Jak sledovat hry s písty online bez kabelu 2019

Sledujte Pistons online

GettyPoté, co se Detroit Pistons vplížil jako osivo číslo 8 v loňském roce, provedl několik menších offseasonových tahů a bude se snažit vrátit se do play-off v letech 2019-20.Hry s písty se letos budou odehrávat buď na Fox Sports Detroit (lokálně televizní pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi), NBA TV (celonárodně vysílané), ESPN (celostátně vysílané), TNT (národní) nebo ABC (celostátně televizní).sledujte rick and morty season 4 epizodu 2 online zdarma

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Pistons naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících streamovaných živých televizních přenosů bez kabelu služby:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Pístové kanály v ceně : Fox Sports Detroit (vybrané trhy), ESPN, TNT, ABC (vybrané trhy)Cena : 44,99 $ za měsícFox Sports Detroit, ESPN, TNT a ABC patří mezi Více než 60 živých televizních kanálů s Hulu With Live TV . NBA TV není zahrnuta, ale tyto hry budou také vysílány na Fox Sports Detroit, takže Hulu je nejlevnější možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi sledovat každou televizní hru Pistons online bez kabelu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Pistons na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.Pokud ABC ve vaší oblasti není zahrnuto, jsou tyto hry také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Pístové kanály v ceně : Fox Sports Detroit (vybrané trhy), NBA TV, TNT

Cena : 54,99 $ za měsíc

Fox Sports Detroit, NBA TV a TNT jsou součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ESPN a ABC nejsou zahrnuty, ale většina her ESPN bude také na Fox Sports Detroit a hry ABC lze sledovat zdarma bez kabelu na digitálních platformách ESPN, takže FuboTV zůstává fantastickou volbou pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos her Pistons na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hry ABC jsou také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Hry mimo trh: Amazon NBA League Pass

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Stojí 28,99 $ měsíčně nebo 199,00 $ za celou sezónu, ale mezi 22. říjnem a 29. říjnem můžete získat bezplatnou zkušební verzi.

Můžeš zaregistrujte se zde Amazon Prime a kanál NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos všech her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick , Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje několik různých cenových možností. Nabízejí průkaz pro jeden tým (17,99 $ měsíčně nebo 119,99 $ za sezónu), průkaz pro celý tým (28,99 $ měsíčně nebo 199,99 $ pro sezónu) nebo průkaz pro celý tým bez komerčního využití (39,99 $ měsíčně nebo 249,99 $ za sezóna).

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled sezóny Detroit Pistons 2019

Na základě kariérního roku útočníka Blakea Griffina z All-Star se Detroit Pistons v loňské sezóně vplížil do finále play off Východní konference se záznamem 41-41.

Griffin průměrně dosahoval maxima v kariéře 24,5 bodu a 2,5 za 3 ukazatele na zápas s 7,5 doskoky a 5,4 asistencí na soutěž.

V offseason draftoval Detroit surového, osmnáctiletého útočníka Sekou Doumbouyu z nejvyšší francouzské ligy s 15. celkovým výběrem. Podepsali také trojici veteránů: bodové stráže Derrick Rose a Tim Frazier a útočník Markieff Morris.

Týdny před začátkem sezóny 2019-20 řekl hlavní trenér Dwane Casey, že tým v létě přidal fyzickou i psychickou odolnost.

Podle lidí nemůžete porazit lidi, řekl Casey Free Press Detroit . Nelze na lidi jen tak bušit - dokonce i na screening. Pokud nastavíte tvrdou obrazovku, bude to vypadat špatně a bude to faul. Myslím, že je to stejně psychická odolnost, jako fyzická.

Oba jsme trochu přidali.

Morrisovo dvojče Marcus Morris, nyní člen New York Knicks, strávil dvě sezóny u Pistons, než byl v červenci 2017 vyměněn do Boston Celtics.

Můj bratr mi řekl, že to bylo skvělé místo, řekl Morris, podle Detroit Free Press. Upřímně, Detroit opravdu nebyl na mém seznamu. Opravdu jsem to moc nezkoumal, dokud jsem si nesedl s bratrem a nepodíval se na soupisku.

Bylo to docela vhodné.

A dodal: Můj bratr to tu miloval. Byl jedním z těch hráčů, kteří říkali, že miloval hraní v Detroitu. Objal to, fanoušci ho objali. Ve skutečnosti byl naštvaný, když dostal obchod.

Je rád, že jsem teď tady.


Populární Problémy

Jak se zbavit křečí v prstech na nohou. Křeče v prstech vás mohou probudit uprostřed noci a způsobit nepříjemnosti po celý den. Křeče na nohou můžete dostat z různých důvodů, od dehydratace po těhotenství. Pokud vám křeče v prstech vydrží ...

Jak držet tužku pro kreslení. Existuje více než jeden způsob, jak držet tužku, zvláště pokud jde o umění tak jemné, jako je kresba. Většina umělců používá k výrobě převážné části kreseb dva hlavní úchyty - stativový úchop, který je ...

Jak poznat čistý semiš. Semiš je druh kůže nebo kůže s měkkým kartáčovaným povrchem. Http://www.dictionary.com/browse/suede Stejně jako kůže, semiš vyžaduje zvláštní péči a ruční čištění. Když uvidíte čistý semiš, chcete být jako ...

Hráč narozený ve Švédsku se na turnaji, který se konal v roce 2013, přiznal k ovlivňování výsledků zápasů.