Jak se obléknout na letiště (pro ženy)

Chystáte se na letiště? Díky tomu, co si obléknete, bude vaše cesta mnohem pohodlnější. Měli byste se oblékat pro pohodlí, ale to neznamená, že stále nemůžete vypadat stylově.

Část 1 ze 3: Výběr správného oblečení na letiště

 1. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 1

  1 S sebou svetr. Když cestujete, možná měníte klima a mohou to být různé teploty vzduchu v letadle nebo na letišti. Abyste se na to připravili, vezměte si lehký svetr nebo bundu, nebo si vezměte s sebou, pokud je venku příliš teplo na to, abyste je mohli nosit, když cestujete na letiště.
  • I když se chystáte do teplého podnebí, vzít si s sebou mikinu na zip nebo jednoduchý svetr z kardiganu je dobrý nápad. Některé úplety mohou vypadat docela stylově. Tmavé oblečení je lepší, protože skryje skvrny, které by se mohly stát v letadle.
  • Pokud cestujete v zimě, možná si budete chtít vzít nafouklou péřovou bundu, pokud ji máte, protože se nebude mačkat, pokud ji budete potřebovat umístit do horního koše.
  • Abyste si usnadnili život, začněte odstraňovat vrstvené předměty, například mikinu, než se dostanete k detektoru kovů. Lehká bunda by také mohla fungovat.


 2. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 2

  2 Noste podprsenku, ve které není žádný kov. Záleží samozřejmě na podprsence, ale některé podprsenky s kosticemi mohou vyrazit na letištní detektory kovů. To vás stojí čas.
  • Je také pravděpodobné, že budete muset podlehnout prohlídce. Nejen, že jsou někdy trapné, ale také vás to zdrží.
  • Místo toho zkuste podprsenky bez kovů. Jednoduché polstrované podprsenka může fungovat a sportovní podprsenky jsou ideální pro cestování po letišti.
  • Pokud se vám líbí vaše podprsenka s kosticemi, jednoduše ji zabalte do kufru, místo abyste ji nosili na letiště. Podprsenky s kosticemi mohou být také nepříjemné během dlouhého letu.
 3. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 3

  3 Noste pohodlné spodní prádlo. Na letišti se budete chtít cítit pohodlně (bez jehlových podpatků!), Ale to neznamená, že nemůžete stále vypadat dobře. Victoria Beckham řekla, že letiště je její přistávací dráha.
  • Spousta lidí skončí na letišti v teplákách nebo teplácích, protože jsou tak pohodlní. Pokud to není pro vás, zkuste místo toho pěkné legíny. Spojte je s dlouhými svetry, mikinami nebo dlouhými topy.
  • Oblečený a upravený vzhled můžete obléknout nošením pěkné, elegantní kabelky. Celebrity mají tendenci nosit na letištích sluneční brýle a klobouky také. Jděte do pohodlí, ale se stylem.
  • Pro snadný a kombinovaný vzhled noste na cestách pohodlné džíny s natažením.
  • Celebrity neustále procházejí letišti a dokážou vypadat pohodlně i stylově. Zkuste uvolněné kalhoty s blejzrem jako herečka Cate Blanchett. Vyzkoušejte džíny s volánem a jednoduchou černou blůzu jako modelka Miranda Kerr.
 4. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 4

  4 Noste volné oblečení. Volné svetry jsou extrémně pohodlné, zvláště pokud je zkombinujete s džíny nebo legínami. Volně padnoucí šaty nebo kalhoty jsou také dobrou volbou pro létání.
  • Volný svetr vás udrží v teple a bude se cítit pohodlně, i když skončíte hodiny na letišti nebo v letadle. Pokud chcete sukni, vezměte si dlouhou maxi sukni a nevybírejte nic příliš těsného a krátkého.
  • Noste oversize pašmínový šátek se svetrem (nebo jen s košili) a může se téměř zdvojnásobit jako deka v letadle. Další výhodou volného oblečení je, že může pomoci předcházet vzniku krevních sraženin. Ačkoli syntetický oděv může být hořlavý, je také méně pravděpodobné, že se pomačká, což z něj může udělat dobrou volbu pro letadla.
  • Grafické tričko je další možností, pokud jste v teplém podnebí. Je to ležérní, ale stále trendy, takže budete vypadat stylově, aniž byste obětovali pohodlí. Vyhněte se však tričkům s urážlivými výroky. Na letišti by vám to mohlo způsobit potíže.
 5. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 5

  5 Vrstvit to. Když cestujete, často přecházíte mezi různými podnebími nebo teplotami. Možná jedete někam tepleji nebo chladněji. Nebo se možná změní teplota v letadle. Přijďte připraveni.
  • Můžete například nosit pohodlné džíny, jednoduché tričko, sako nebo svetr a pohodlné mokasíny nebo bílé tenisky.
  • Pokud si na tělo navrstvíte oblečení, nebudete se muset tolik balit. Můžete odstranit jednu vrstvu (řekněme svetr) a užívat si tílko pod sebou, jakmile přistanete někde tepleji (nebo naopak). Pokud letíte mezi místy s různými teplotami, měli byste se obléknout do chladnějšího podnebí.
  • Nošení pašmíny, šálu, šátků nebo zábalu lze proměnit v provizorní polštáře, což vám v případě potřeby umožní v letadle snadněji spát.
  • Připravte se na to, že v letadle bude občas zima, i když venku není klima. Budete také chtít nosit látky, které dýchají a nechávají procházet vzduch, například hedvábí nebo bavlnu. Budete se cítit déle čistší a svěžejší.
  reklama

Část 2 ze 3: Nošení správného příslušenství

 1. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 6

  1 Nechte pás vypnutý. Pokud si na letiště vezmete pásek, bude to velký průšvih. Ušetřete čas a nechte ho v kufru nebo doma.
  • Z bezpečnostních důvodů budete pravděpodobně požádáni o sejmutí opasku, pokud jej nosíte. To znamená, že průchod detektorem kovů vám bude trvat déle. To také znamená, že byste mohli obtěžovat lidi za vámi. I když jste členem TSA PRE CHECK, možná si ponecháte opasek, ale to závisí na letišti, na které jedete.
  • Klíčovým bodem, který je třeba mít na paměti při oblékání na letiště, je pohodlí. Zvažte, jak si zážitek usnadnit.
  • Ujistěte se však, že si vyberete kalhoty, které zůstanou vzhůru bez pásku, pokud jste je zapomněli!
 2. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 7

  2 Vyhněte se spoustě šperků. Pokud na letišti nosíte tunu šperků - nebo je těžké je vyjmout, jako malé náušnice s malými sponami - může to být potíže.
  • U detektoru kovů možná budete muset většinu odstranit. Body piercing by to mohl spustit a výrazně vás zdržet.
  • Dalším problémem nošení spousty šperků je to, že by z vás mohla být značka pro zloděje nebo vybírání kapes. Blýsknout se s bohatstvím na letišti obvykle není dobré.
  • Šperky můžete mít v kapse v příručním zavazadle a poté si je nasadit, jakmile přistanete a opustíte cílové letiště.
 3. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 8

  3 Zjednodušte si rutinu krásy. Spousta make -upu a vypracovaných vlasů pravděpodobně vypadá skvěle, když nastoupíte do letadla, a ne tak skvěle po několikhodinovém letu. Jednodušší je lepší!
  • Vaše pokožka se pravděpodobně po letu bude cítit dehydratovaná, vezměte si proto s sebou malou lahvičku zvlhčovače a tubu s chapstickem. Natáhněte si vlasy do culíku!
  • Nechte za sebou velké lahve kosmetických přípravků. Možná rádi používáte svůj vlastní šampon. Nebo si možná vezmete solný roztok, opalovací krém nebo drahé pleťové mléko.
  • Znáte pravidla. Prostřednictvím zabezpečení můžete získat pouze lahve o velikosti 3 plné unce. Dodržujte pravidla a půjde to rychleji.
 4. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 9

  4 S sebou velkou kabelku. Na letišti může být opravdu praktické nosit velkou kabelku. Za prvé budete mít kam umístit zakoupené položky, například materiál na čtení nebo gumu.
  • Za druhé, hezká peněženka může obléknout jinak nenápadný oděv, který vám umožní vypadat elegantně na letišti a zůstat pohodlně.
  • Velká kabelka se může téměř zdvojnásobit jako další příruční taška. Některé ženy si s sebou rády vezmou do letadla kartáč na vlasy a líčení, aby se mohly osvěžit těsně před přistáním.
  • Příliš malou kabelku lze snadno ztratit. Větší kabelka je téměř vždy lepší sázka na letišti. Užitečné může být i oblečení s kapsami.
  reklama

Část 3 ze 3: Výběr správné obuvi

 1. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 10

  1 Noste pohodlnou obuv. Budete litovat, pokud se pokusíte projít po letišti v podpatcích. Ještě horší bude, když budete muset běžet, protože se opozdíte.
  • Uložte podpatky do kufru. Jistě, vypadají dobře, ale pro dlouhé destinace budete možná muset jít pěšky, a pokud má vaše letadlo zpoždění na navazující let, možná budete muset zvýšit.
  • Lepší volba v letištní obuvi: pohodlné byty, které snadno sklouznou z vašich nohou. Díky tomu je lze snadno odstranit z hlediska zabezpečení. Nošení nejtěžších bot však může snížit hmotnost vašich zavazadel a uvolnit více prostoru pro couvání.
  • Také se budete chtít vyhýbat botám nebo sandálům s nadměrným šněrováním, sponami, zipy a podobně, protože jejich sundání a oblékání bude v bezpečí trvat věčnost. Vyhněte se těsné obuvi, protože vaše nohy se pravděpodobně při dlouhém letu roztáhnou. Pokud jste dívka mladší 13 let, můžete nosit jakékoli boty, pokud nemají kov. Je to proto, že pokud je vám méně než 13 let, necháte si v bezpečí boty. Nebo pokud jste před kontrolou, můžete nosit cokoli, pokud nemá kov, protože si necháte boty.
 2. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 11

  2 Noste ponožky. Možná si myslíte, že jsou ty žabky pohodlné, ale neposkytují velkou podporu. A co hůř, mohou být útočištěm zárodků.
  • Zamyslete se nad tím, kolik lidí prošlo detektorem kovů před vámi. Opravdu chcete projít bosýma nohama? Pravděpodobně budete požádáni, abyste si sundali boty. Ačkoli pokud je vám méně než 13, předem zkontrolujte nebo je vám více než 75 let, s největší pravděpodobností nebudete vyzváni, abyste si sundali boty.
  • Na ochranu nohou používejte ponožky. Budou tam také teplejší, pokud bude klimatizace na letišti trochu chladná nebo bude v letadle chladno.
  • Ponožky vám také pomohou odpružit nohy při procházce letištěm. Některá letiště jsou docela trek z jedné strany na druhou nebo dokonce vyžadují jízdu tramvají.
 3. Obrázek s názvem Šaty na letiště (pro ženy) Krok 12

  3 Noste kompresní ponožky nebo nohu. Získat pokrývky hlavy je nebezpečí létání, když budete ve stísněných podmínkách. Existují speciální oděvy, které tomu mají zabránit.
  • Podpořte své těhotenství. Pokud jste těhotná, poraďte se před létáním se svým lékařem. Někteří lékaři vám však doporučí, abyste při létání nosili speciální oblečení. Některé těhotné ženy nosí při létání kompresní nohu nebo ponožky. Ty pomohou zastavit otoky nohou, protože podpoří krevní oběh.
  • Tyto oděvy obvykle seženete v lékárnách nebo lékárnách nebo online prostřednictvím obchodů s potřebami pro cestování. Nošení volného oblečení může také snížit možnost vzniku krevních sraženin. Vyhněte se super těsnému oblečení, ponožkám, silonkám nebo dokonce úzkým džínům.
  • Někteří lidé s jinými již existujícími zdravotními problémy mohou chtít také nosit oděvy. Totéž platí pro cestovatele, kteří hodně létají. Pomáhají vyhnout se stavu zvanému hluboká žilní trombóza
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu být při létání stylový a pohodlný? Katie Quinn
  Image Consultant Katie Quinn je Image Consultant, Personal Wardrobe Stylist a Founder of the Q the Stylist, an image consulting service in New York City pomáhající mužům a ženám pochopit jejich konkrétní cíle, zlepšit jejich šatník, výkon a život. Má více než 11 let zkušeností s obrazovým poradenstvím a pracovala jako stylistka pro Trunk Club, Modewalk a Moda Operandi. Její práce byla uvedena v časopisech Vogue, InStyle, Martha Stewart Weddings, Sheridan Road, Slate, Newsy, Rue a Thrillist. Katie Quinn Image Consultant Expert Odpověď Myslím, že skvělý vzhled letiště je pár pohodlných džín v tmavém prádle, jednoduché tričko nebo knoflíkové zapínání a lehký svetr nebo bunda. Dokončete to párem pohodlných bytů, které snadno sklouznou z vašich nohou. Díky tomu je lze snadno odstranit z důvodu zabezpečení. Nošení nejtěžších bot však může snížit hmotnost vašich zavazadel a uvolnit více prostoru pro balení.
 • Otázka Proč bych neměl nosit podpatky? Rachell berry V případě nehod na palubě letadla. Z letadla můžete snadno uniknout.
 • Otázka Co se stane s nohama v letadle? Rozšiřují se! Nenoste tedy již těsné boty! Zkuste několikrát vstát a jít na záchod, protože nečinnost vede k otoku.
 • Otázka Jak by se mělo dítě oblékat na letišti? Úplně stejně jako dospělý. Volné a teplé oblečení. To jsou dva nejdůležitější body, které byste si měli zapamatovat, pokud nechcete skončit s krabatým dítětem.
 • Otázka Musím svůj iPhone 7 odložit do koše? Ano, při procházení bezpečnostním skenerem budete muset dát telefon do koše.
 • Otázka Co si vzít na sebe, pokud se chystáte někoho vyzvednout? Gy Rogers Noste něco roztomilého, ale stále chladného! Říkám nějaké hezké černé legíny nebo jeggings s dlouhým svetrem nebo cool vypasovanou košili s pohodlnou botou nebo botou
 • Otázka Mohu své šperky vložit do tašky, když procházím ostrahou, nebo musí jít do koše? Osobně dávám přednost odstranění všech svých šperků (náušnic, piercingů, prstenů atd.) A jejich umístění do malého sendvičového sáčku v kapse mého příručního zavazadla nebo kabelky. Neměli byste je muset vyndávat z tašky, pokud je taška v koši.
 • Otázka Kolik tašek mohu mít v letadle? To opravdu závisí na letecké společnosti, takže byste si měli jejich webovou stránku pečlivě přečíst.
 • Otázka Mohu nosit pantofle? Tak určitě! Je jim úplně jedno, jaké boty nosíte.
 • Otázka Používám chodítko a/nebo kovovou hůl. Jak je dostanu prostřednictvím zabezpečení a do letadla? Nebudete mít problém dostat hůl nebo chodítko přes zabezpečení. Zaměstnanci vám rádi pomohou a pomohou. Můžete také požádat o ruční poklepání na ostrahu, pokud nejste schopni stát/chodit bez hůlky nebo invalidního vozíku.

Populární Problémy

Jak držet pádlo Ping Pong. Naučit se držet pingpongové pádlo je prvním krokem ke zvládnutí stolního tenisu. Naštěstí neexistuje jen jeden správný způsob, jak držet ping pongové pádlo. Je tu oblíbený shakehand grip, ...

Good Morning America oznamuje další hvězdu Bachelorette v pondělí 2. března. Zde je návod, jak sledovat živý přenos velkého odhalení.

Buffalo Bills vstupují do roku 2021 s oprávněnými ambicemi Super Bowl. Zde je návod, jak můžete sledovat každou hru živě online, pokud nemáte kabel.

LeBron James a Dwyane Wade se potkávají pravděpodobně naposledy, když v pondělí bojují Lakers a Heat. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Devětadvacetiletý mladík vyhrál French Open v roce 2008.

Jak vyrobit zeleninový salát. Nakrájejte jakoukoli hromadu zeleniny a máte salát. Ale to, co opravdu dělá skvělý salát, je kontrast, kterého je dosaženo prostřednictvím různých barev, tvarů, velikostí, textur a chutí. Připravte se vymyslet vlastní nebo ...