Roland Garros: Maria Sakkari vs Ajla Tomljanovic Preview, head-to-head & prediction | French Open 2020

Maria Sakkari během French Open 2019 na Roland Garros.Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Maria Sakkari vs Ajla Tomljanovic

Datum: 27. září 2020Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo - První kolo (kolo 128)

Místo : Paříž, FrancieKategorie : Grand Slam

čistič raket na stolní tenis

Povrch : Červený jíl

Odměna : Cca 38 000 000 EURNačasování : 11 hodin SELČ, 14:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - NBC / Tennis Channel | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Maria Sakkari vs Ajla Tomljanovic náhled

Stefanos Tsitsipas je v dnešní době pravděpodobně nejznámější řeckou tenistkou, ale jedna z jeho krajanek na ženském turné - Maria Sakkari - se také mezi tenisovými fanoušky docela proslavila.

Pětadvacetiletý Sakkari je v současné době na 24. místě na světě, když se na začátku letošního roku dostal do top 20. To z ní dělalo teprve druhou řeckou tenistku, která tak učinila po Eleni Daniilidou, která v roce 2003 dosáhla vrcholu č. 14.

Sledujte hru rams živě online zdarma

Sakkari je někdo, kdo může hrát na všech površích. Letos dosáhla čtvrtého kola Australian Open a US Open a v minulosti byla ve třetím kole French Open a Wimbledonu.

Sakkari ukázala, že může soutěžit s těmi nejlepšími, protože minulý měsíc zaznamenala masivní vítězství nad Serenou Williamsovou na amerických tvrdých dostizích.

Její soupeřkou je sedmadvacetiletá Australanka narozená v Chorvatsku Ajla Tomljanovic, která je aktuálně na 64. místě na světě, ale v minulosti byla až na 39. místě.

Ajla Tomljanovic na Internazionali BNL D'Italia v Římě, Itálie.

Tomljanovic pronikl do top 50 zpět v roce 2014, ve stejném roce se dostala do osmifinále na Australian Open a French Open. Zranění ramene ji však přinutilo vynechat většinu sezóny 2016 a od té doby bojuje o důslednost.

Tomljanovic se nyní dokázala vrátit a vrátit se do první stovky, ale v poslední době nemá mnoho silných výsledků, kterými by se mohla chlubit.

Maria Sakkari vs Ajla Tomljanovic hlava-nehlava

Maria Sakkari vede vzájemný zápas mezi oběma hráči 1: 0, když vyhrála svůj souboj 32. kola na turnaji WTA 2017 v Bol ve třech setech.

informace o stolním tenise

Maria Sakkari vs Ajla Tomljanovic predikce

Maria Sakkari během svého vítězství nad Serenou Williamsovou na Western & Southern Open.

Maria Sakkari a Ajla Tomljanovic jsou dobří přátelé a dokonce spolu hráli čtyřhru, což by mohlo tomuto setkání přidat trochu jinou příchuť.

Tomljanovic musí od obnovení turné ještě vyhrát zápas, od začátku srpna 0: 6. Sakkari mezitím dosáhla čtvrtfinále Western & Southern Open, kde porazila Serenu Williamsovou. Sakkari také dosáhla osmifinále na US Open, kde ji ve třech setech porazila Williamsová.

Oba hráči mohou hrát agresivně od základní čáry a dávají přednost pobytu na zadní straně hřiště - jako většina žen naTour WTAtyto dny. Zápas se pravděpodobně bude konat podle toho, kdo v daný den lépe hraje s velkými body, i když Řek se zdá být v lepší formě a bude si jistější postupem do druhého kola.

Předpověď : Maria Sakkari vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Indie a Nový Zéland se setkávají na svém druhém zápase ODI. Zde je návod, jak to sledovat v USA.

Americký ženský národní fotbalový tým se v přátelské nedělní noci utká s Belgií. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu.

Nejlepší tenisté dnešní hry mají k dispozici litanii trenérů, fyzioterapeutů a pomocného personálu, aby uspokojili všechny jejich potřeby.

Jednoruční bekhendy v top 100.

Vše, co potřebujete vědět o velkofilmu Djokovic vs Tsonga ve druhém kole.