Roland Garros: Simona Halep vs Iga Swiatek náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Simona Halepová z Rumunska během svého třetího vítězství na French Open.

Simona Halepová z Rumunska během svého třetího vítězství na French Open.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Simona Halepová vs Iga Swiatek

datum : 4. října 2020

Turnaj : Roland Garros 2020

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : Cca. 38 000 000 €

Načasování zápasu: 11:00 SELČ, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | Indie - Star Sports Select / Disney+ Hotstar VIP | Evropa - Eurosport

Simona Halep vs Iga Swiatek náhled

Simona Halepová vstoupila do letošního French Open jako drtivá favoritka. A s odchodem Sereny Williamsové a Victorie Azarenkové se očekávání, že Halep získá titul, jen dále zvýšila.

jak sloužit v raketballu

Rumunka nyní vyhrála 17 zápasů v řadě, včetně 13 po sobě jdoucích zápasů na antuce. Její poslední ztráta přišla na Australian Open v lednu.

Halepův další soupeř Iga Swiatek je stoupající polský hráč, který je široce nabízen jako hvězda. Devatenáctiletý mladík je bývalý wimbledonský juniorský šampion a rychle se pohybuje v profi řadách.

Swiatek dosáhla v loňském roce svého prvního finále WTA v Luganu a také svého prvního Slam Round of 16 - právě zde na Roland Garros.

V roce 2020 dosáhla čtvrtého kola Australian Open a třetího kola na US Open. Je samozřejmé, že Polák by chtěl na těchto výsledcích stavět a jít v Paříži o krok nebo dva dál.

Simona Halep vs Iga Swiatek hlava-nehlava

Simona Halepová z Rumunska si podává ruku s Polkou Igou Swiatek.

Simona Halepová z Rumunska si podává ruku s Polkou Igou Swiatek.

Simona Halepová vede proti Iga Swiatek 1: 0. Oba hráči se setkali ve stejné fázi na loňském French Open, kde Halep komplexně vyhrál.

Simona Halep vs Iga Swiatek predikce

Simona Halepová je v současnosti bezpochyby nejlepší antukovou hráčkou ženského tenisu a pevně věří, že patří ke špičce ženské hry.

Rumunka je inteligentní hráčka, která velmi dobře využívá své řemeslo a pestrost. Má schopnost hrát útočně, ale také dokáže účinně protiprotnout proti největším hitterům. Její pohyb na kurtu patří k nejlepším ve hře.

Tento týden byl obzvláště dominantní Halep, který ve třech zápasech prohrál pouze 12 zápasů. To zahrnovalo komplexní páteční výhru 6-1, 6-0 nad Amandou Anisimovou ve třetím kole.

Iga Swiatek druhým rokem postupuje do čtvrtého kola French Open.

Iga Swiatek druhým rokem postupuje do čtvrtého kola French Open.

Iga Swiatek je na druhé straně výrazně méně etablovaná, ale pravděpodobně stejně talentovaná. Polák, dcera bývalého olympijského veslaře Tomasze Swiateka, má skvělé zemní tahy a nebojí se přijít k síti a dosáhnout bodů.

Její druhé podání je oblast slabosti, na kterou může Halep útočit, takže Swiatek bude v neděli potřebovat vysoké procento prvního podání.

Teenager má tento týden skvělou formu. Zaregistrovala vítězství ve dvou setech nad třemi těžkými soupeřkami - finalistkou roku 2019 Markétou Vondroušovou v prvním kole, houževnatou veteránkou Su Wei -Hsieh ve druhém a bývalou světovou jedničkou Eugenie Bouchardovou ve třetím.

Když už jsme v této fázi byli, Swiatek bude pravděpodobně tentokrát hrát proti Halepovi volněji. A pokud to dokáže, bude schopná dát šampionovi 2018 pořádný zápas.

Předpověď: Simona Halepová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Basketbal UAB začíná v sobotu 5: 0 a hraje v náročném týmu East Tennessee State. Zde je návod, jak hru sledovat.

Bulls and Hawks se ve středu večer setkají v otvíráku sezóny NBA 20-21. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Jak přimět manželku, aby zhubla. Nadváha může vést k cukrovce typu 2, zvýšenému krevnímu tlaku, náchylnosti k artritidě a srdečním chorobám, spánkové apnoe a dokonce i k mrtvici. Http://www.webmd.com/diet/obesity/obesity-overview ...

Být společenský vám může pomoci vybudovat smysluplná spojení, vyjít ze své ulity a cítit se méně izolovaní. Abyste mohli mluvit s lidmi, nemusíte být ani společenským motýlem. Vše, co potřebujete, je dobrý instinkt, sebevědomí a některé základní ...

Jak rychle získat hubené nohy. Ztenčení a zpevnění nohou je skvělý fitness cíl! Při tréninku se nemůžete zaměřit na jedinou část těla, ale správné stravování a cvičení může mít velký dopad na vaše nohy a může vám pomoci dosáhnout ...

V horské dráze Tycoon 1, 2 a 3 můžete spravovat svůj vlastní zábavní park se všemi druhy jízd a atrakcí. V různých scénářích jsou cíle různé, ale mají jednu společnou věc: musíte získat určité množství ...