Roland Garros: Elina Svitolina vs Renata Zarazua náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Elina Svitolina na Internazionali BNL D

Elina Svitolina na Internazionali BNL D'Italia 2020

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Elina Svitolina vs Renata Zarazua

boty na hraní tenisu

datum : 30. září 2020

Turnaj : Roland Garros 2020

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : Cca. 38 000 000 €

Načasování zápasu: 11:00 SELČ, 17:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / NBC Sport | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: The Complete Rozpis French Open 2020

jak zastavit skřípavé tenisky

Elina Svitolina vs Renata Zarazua náhled

Světová pětka Elina Svitolinová se ve středu utká s kvalifikantkou Renatou Zarazuovou ve druhém kole French Open 2020.

Poté, co letos kvůli pandemii vynechala americkou sezónu hardcourtů, Svitolina se prosadila v evropské antukové houpačce. Zatímco Ukrajinka předvedla nečekanou čtvrtfinálovou ztrátu Markete Vondrousové na Italian Open, ve Štrasburku si zajistila svůj druhý titul v roce 2020.

Navzdory krátkému obratu mezi Štrasburkem a Paříží dokázal tým č. 3 v pondělí porazit Varvaru Grachevu 7-6 6-4 v prvním kole French Open.

Renata Zarazua na Telcel ATP Mexican Open 2020

Renata Zarazua na Telcel ATP Mexican Open 2020

Její soupeřka, Mexičanka Renata Zarazua, letí vysoko poté, co završila tři kvalifikační výhry vítězstvím ve dvou setech v prvním kole nad Elsou Jacquemotovou.

Přestože jsou zkušenosti Zarazua omezené, je 22letý hráč jedním z nejslibnějších hráčů na turné. Na domácím turnaji v Acapulcu na začátku letošního roku dosáhla semifinále.

Zarazua je první Mexičankou, která se od Australian Open 2000 probojovala do hlavního slosování grandslamu, a její vykořisťování ji vyneslo na nejvyšší příčku 178.

Elina Svitolina vs. Renata Zarazua vzájemné zápasy

Druhé kolo setkání na Roland Garros bude prvním setkáním mezi Elinou Svitolinovou a Renatou Zarazuou. Jejich vzájemný souboj momentálně činí 0-0.

Predikce Elina Svitolina vs. Renata Zarazua

Elina Svitolina na French Open 2020

Elina Svitolina na French Open 2020

tygři vs skutečné solné jezero

Poté, co pokračovala z místa, kde ve Štrasburku skončila, se zdá těžké si představit něco jiného než středeční vítězství Eliny Svitoliny. Ukrajinka není nic jiného než odbornice na antuku a po svém běhu ve Štrasburku si na náročné chladné podmínky ve Francii zvykne.

Svitolina vynikající forma a zkušenosti budou hrát obrovskou roli, a bez velkého zásahu Zarazua by zápas neměl být pro 26letého hráče příliš velkou překážkou.

Předpověď : Elina Svitolina vyhrát ve dvou setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte Seznam francouzských otevřených vítězů a výsledky

Populární Problémy

Argentina se v pátek ve čtvrtfinále Copa America setká s Venezuelou. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Od roku 2003 odpočítávání všech osmi wimbledonských titulů Rogera Federera.

La Lumiere a IMG Academy se setkávají na národním mistrovství basketbalu chlapců 2019 na střední škole. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jak uvázat Adidas Ultra Boost. Adidas Ultra Boosts vynikají jak jako módní kousek, tak jako skvělá sportovní obuv. Ultra Boosts můžete spojit různými způsoby, podle toho, zda je chcete použít pro běh nebo ...

Jak zlepšit své vytažení. Pull-upy jsou náročné a efektivní cvičení horní části těla, které může posílit vaši sílu a vytrvalost. Klíčem ke zlepšení vašich přítahů je praxe a vytrvalost! Jakmile zvládnete základy a ...

Fotbal Harvard a Princeton se v sobotu setkají v bitvě neporažených týmů ve hře Ivy League. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.