Srbsko Otevřeno 2021: Matteo Berrettini vs Taro Daniel náhled, souboj a předpověď

Matteo BerrettiniPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Matteo Berrettini vs (LL) Taro Daniel

Datum: 24. dubna 2021Turnaj : Srbsko Otevřeno 2021

Kolo : Semifinále

Místo : Barcelona, ​​ŠpanělskoKategorie : ATP 250

Povrch : Červený jíl

Odměna : 235 238 USDNačasování zápasu: Cca. 19:00 místního času, 22:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

špičková pádla na stolní tenis

Náhled Matteo Berrettini vs Taro Daniel

Matteo Berrettini

Světová jednička 10 Matteo Berrettini se v sobotu utká s japonským Taro Danielem v semifinále Srbska otevřených 2021.

Berrettini neměl skvělý začátek roku 2021, protože byl nucen odstoupit ze svého zápasu ve čtvrtém kole proti Stefanosu Tsitsipasovi na Australian Open kvůli roztržení břicha. Ale Ital je nyní plně fit a zdá se, že znovu objevil svůj nejlepší tenis v Bělehradě.

Berrettini byl celý týden velmi agresivní a trefil svůj forhend do všech koutů kurtu. Pětadvacetiletý hráč dosud ani jednou nezklamal v podání, přestože se potýkal s nebezpečnými soupeři jako Filip Krajinovic a Marco Cecchinato.

Taro Daniel mezitím dokázal od začátku roku 2020 až do minulého týdne vyhrát pouze dva hlavní zápasy. Svět č. 126 však v Bělehradě obrátil své bohatství; poté, co se dostal jako šťastný poražený, Daniel porazil Johna Millmana, Joao Sousa a Federica Delbonise, aby si rezervovali místo v posledních čtyřech.

Pro Japonce to bude vůbec první semifinálové vystoupení na akci ATP od Tokyo Open 2019, kde skončil jako vicemistr Novaka Djokoviče.

Matteo Berrettini vs Taro Daniel proti sobě

Taro Daniel překvapivě vede Matteo Berrettini s náskokem 1: 0 při vzájemném souboji. K jejich jedinému setkání došlo v prvním kole Istanbul Open 2018, kde Daniel porazil Berrettiniho ve dvou setech, než vyhrál svůj první (a jediný) titul ATP.

Predikce Matteo Berrettini vs Taro Daniel

Taro Daniel vyhrál svůj jediný titul ATP na Istanbul Open 2018

Matteo Berrettini byl na Serbia Open ve skvělé formě. Byl obzvláště silný při podání a zachránil všech devět brejkpointů, se kterými se v bělehradské kampani dosud potýkal.

Ital využil k dokonalosti strategii „podávat +1“, nutil své protivníky trefovat krátké returny a poté je forhendem odhazoval. Pětadvacetiletý hráč také prokázal zlepšení pohybu na antuce, brání lépe než obvykle.

Taro Daniel vstupuje do tohoto zápasu jako jasný smolař, ale tento týden pravděpodobně hrál stejně dobře jako Ital. Japonec celý týden trefil velký míč na svůj forhend a byl také velmi odolný.

Během čtvrtfinálového zápasu proti Delbonis se Daniel vrátil z deficitu 4: 2 v rozhodující sadě, než si nakonec připsal vítězství.

Klíčem k zápasu pro oba hráče bude dobré podání a volný švih na forhendu. Ale vzhledem k tomu, že Berrettini od návratu po zranění neměl mnoho zápasových tréninků, Daniel mohl mít v tomto střetnutí jen malou výhodu.

Předpověď : Taro Daniel vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Novak Djokovič pochodoval do Wimbledonu do čtvrtého kola vítězstvím 6: 4, 6: 3, 7: 6 (7) nad Denisem Kudlou. Navzdory vokálnímu davu na č.

Hledáte přímý přenos Munguia vs Hogan? Zde je návod, jak sledovat boj online, pokud jste ve Spojených státech.

Anglie a Belgie se v neděli setkají v obrovském zápase Ligy národů UEFA. Zde se můžete na hru podívat, pokud jste v USA.

Nemožné úspěchy Rogera Federera v roce 2017 nás přiměly přemýšlet, zda dokáže také zabít Bílé chodce a chodit po vodě.

Missouri a č. 10 Florida se sejdou v sobotu na alternativním kanálu SEC Network. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.