho dokonce jídlem. Ať už chytáte mouchy za potravou, nebo se jen chcete zbavit ...

Chcete sledovat Texas Bowl online, ale nemáte kabel? Zde je návod, jak sledovat živý přenos státu Oklahoma vs Texas A&M bez kabelového přihlášení.

Simona Halepová zahájí kampaň na Australian Open záludným střetnutím s Jennifer Brady.

Jak zabalit zápěstí. Vaše zápěstí je citlivé na podmínky, které způsobují bolest. Bolest zápěstí může pocházet ze zranění, jako je náhlá námaha nebo vyvrtnutí, ze zdravotního stavu, jako je artritida nebo syndrom karpálního tunelu, nebo z ...