Analýza losování Australian Open 2017: Djokovič a Murray na dalším kolizním kurzu

Vzhledem k tomu, že se příprava na první Grand Slam roku na Australian Open naplno rozjela, turnaj nyní vylosoval své hráče. Zde je pohled na to, jak laskavá nebo jiná byla remíza pro každé ze čtyř nejlepších semen:

Headliner: Andy Murray

Světová jednička Andy Murray, nejlepší semeno zde, se otevře proti Ilyi Marchenko z Ukrajiny. Devětadvacetiletý Marchenko je v současné době na 93. místě rd , a oni hráli navzájem pouze jednou předtím, s Murray vzal důkladné a klinické rovné vítězství.

MELBOURNE, AUSTRÁLIE - 13. ledna: Andy Murray z Velké Británie hraje bekhend během tréninku před Australian Open 2017 v Melbourne Parku 13. ledna 2017 v australském Melbourne. (Foto: Michael Dodge/Getty Images)

Mimochodem, ten zápas se odehrál téměř před pěti lety a hrál se v osmifinále na Australian Open 2011.

tenisový loketní pásek

Zdá se, že je to pro Murraye relativně snadná cesta, zvláště s ohledem na jeho letošní konzistentní formu. Po Marchenkovi bude čelit 61Svatýzařadil Yen-hsun Lu, kterého porazil v posledních čtyřech zápasech, naposledy ve Wimbledonu loni.

domácí terapie pro tenisový loket

Zatímco Lu získal jedno vítězství, to se stalo téměř před deseti lety na olympijských hrách 2008 v Pekingu, kde tchajwanský hráč vyhrál poté ve dvou setech.

Ve 3. kole se Murray utká s dobře sloužícím Američanem Samem Querreyem, který byl v sezóně 2016 zodpovědný za možná jeho největší grandslamové rozrušení-třetí kolo, dvoudenní, pětisetové propuštění tehdejší světové jedničky a obhájce titulu Novak Djokovič. Ačkoli zde má Murray pevnou převahu, jeho poslední vítězství nad výkonným serverem přišlo na Davis Cup 2014, přičemž Skot usiloval o vítězství ve čtyřech setech.

Jako další ho čeká tvář mladé francouzské senzace Lucase Pouilla. V loňském roce Pouille zapůsobil na tenisové diváky a rychle se zvýšil v žebříčku. Ve 22 letech je Pouille již na 16. místěthve světě a připraveni na velké věci.

V sezóně 2016 se Pouille utkal a poté přehrával Rafael Nadal na US Open mozkovou příhodu za mozkovou příhodou, v prvním setu ho parním válcem a nakonec získal vyčerpávající tříhodinové vítězství nad Španělem.

Ale Pouille nikdy předtím nezískal vítězství nad Andy Murrayem.

Ti dva spolu hráli jen třikrát, přičemž všechna tři z těchto zápasů v sezóně 2016. Každý z těchto zápasů se odehrál na turnaji ATP Masters a pokaždé je to Murray, kdo buď odpálil bagel, nebo ukořistil svého protivníka.

I přes Pouilleovo oživení by ho Murrayovy dobré výsledky měly snadno vidět.

jak získat ppv na firestick

Právě ve čtvrtfinále začne Murray vidět pořádnou opozici. Pravděpodobně nastoupí proti Kei Nishikori, který nikdy nebyl pro Skot snadným soupeřem. Naposledy se tito dva setkali na grandslamové úrovni, když vyhrál Nishikori-ve čtvrtfinále US Open 2016, přičemž japonské eso bylo široce chváleno za brilantní pětisetové úsilí proti konzistentnímu Skotovi.

Dokonce i při posledním Murrayově zápase proti Nishikorimu, na finále ATP World Tour Finals v Londýně, vypadal Nishikori nebezpečně výhružně, když skalpoval Murraye k zahájení zápasu, přestože nakonec prohrál.

můžete umýt tenisky?

Vítězství ve čtvrtfinálové fázi znamenalo, že se Murray setkal s bývalým šampionem Australian Open Stanem Wawrinkou, který se navzdory své neuspořádané formě neustále drží na špici žebříčku a má schopnost neuvěřitelně pálit na grandslamové úrovni.

Wawrinka je čerstvý po grandslamové výhře-svém třetím titulu na US Open 2016, a bude mít vysokou sebedůvěru a osvěžení po přestávce mimo sezónu-bezpochyby z něj udělá sílu bojovat.

Pokud by byl schopen efektivně navigovat své soupeře v turnaji, připraví tolik vychvalované finále proti Novakovi Djokovičovi-opakování roku 2016, ale Murray bude nepochybně chtít tentokrát jiné výsledky.

Populární Problémy

Dnes večer jsou BET Awards 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat celou show online prostřednictvím živého přenosu.

Mirza mohla připravit velký čtvrtfinálový střet.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Derrick Lewis vs Junior dos Santos na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

Zde je návod, jak sledovat muzikál SpongeBob SquarePants, The SpongeBob Musical - Live on Stage !, online, pokud nemáte kabel.

Jak posílit záda. Silné zádové svaly pomáhají udržovat horní část těla stabilní a mohou předcházet bolestem zad - zvláště pokud většinu dne sedíte. Chcete -li si vybudovat silná a flexibilní záda, přidejte do své cvičební rutiny cvičení zaměřená na ...

Jak vypracovat svaly hrudníku bez závaží. Své svaly na hrudi můžete zcela vypracovat doma bez jakýchkoli závaží, ať už je tělocvična zavřená nebo se nepokoušíte shodit peníze na novou sadu závaží. Existuje celá řada tělesné hmotnosti ...