Přímý přenos Dolphins vs Cowboys: Jak se dívat online bez kabelu

Živý přenos Cowboys vs Dolphins

Getty

loketní dlaha na tenisový loket

Dallas Cowboys bude vypadat, že se bude pořád válet, protože v neděli na stadionu AT&T budou hostit nešťastné Miami Dolphins jako obrovské favority.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Dolphins vs Cowboys na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích, včetně Miami a Dallasu) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Dolphins vs Cowboys na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně Miami a Dallasu). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Cowboys.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Dolphins vs Cowboys na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

výuka podání tenisu

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Dolphins vs Cowboys a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled delfínů vs kovbojů

Dallas Cowboys vyhráli poslední tři setkání s Miami Dolphins a čtvrté vypadá v obchodě, protože jsou favority více než tří přistání.

Miami čeká další beatdown, poslední prohra 43-0 s New England Patriots.

jak se zbavit plísně z tenisek

Moje zpráva je vždy stejná, řekl hlavní trenér prvního ročníku Dolphins Brian Flores. Přijďte pracovat, zlepšovat se, zlepšovat se, učit se ze svých chyb. Na to se vždy zaměřuji.

Delfíni pevně upírají zrak do budoucnosti, protože v roce 2020 mají tři možnosti prvního kola a obrovské množství prostoru pro čepice. Tento týden tým rozdal bývalému obrannému obránci Minkah Fitzpatrickovi z prvního kola výběr Steelers-nejnovější část čistky v Miami.

jak držet raketu na stolní tenis

Ať už jde o bezplatnou agenturu nebo draft, umístili jsme se tam, kde si myslíme, že můžeme dělat cokoli a získat jakýkoli hráč, o kterém si myslíme, že nám pomůže, řekl GM Dolphins Chris Grier. Ve volné agentuře budeme agresivní. Nebudeme sedět a nic nedělat. Budeme velmi aktivní a pokusíme se to rychle napravit.

Cowboys usilují o start 3: 0 a minulý týden porazili rivala Washingtonu NFC East 31: 21.

Tato hra je také zvláštní příležitostí pro Cowboysův obranný konec Roberta Quinna, který by měl tento týden debutovat proti svému bývalému týmu. Quinnovi byly pozastaveny první dva zápasy sezóny kvůli porušení zásad NFL o látkách zvyšujících výkon.

Nechci se přepracovat, přepisovat se. Je to fotbalový zápas, řekl po středečním tréninku. Jako tým chceme udělat jednu věc a tou je vyhrát. Jako hráč a jednotlivec máme individuální herní cíle, ale na konci dne jde jen o vítězství jako tým.

S některými zraněními v obranné linii je Quinn-dvojnásobný profesionální nadhazovač-vítán zpět s otevřenou náručí.

Je to opravdu dobrý hráč. Je to velmi dobrý hráč, řekl hlavní trenér Cowboys Jason Garrett. To dokázal během své kariéry a je to opravdu ochotný obránce. Během své kariéry to dělal opravdu znovu. Někdy jsou na ty kluky nahlíženo jako: „Hej, prostě získám rozehrávače a nechám ostatní dělat špinavou práci“, ale ukázal, že je ochotný bránit bloky, odvést dobrou práci, bránit své mezery a jít a hrát si na míč v běžící hře. Takže jsme nadšení, že ho můžeme dostat zpátky sem.

Kurz Shark má Cowboys uveden jako favorita 21,5 bodu a celkový počet stanoven na 47.


Populární Problémy

Mina Kimes, Dan Orlovsky a další vystoupí ve vysílání „Mezi řádky“ Ravens vs Titans. Zde je návod, jak to sledovat na ESPN Plus.

Tenisu bude rozhodně chybět šmrnc Martiny Hingisové, která se postupem času proměnila v jednu z nejlepších hráček.

Takže jste preppy dívka a chcete, aby se váš pokoj hodil, nebo se vám prostě líbí styl preppy - elegantní a elegantní, ale zároveň hezký. Pokud chcete vytvořit místnost, která jen křičí „preppy“, toto je článek pro vás ....

Jak vyrobit gel z aloe vera. Aloe vera gel je jedním z největších léčitelů přírody. Lze jej použít k ošetření spáleniny od slunce, zvlhčení pokožky a zklidnění podráždění. Chcete -li si vyrobit vlastní, potřebujete pouze zdravou rostlinu aloe. Aloe vera gel lze smíchat s ...

USA juniorský hokejový tým se ve čtvrtek večer utká se Švédskem ve Worlds. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Americká teenagerka Coco Gauffová odhalila, že ji rozrušilo zranění, které donutilo její idol Serenu Williamsovou odstoupit v úterý po několika minutách zápasu v prvním kole.