Serena Williamsová v nové kampani bojuje za rovnost pohlaví, říká, že sportovci musí pokračovat i přes protivenství

'/>

Serena Williamsová

Serena Williamsová se nedávno připojila ke kampani, která povzbuzuje fanoušky k podpoře a sledování mladých dívek, které sní o tom, že se v budoucnu stanou sportovními hrdiny.

Kampaň s názvem „Just #WatchMe“ zdůrazňuje, že ve věku 14 let mají dívky dvakrát větší pravděpodobnost, že přestanou sportovat, než chlapci. Video z kampaně představuje Williams a přináší vzrušující zprávu od mladé dívky, která žádá diváky, aby se dívali na její hru, aby věděla, že pro ni bude zítra místo.„Budeš mě sledovat? Naplnit tribuny, ukázat se a sledovat mě? Nenech mě vypadnout. Ukažte mi svoji podporu. Zjistěte davy. Sledujte mě dnes, abych věděl, že zítra je pro mě místo, “říká dívka ve videu.

V rozhovoru s Popsugarem “Serena Williamsová zahájila kampaň o podpoře kampaně„ Just #WatchMe “. Nejprve zdůraznila, jak sport buduje sebevědomí jednotlivce a pomáhá rozvíjet klíčové vlastnosti, které mohou být užitečné po celý život.

'Jako sportovec opravdu chápu, jak moc mi sport v mém životě pomohl, jak pomáhá vaší důvěře a pomáhá vám rozvíjet tolik zásadních věcí, které můžete používat doslova po zbytek svého života,' řekl Williams.

Třiadvacetinásobný grandslamový šampion pokračoval v chválení nové kampaně a jejího cíle posílit postavení mladých dívek. Dále uvedla, že by povzbudila svou vlastní dceru Olympii, aby pokračovala a dělala to nejlepší, co může.

'To je to, co na této tajné kampani tak miluji a co Secret dělá a jak podporuje a posiluje mladé dívky,' řekl Williams. „Chtěl bych [Olympii] povzbudit, aby pokračovala a dělala to nejlepší, co umí, a aby tvrdě pracovala. A pokud by měla hrát skupinový sport a nevyšlo by to, byl bych opravdu smutný, kdyby neměli dost na to, aby šli kolem. '

'Je důležité, aby lidé věděli, že vždy budou nějaké drsné dny' - Serena Williamsová

Serena Williamsová

Serena Williamsová

Serena Williamsová se díky své vynikající kariéře, která trvala více než 20 let, etablovala jako jedna z GOATŮ v tenise. Ale její cesta nebyla nikdy snadná a tenisová legenda se trochu zamyslela nad tím, jak sportovci musí pokračovat v tvrdé práci i přes protivenství.

'Musíte stále procházet protivenstvím a tvrdou prací a skrz pády, špatné dny,' řekl Williams. 'Je důležité, aby lidé věděli, že vždy budou nějaké drsné dny.' A pro mě je to tak, že se nikdy opravdu, opravdu nedostanete, dokud nebudete mít pocit, že chcete přestat. '

Po zranění kotníku ve Wimbledonu a dalším odstoupení od olympijských her v Tokiu se Serena Williamsová v současné době chystá hrát na turnaji Western & Southern Open, který začíná 9. srpna.

Populární Problémy

Dnes večer má premiéru sezóna 3 Rodinná dovolená Jersey Shore. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody roku 2019 online prostřednictvím možností živého streamování.

Sportovní agenti, kteří zastupují profesionální sportovce, považují svou práci za náročnou a finančně přínosnou. Mnoho lidí jde do terénu, protože milují sport a baví je vypracovávat nejlepší nabídky pro lidi, které zastupují. Může...

Vysoké sázky ve finále světového turné Barclays ATP

Villanova a Marquette se vydaly na klíčovou sobotu v bitvě o velký východ na začátku sezóny. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Alabamský basketbal hraje ve středu večer Samford. Zde je návod, jak hru sledovat.

Federer vítězí ve finále Švýcarska ve Hopmanově poháru.