Řekněte mi to do očí: Novak Djokovič napadá hecklera, když vyhrál na Australian Open ve druhém kole

Po výbuchu vyhrál tři zápasy v řadě, aby zápas odvedl před australským nadějným Alexejem Popyrinem na cestě k vítězství 6-3, 4-6, 7-6 (4) 6-3.MELBOURNE, Austrálie (AP) – Obhájce titulu Novak Djokovič vyzval hejtmana, aby mi „řekl to do očí“ během čtvrtého setu středečního neklidného vítězství ve druhém kole nad Alexejem Popyrinem na Australian Open.

hulu říct ano šatům

Před začátkem páté hry čtvrté sady se Djokovič vrátil za základní čáru a zapletl se s divákem, gestem mu naznačil, aby sestoupil a 'řekl mi to do očí.'Ten zápas mezitím trval téměř tři hodiny a Djokovič propustil druhý set a musel šetřit setboly ve třetím.

Po výbuchu vyhrál tři zápasy v řadě, aby zápas odvedl od australského hráče k vítězství 6-3, 4-6, 7-6 (4) 6-3.

'Na kurtu se mi říkalo spousta věcí,' vysvětlil Djokovič po zápase. 'Většinu zápasu jsem to toleroval. V jednu chvíli jsem toho měl dost a zeptal jsem se ho, jestli chce sestoupit a říct mi to do očí... Bohužel pro něj neměl odvahu přijít.' dolů... Z dálky se omlouval.'Možná to bylo potřeba k tomu, abych se trochu otřásl a začal na hřišti nacházet intenzitu, kterou jsem potřeboval, abych měl celý zápas,' dodal s ironickým úsměvem.

Možná to bylo potřeba, abych se trochu otřásl a začal na hřišti nacházet intenzitu, kterou jsem potřeboval mít celý zápas. Djokovič na to, že ho někdo v davu RLA hecoval

Poté, co dotáhl zápas na chybu Popyrina, znovu se otočil k publiku, zakřičel a zatlačil pěstí na oslavu.Djokovič se potýkal s bolavým zápěstím a po svém úvodním zápase – čtyřhodinové výhře na čtyři sety nad 18letým kvalifikantem Dino Prizmicem – řekl, že se necítí dobře.

Připsal Popyrinovi za to, že přinesl herní plán, který ho zneklidnil.

'Nehrál jsem nejlépe, ale stále se snažím najít formu,' řekl 36letý Djokovič. 'Zejména v prvních kolech hrajete s hráči, kteří nemají co ztratit. Vycházejí na centrální kurt, aby zahráli svůj nejlepší tenis.

'Doufám, že se mi to podaří vybudovat v průběhu turnaje.'

Stefanos Tsitsipas, který zde loni prohrál finále s Djokovičem, to měl také těžké proti Australanovi na sousedním kurtu v noční části.

Tsitsipas měl mečboly ve čtvrtém setu a pak musel šetřit čtyři setboly, aby si vynutil tiebreak, který si zajistil 4-6, 7-6 (6), 6-2, 7-6 (4).

Obhájkyně titulu Aryna Sabalenková a vítězka US Open Coco Gauffová se spolu s 16letou Mirrou Andreevovou vyhnuly počátečním nepříjemnostem 4. dne při losování žen a postoupily do třetího kola.

Trojnásobný hlavní finalista Ons Jabeur prohrál 6:0, 6:2 za 54 minut s Andreevou ve středečním úvodním zápase v Rod Laver Areně a tehdejší šampionka z roku 2018 Caroline Wozniacki také prohrála s mladou Ruskou na kurtu č. 3.

Další dva 16leté hráčky prohrály zápasy na centrálním dvorci s vysoce postavenými hráčkami: 10. Beatriz Haddad Maiaová měla na kontě Alinu Korneevovou 6-1, 6-2 a Sabalenka porazila Brendu Fruhvirtovou 6-3, 6-2, aby otevřela. noční sezení.

Gauffová prodloužila svou vítěznou sérii na devět zápasů na Grand Slamech výhrou 7:6 (2), 6:2 nad Američankou Caroline Dolehideovou.

Dolehide podával úvodní set za stavu 6:5, než se v tiebreaku ujal šampion US Open Gauff.

'Bylo to opravdu těžké,' řekl Gauff. 'Když jí dáš něco krátkého, potrestá tě za to, takže kdybych se mohl vrátit a něco udělat, změnil bych to.'

Vše pro Ons ve 2. kole Australian Open. Jabeur prohrává s 16letou Mirrou Andreevovou
/

Gauff bude příště hrát s další Američankou Alycií Parksovou, která se poprvé dostala do třetího kola grandslamového turnaje ve dvouhře výhrou 7-5, 6-4 nad 32. Leylah Fernandezovou.

Jabeurová, vicemistryně Wimbledonu v posledních dvou letech, udělala proti Andreevě 24 nevynucených chyb.

'Byla jsem před zápasem opravdu nervózní, protože mě Ons a způsob, jakým hraje, opravdu inspiruje,' řekla Andreeva, která zde loni prohrála ve finále juniorské soutěže. 'Než jsem začala na WTA Tour, vždy jsem sledovala její zápasy a vždy mě tak inspirovala. Teď jsem měla možnost si proti ní zahrát.'

soutěžní stolní tenis

Je to druhý rok po sobě, co Jabeur prohrál ve druhém kole v Melbourne.

Wozniacki vedla o set a přestávku, než prohrála 1-6, 6-4, 6-1 s 20letou Marií Timofeevovou, která debutuje ve dvouhře na grandslamovém grandslamu.

Wozniacki, která měla dvě děti před loňským návratem na WTA Tour po 3 1-2 letech pryč, začala na vrcholu, než Timofeeva otočila zápas několika zničujícími zásahy, včetně 40 vítězek.

'Teď jsem opravdu trochu němá,' řekla Timofeeva. 'Bylo mi ctí hrát tady proti Caroline. Šel jsem do zápasu bez jakýchkoliv očekávání. Užíval jsem si každou jeho vteřinu.'

Wozniacki řekl, že zápas se mi „vymkl z rukou... je to rozhodně zklamání“.

Jabeur a Wozniacki hráli své zápasy pod střechou, v Rod Laver Areně a John Cain Areně, s deštěm, kvůli kterému se začátek zápasů na vnějších kurtech zdržel o tři hodiny. Vyčistilo se to a omezil se počet nevyřízených zápasů.

Amanda Anisimová pokračovala ve svém návratu ze sedmiměsíční duševní přestávky výhrou 6-2, 6-3 nad Nadiou Podoroskou. Příště si zahraje s Paulou Badosovou, vítězkou 6-2, 6-3 nad Anastasií Pavljučenkovou.

Na straně mužů čtvrtý Jannick Sinner vyhrál rutinněji 6-2, 6-2, 6-2 nad Jesperem de Jongem v Margaret Court Areně a č. 5 Andrey Rublev porazil Christophera Eubankse 6-4, 6-4. , 6-4.

Australský nejvýše postavený hráč, č. 10 Alex de Minaur, měl na kontě Matteo Arnaldi 6-3, 6-0, 6-3. De Minaur bude příště hrát Flavio Cobolli, italský kvalifikant, který porazil Pavla Kotova 7-5, 6-3, 5-7, 6-2.

Č. 12 nasazený Taylor Fritz postoupil spolu se semifinalistou US Open Benem Sheltonem, nasazeným č. 16, který měl 6-4, 6-1, 3-6, 7-6 (5) nad místní nadějí Chrise O'Connella. .

Shelton měl mečboly ve 12. hře čtvrté sady, ale nedokázal je proměnit a potřeboval další dva v tiebreaku.

Čtvrtfinalista, který zde debutoval v loňském roce, Shelton řekl, že si užíval atmosféru, kterou domácí publikum poskytlo O'Connellovi, a řekl, že ve spánku stále slyší skandování 'Aussie, Aussie, Aussie, Oi, Oi, Oi'.

Populární Problémy

Jak se zbavit zadního tuku. Záda jsou jedním z nejtěžších míst pro zpevnění a snížení tělesného tuku, když se snažíte zhubnout. Bohužel není možné „ošetřit“ jakoukoli část vašeho těla. Http://www.medicaldaily.com/weight -...

Začínáme 1: 0, Columbia se v sobotu v New Yorku vydá na Georgetown. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Výběr správných kopaček může být matoucí. K dispozici je tolik různých typů obuvi a všechny jsou navrženy speciálně pro určité typy hráčů a podmínky. Zatímco konkrétní fotbalové kopačky mohou být perfektní v ...

Pilates je typ fitness systému, který se skládá z pohybových cvičení, která jsou navržena tak, aby zpevnila tělo, posílila svaly, zvýšila flexibilitu a hbitost, zlepšila držení těla a zvýšila koncentraci. Pohyby vyžadují ...