Jak sledovat státní fotbal v Arkansasu online bez kabelu

Náhled fotbalu v Arkansas State

Getty Quarterback Logan Bonner z Arkansas State Red Wolves

Po jejich třetím umístění 8-5 za poslední čtyři roky se tým Stát Arkansas Red Wolves doufají, že udělají krok vpřed a vyzvou Appalačský stát na vrcholu slunečního pásu v roce 2020.Jejich televizní program na rok 2020 není zcela dokončen, ale hry Arkansas State budou vysílány na ESPN, ESPN2, ESPNU, Fox Sports 1 nebo ESPN+.Budete ke sledování her na ESPN+ potřebujete předplatné , zatímco živý přenos všech ostatních her můžete sledovat prostřednictvím kabelové bezplatné služby streamování živého televizního vysílání, jako je např FuboTV , Hulu s živou televizí nebo Vidgo .

Můžete si přečíst úplný přehled všech těchto služeb a průvodce, jak sledovat fotbalové zápasy státu Arkansas online bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak sledovat státní fotbal v Arkansasu na FuboTV

FuboTV zahrnuje každý kanál, který bude mít v roce 2020 fotbalové zápasy Arkansas StateSledujte A-State Football na FuboTV

Zde je rychlý přehled krok za krokem, jak se zaregistrovat na FuboTV a začít hned sledovat fotbalové zápasy státu Arkansas. Můžete si přečíst další informace o zahrnutých kanálech, cenách a všem dalším, co potřebujete vědět: 1. 1 . Zaregistrujte se k bezplatné zkušební verzi FuboTV přímo zde . Budete chtít balíček Family a doplněk Sports Plus
 2. 2a. . Chcete -li sledovat na počítači, vrátit se na Fubo.tv
 3. 2b. . Chcete -li sledovat na telefonu nebo podporovaném streamovacím zařízení, stáhněte si aplikaci FuboTV
 4. 3. . Na webu FuboTV nebo v aplikaci FuboTV se přihlaste pomocí své e -mailové adresy a hesla
 5. Čtyři. . Přejděte na SPORTS nebo GUIDE a najděte kanál, na kterém hraje Arkansas State
 6. 5. . Vyberte kanál, který chcete sledovat, nebo je -li hra zapnuta později, přejděte doprava a stisknutím RECORD jej přidejte do DVR

Proč byste měli používat FuboTV?

Nejkompletnější balíček pro sportovní fanoušky. Nejen, že má nejvíce kanálů, ale je to jediná streamovací služba, která zahrnuje každý kanál ESPN, každou regionální síť (ABC, CBS, NBC, Fox), každou síť univerzitních konferencí (ACC Network, Big Ten Network, Pac-12 Network (SEC Network), síť NFL a NFL Redzone.Dodává se také se spoustou doplňků, jako je 500 hodin cloudového DVR, schopnost streamovat na třech různých obrazovkách najednou (což znamená, že jej můžete rozdělit s přítelem nebo dvěma) a velmi důležitá 72hodinová funkce zpětného pohledu.

sledujte online hru Game of Thrones, řada 8, epizoda 5

Je to o něco dražší než většina ostatních streamovacích služeb, ale stojí to za to. S ohledem na všechny kanály a funkce je FuboTV v konečném důsledku stále velmi dobrou hodnotou za peníze.

Seznam kanálů FuboTV

Hlavní balíček kanálů FuboTV Family obsahuje 109 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2. Doplněk Sports Extra přichází s dalšími 29 kanály, včetně ESPNU. Úplný seznam kanálů najdete přímo zde ), ale zde je seznam všech sportovních kanálů dostupných na FuboTV:

Rodina FuboTV : ABC (live in select markets), beIN Sports, beIn Sports alternates, Big Ten Network, BTN alternates, CBS (live in select markets), CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, Fox (live in select markets), Fox Sports 1 , Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, NFL Network, Olympic Channel, Pac-12 Network

Sport Více : ACC Network, ESPN News, ESPNU, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NFL Redzone, NHL Network, Pac-12 regional networks, SEC Network, Stadium, Tennnis Channel

Celkem k dispozici sportovní kanály : 31 (počítání náhradníků beIN Sports, alternativních BTN a regionálních sítí Pac-12 jako jednoho kanálu)

Cena FuboTV

Balíček FuboTV Family stojí 64,99 $ měsíčně, zatímco doplněk Sports Extra je 10,99 $ měsíčně.

Opět platí, že zatímco některé jiné streamovací služby mohou mít levnější základní balíčky, nikde jinde nedostanete vše, co FuboTV nabízí za stejnou cenu. Pokud jde o kanály a funkce za dolar, nabízí velmi dobrou hodnotu.

Zařízení kompatibilní s FuboTV

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat živou televizi na Aplikace FuboTV na kterémkoli z následujících zařízení: Roku, Roku TV, Amazon Fire Stick, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefony Android, iPady a tablety.

Můžete také sledovat na vašem počítači přes Fubo.tv .

Kromě toho můžete také sledovat hry na webu ESPN nebo v aplikaci ESPN. Budete se muset přihlásit u poskytovatele televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje FuboTV.

Můžete DVR hry na FuboTV?

Ano. Balíček FuboTV Family je dodáván s 500 hodinami cloudového úložiště DVR.

skvělé tenisové sukně

Najděte požadovanou hru na kartách SPORT nebo VEDENÍ a poté ji nastavte pomocí RECORD. Na kartě ZÁZNAMY pak najdete své i plánované záznamy.


Jak sledovat státní fotbal v Arkansasu na Vidgu

Vidgo zahrnuje každý kanál, který bude mít v roce 2020 fotbalové zápasy Arkansas State

Sledujte A-State Football na Vidgo

Zde je rychlý přehled krok za krokem, jak se zaregistrovat do Vidga a začít hned sledovat fotbalové zápasy státu Arkansas. Můžete si přečíst další informace o zahrnutých kanálech, cenách a všem dalším, co potřebujete vědět:

 1. 1 . Zaregistrujte se do Vidga právě zde
 2. 2a. . Chcete -li sledovat na počítači, vrátit se na Vidgo.com
 3. 2b. . Chcete -li sledovat na telefonu nebo podporovaném streamovacím zařízení, stáhněte si aplikaci Vidgo
 4. 3. . Na webu Vidgo nebo v aplikaci Vidgo se přihlaste pomocí své e -mailové adresy a hesla
 5. Čtyři. . Najděte kanál, na kterém hraje Arkansas State, a vyberte jej, abyste mohli hru sledovat

Proč byste měli používat Vidgo?

Je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Arkansas State.

Vidgo má také funkci Social TV, která vám umožňuje komunikovat s komunitou lidí, kteří sledují stejný pořad nebo hru jako vy. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.

Seznam kanálů Vidgo

Balíček Vidgo Core má více než 65 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU, zatímco balíček Plus obsahuje dalších 20 kanálů.

The úplný seznam kanálů naleznete zde , ale zde jsou zahrnuty všechny sportovní kanály:

Vidgo Core : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, beIN Sports, Big Ten Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, Fox (živé na vybraných trzích), Fox Sports 1, Fox Sports 2, Longhorn Network, NFL Network, Síť Pac-12, SEC

Vidgo Plus : Všechny výše uvedené, plus regionální sítě NFL Redzone, Pac-12

Celkem k dispozici sportovní kanály : 17 (15 v Vidgo Core)

Cena Vidgo

Vidgo Core stojí 40 $ měsíčně, zatímco Vidgo Plus stojí 50 $ měsíčně. Tyto ceny se po 90 dnech zvyšují až na 45 USD a 55 USD měsíčně.

Vidgo kompatibilní zařízení:

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, budete moci sledovat živé televizní vysílání na Aplikace Vidgo na kterémkoli z následujících zařízení: Roku, Roku TV, Amazon Fire Stick, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone a telefony Android. Můžete také sledovat na počítači přes Vidgo.com .

Kromě toho můžete také sledovat hry na webu ESPN nebo v aplikaci ESPN. Budete se muset přihlásit u poskytovatele televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Vidgo.

jak dát nový úchop tenisové raketě

Můžete DVR hry na Vidgo?

Ne, Vidgo v současné době není dodáváno s DVR.


Jak sledovat státní fotbal v Arkansasu na Hulu

Hulu With Live TV zahrnuje každý kanál, který bude mít fotbalové hry Arkansas State v roce 2020

Sledujte A-State Football na Hulu

Zde je rychlý přehled krok za krokem, jak se zaregistrovat do Hulu s živou televizí a začít hned sledovat fotbalové zápasy státu Arkansas. Můžete si přečíst další informace o zahrnutých kanálech, cenách a všem dalším, co potřebujete vědět:

 1. 1 . Zaregistrujte se do Hulu s živou televizí přímo zde
 2. 2a. . Chcete -li sledovat na počítači, vrátit se na Hulu.com
 3. 2b. . Chcete -li sledovat na telefonu nebo podporovaném streamovacím zařízení, stáhněte si aplikaci Hulu
 4. 3. . Na webu Hulu nebo v aplikaci Hulu se přihlaste pomocí své e -mailové adresy a hesla
 5. Čtyři. . Přejděte na živého průvodce a najděte kanál, na kterém hraje Arkansas State
 6. 5. . Vyberte kanál, který chcete sledovat, nebo pokud je hra spuštěna později, vyberte jej a nastavte nahrávání DVR

Proč byste měli používat Hulu s živou televizí?

Je to nejlepší kombinace sportu a zábavy. Získáte nejen téměř každý kanál, který bude mít v roce 2020 školní fotbal (včetně každého kanálu, který bude mít hry Arkansas State), ale také získáte rozsáhlou knihovnu streamování televizních pořadů, filmů a Hulu na vyžádání jako Hulu na Netflix originály

Pokud chcete přejít od sledování fotbalu ke sledování Brooklyn devět devět , Příběh služebnice , Rick a Morty nebo jedna z tisíců dalších show, toto je vaše jasná volba č. 1.

Hulu se seznamem živých televizních kanálů

Hulu With Live TV má 65+ živých televizních kanálů (přesný počet závisí na místních kanálech dostupných ve vaší oblasti), včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU.

The úplný seznam kanálů naleznete zde , ale zde jsou zahrnuty všechny sportovní kanály:

Hulu s živou televizí : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, Big Ten Network, CBS, CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, ESPN Baseed Loaded, ESPN College Extra, ESPN Goal Line, Fox (live in select markets) , Fox Sports 1, Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, Olympic Channel, SEC Network, TNT

Celkový počet sportovních kanálů v ceně : dvacet jedna

živé přenosy kovbojů proti redskins

Hulu s cenou živé televize

Hulu With Live TV stojí buď 54,99 $ měsíčně (reklamy na televizní pořady ve streamované knihovně), nebo 60,99 $ měsíčně (žádné reklamy na televizní pořady v streamovací knihovně).

Nebo pokud chcete kromě Hulu s Live TV také Disney+ a ESPN+, můžete všechny tři získat za 61,99 $ (reklamy v streamovací knihovně Hulu) nebo 67,99 $ (žádné reklamy v streamovací knihovně Hulu). Chcete -li získat tuto speciální nabídku, musíte nejprve zaregistrujte se do balíčku Disney+/ESPN+/Hulu právě zde , a pak budete muset přejděte na svůj účet Hulu a upgradujte z běžného Hulu na Hulu pomocí živé televize.

Zařízení kompatibilní s Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, budete moci živou televizi sledovat na Aplikace Hulu na kterémkoli z následujících zařízení: Roku, Roku TV, Amazon Fire Stick, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, Telefony Android, iPady a tablety.

Můžete také sledovat na počítači přes Hulu.com

Kromě toho můžete také sledovat hry na webu ESPN nebo v aplikaci ESPN. Budete se muset přihlásit u poskytovatele televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Můžete hrát DVR na Hulu pomocí živé televize?

Ano. Hulu With Live TV je dodáván s 50 hodinami cloudového úložiště DVR, nebo si můžete vybrat upgrade na vylepšené cloudové DVR (zahrnuje 200 hodin prostoru, možnost rychlého převíjení vpřed v reklamách a bez omezení simultánních záznamů) za dalších 9,99 $ za Měsíc.

Živého průvodce můžete použít k vyhledání her nebo pořadů, které chcete nahrávat, a poté můžete najít své nahrávky v části Moje věci a poté Spravovat DVR.


Jak sledovat vysokoškolský fotbal na ESPN+

Poznámka: Tyto hry jsou exkluzivní pro ESPN+ a nelze je sledovat prostřednictvím žádné jiné streamovací služby

Není přesně jasné, kolik her Arkansas State bude na ESPN+, protože televizní program není dokončen. V minulé sezóně odehráli sedm her na ESPN+, ale v roce 2020 to bude pravděpodobně méně, protože je zde větší prostor pro přesun her do televizních sítí ESPN, přičemž mnoho škol nehraje.

Ať tak či onak, pravděpodobně budete v určitém okamžiku potřebovat ESPN+, abyste mohli sledovat fotbal v Arkansas State. Přihlásit se můžete přímo zde:

Získejte ESPN+

Kromě mnoha exkluzivních univerzitních fotbalových her a dalších univerzitních sportů zahrnuje ESPN+ akce UFC, mezinárodní fotbal (Bundesliga, Serie A, FA Cup, Carabo Cup a další), box o nejlepší umístění, tenisové turnaje Grand Slam, MLB, NHL a MLS, plus všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu (pak byste mohli upgradovat Hulu na Hulu s živou televizí pro další hry Arkansas State), všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

jak sledovat ufc 232

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat zápasy univerzitního fotbalu živě na počítači přes ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Státní fotbalový plán Arkansas 2020

datum Oponent Čas (ET) televize
So, 5. září v Memphisu 8 večer. ESPN
So, 12. září ve státě Kansas 15:30 Fox Sports 1
So, 19. září Centrální Arkansas 7 hodin večer. ESPN+
So, 26. září Tulsa TBA TBA
So, 3. října v pobřežní Karolíně TBA TBA
So, 10. října SBOHEM
Čt, 15. října Stát Georgia 7:30 hod. ESPN
So, 24. října v Appalačském státě 7:30 hod. ESPN
So, 31. října Troy TBA TBA
Thur, 5. listopadu v Louisianě TBA ESPNU
So, 14. listopadu ULM TBA TBA
So, 21. listopadu ve státě Texas TBA ESPN+
So, 28. listopadu Jižní Alabama TBA TBA
So, Dec. 5 Championship Sun Belt TBA TBA

Náhled sezóny Arkansas State Football 2020

Red Wolves loni skončili na druhém místě v Západní divizi Sun Belt, v konferenčním zápase postoupili 5-3 a nebudou mít z brány lehký úkol: zahájí sezónu 2020 proti Memphisu v celostátně vysílaný zápas v hlavním vysílacím čase.

Navigace mimo sezónu během globální pandemie nebyla snadná, ale hlavní trenér Blake Anderson říká, že po několika počátečních nárazech na silnici je jeho tým zpět na trati a připraven vyrazit.

Víte, když jsme poprvé přivedli kluky zpět, testovali jsme je a měli jsme několik pozitivních testů, abychom mohli prožít léto bez dalšího velkého problému a opravdu mít kluky v bezpečí a prožít tak trochu normální léto Řekl bych, že máme opravdu štěstí, Řekl Anderson . Nedal bych naše lidi tam, kdybych neměl pocit, že jsme připraveni udělat první krok a vrátit se k hraní míče a dělat to, co máme rádi.

V loňském roce měli Red Wolves průměrně přes 33,7 bodu na zápas a vedli je quarterback Layne Hatcher , který měl solidní kampaň pro nováčky. Hatcher byl v roce 2019 neuvěřitelně přesný, dosáhl 204-310 na 2946 yardů, 27 přistání a 10 zachycení. Schopně nastoupil pro staršího rozehrávače Logana Bonnera, jehož zranění palce ho drželo po většinu minulé sezóny mimo.

Zatím není jasné, kdo na Memphis kývne, ale pokud je zdravý - a zdá se, že ano - Bonner pravděpodobně začne. Červení vlci mají v této sezóně v Sun Belt dva lepší volajícího signálu, bez ohledu na to, kdo začíná, takže jsou ofenzivně na dobrém místě.

Pokud jde o obranu, Arkansas State udělal několik zásahů, když ztratil ruského útočníka Williama Bradleyho Kinga, který přestoupil do Bayloru, a také obranného obránce Nathana Page, který opustil tým. moře kontroverzí toto jaro. Červení vlci to vzdali Loni 34,2 bodu na zápas , což bylo 114. ze 130 týmů, takže obrana byla rozhodně slabou stránkou týmu.

Přesto, linebacker Caleb Bonner v předsezónním hovoru Zoom řekl, že se cítí docela dobře, kde je obrana: Máme opravdu speciální sekundární, Bonner začal . Anthony Switzer, Detravion Green, Antonio Fletcher, Jarius Reimonenq, muž v seznamu pokračuje. Sbor linebackerů, dostali jsme Derricka Beana k Mikeovi, Jeffmaria Browna dle libosti, za sebou dostali mladé lidi, Freda Herveye. D-line vypadá dobře, jsem připraven zjistit, jak vlastně hrajeme.


Populární Problémy

Spencer Hastings je jednou ze čtyř (dříve pěti) krásných, skandálních dívek ze série Pretty Little Liars od Sary Shepard. Je mazaně chytrá, sexy, stylová a má velmi špinavé tajemství. Mnozí chtějí být jako ona a ...

Pokud máte rádi pozorování divoké zvěře, jednou z nejlepších památek je krásná liška nebo dokonce její mladá štěňata, která se poprvé objevují na jaře. Lišky žijí v nejrůznějších prostředích, ale jsou známé tím, že se objevují na dvorcích ....

Stefanos Tsitsipas nedávno prohlásil, že považuje za inspiraci úspěchy Dominica Thiema, zejména jeho triumf na US Open.

Bucs a Panthers zahajují akci 2. týdne ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Fotbal nebo fotbal se někdy může jevit jako hra mladých lidí. Ale se správným přístupem a připraveností se do hry může dostat každý, kdo je fit a věnuje se tomuto sportu. Zde je několik tipů, které vám pomohou, pokud je vám více než 20 a ...