Miami Open 2019, čtvrtfinále: Roger Federer vs Kevin Anderson, Preview and Prediction

Miami Open 2019 - 10. den

Miami Open 2019 - 10. den

tenisová technika pro začátečníky

Trojnásobný šampion Roger Federer se ve čtvrtfinálové fázi Miami Open 2019 utká s dobře sloužícím Kevinem Andersonem.

Jejich bilance hlava -hlava je silně naskládaná proti Jihoafričanovi, který zvítězil pouze jednou proti velkým Švýcarům ze šesti zápasů, které odehrál. Je ironií, že toto vítězství přišlo na Federerově oblíbeném hřišti a v místě jeho nejpamátnějších úspěchů - mistrovství Wimbledonu v roce 2018.

Ačkoli Federer oplatil tuto ztrátu později v tomto roce, vzpomínky na tento zápas dodaly jejich setkání v poslední době další výhodu. Jestli se Jihoafričanovi podaří tento úspěch zopakovat, se teprve uvidí. V Miami dostane další šanci a bude se snažit předvést to nejlepší.

V turnaji zatím vypadal působivě. Anderson zahájil svou kampaň vítězstvím v těsném třísetovém střetnutí se španělskou hvězdou NextGen Jaume Munarem. Po tomto vítězství to měl snadné proti svým dalším dvěma soupeřům Joao Sousa a Jordan Thompson, kteří vyhráli oba zápasy ve dvou setech.

lyndenmyer

Jak se dalo očekávat, jeho podání hrálo v jeho dosavadním úspěchu hlavní roli. Ve svém posledním zápase proti Jordan Thompson získal 73% a 67% bodů při svém prvním a druhém podání. Ve třech dosud odehraných zápasech byl zlomen pouze třikrát.

Jeho soupeř ve čtvrtfinále si ale na podání vedl ještě lépe. Roger Federer zahodil své podání v turnaji pouze dvakrát.

Sloužil 32 esům a dopustil se pouze dvou dvojchyb. Ve svých posledních dvou zápasech vlastně neměl ani jednu dvojchybu. Ve svém posledním zápase proti Daniilu Medveděvovi získal neuvěřitelných 82% bodů za první podání a 60% bodů za druhé podání.

tenisky na bolest zad

V současné podobě má švýcarský maestro jasný náskok před Jihoafričanem.

Předpověď: Roger Federer vyhraje ve 3 setech

Populární Problémy

Serena Williamsová se nedávno připojila ke kampani, která povzbuzuje fanoušky k podpoře a sledování mladých dívek, které sní o tom, že se v budoucnu stanou sportovními hrdiny.

Po definitivním rozrušení Open se Italové Roberta Vinci a Flavia Pennetta potkají ve finále poté, co Vinci vyhnal světovou jedničku Serenu Williamsovou.

Ukázka čtvrtfinálového zápasu Rogera Federera proti korejskému Hyeon Chung.

Být snobem, nebo lépe řečeno elitářem, znamená pěstovat životní styl, který ukazuje, že víte, co je nejlepší. Jako snob potřebujete standardy, podle kterých budete žít: jaké je nejlepší auto k řízení, nejmódnější oblečení nebo ...

Margaret Courtová získala 22 ze svých 24 grandslamových titulů, když se tento týden před 47 lety postavila Bobbymu Riggsovi v kalifornské poušti.

Jak se blíží teplé počasí, představa svlékání vrstev oblečení a vystavování bledé kůže živlům může být děsivou vyhlídkou. Opalování ve spreji je však bezpečný a účinný způsob, jak připravit pokožku na letní počasí. Tím, že ...