Serena Williams zveřejnila video o cvičení s Venuší a řekla, že jí tenis nechybí

Venus (L) a Serena Williams vypadaly ve své skvělé náladě v jejich Instagram Live relaci

Venus (L) a Serena Williams vypadaly ve své skvělé náladě v jejich Instagram Live relaci

tejpování tenisového lokte

Tenisová superstar Serena Williamsová se vydala na Instagram, aby předvedla své cvičení se sestrou Venus na dvorku jejich floridského domu.

Pandemie COVID-19 donutila lidi po celém světě, včetně slavných sportovců, trávit většinu času uvnitř. Zatímco hráči jako Rafael Nadal, Andy Murray a Novak Djokovic pomocí Instagramu živě chatují o svém životě a zkušenostech, Venus a Serena Williamsová se svými aktivitami na sociálních médiích více orientují na kondici.

V intenzivním živém videu na stránce Instagramu Sereny Williamsové byla viděna, jak to pocení se svou sestrou během 40minutového sezení. Osmatřicetiletá žena prozradila, že inspiraci k živému sezení získala od své sestry, která již téměř dva měsíce zveřejňuje každodenní cvičení.

`` Nejsem v tom dobrý (Instagram). Jsem tak plná sama sebe, že jsou lidé na mé cvičení zvědaví, “řekla Serena Williamsová. `` Proto jsem se s vámi chtěl podělit o svou rozcvičku, lidi. Pokud nevíte, trenér Venus to dělá každý den - osm týdnů. Jsem nadšený, že vás provedu svou osobní rutinou. Je to rozcvička, ale je to docela intenzivní. '
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Sledujte mé cvičení s venus @venuswilliams

Příspěvek sdílený uživatelem Serena Williamsová (@serenawilliams) 12. května 2020 v 8:46 PDT

Cvičení, která dělali, zahrnovala:

  1. Krk se natáhne
  2. Protáhne se záda a strana
  3. Ramenní závitky
  4. Dřepy
  5. Cvičení paže
  6. Čtyřkolky a stehna se natahují
  7. Bilanční techniky
  8. Výpady
  9. Rozkoly

Serena Williamsová s každým cvičením sdílela konkrétní tipy a otevírala zlatý důl užitečných informací pro fitness nadšence. Zasedání byla také velmi zajímavá, a to díky několika vtipným vtipům.

Po divokém sezení Serena prozradila, že to byla jen její rozcvička na celý den a že na to bude navazovat nějakým kardio - a zároveň se zaměří na svou léčbu.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Ranní jóga

Příspěvek sdílený uživatelem Serena Williamsová (@serenawilliams) 4. května 2020 v 6:03 PDT

Venus naproti tomu po celou dobu sezení vypadala ve veselé náladě. Při cvičení se chichotala a dokonce se na začátku pokusila rozptýlit sestru několika tanečními pohyby.

Venuše však nakonec roli velké sestry odborně oblékla a chválila Serenu Williamsovou při cvičení. 23násobného šampiona Slamů nazvala „ největší tenista někdy existovat '.

tenisové návody pro začátečníky

Serena Williamsová nechybí na kurtu

V prohlášení, které by mohlo fanoušky tenisu překvapit, Serena Williamsová řekla, že nemá

V prohlášení, které by mohlo fanoušky tenisu překvapit, Serena Williamsová uvedla, že jí tenis nechyběl

V lehké diskusi se svou sestrou na začátku zasedání Serena Williamsová šokujícím způsobem přiznala, že během výluky nechyběla na tenisovém kurtu.

'Jsem upřímná, možná až příliš upřímná,' řekla. „Chybí mi, když jsem tam (na turné), ale teď ne. Já ano (slečna hraje čtyřhru s Venuší), obzvlášť se směji. '
„Nechybí mi to, ale opravdu se těším, až se vrátím na hřiště. To je to, co umím nejlépe - absolutně miluji hraní. Přestávka je nutné zlo, tak jsem se na to díval, a proto jsem si to dokázal užít. Cítím, že to moje tělo potřebuje, i když jsem to nechtěl. Cítím se lépe než kdy jindy. Jsem připraven hrát skutečný tenis! ' dodala.

Serena Williamsová možná nechybí na tenisovém kurtu, ale fanouškům rozhodně chybí, když ji na něm vidí.

Populární Problémy

Jak hrát raketu. Racquetball může být skvělý způsob, jak cvičit při budování vztahů se svými přáteli nebo kolegy. Tento sport se učí poměrně snadno a dá se hrát s minimálním vybavením. Pokud se naučíte základní ...

Zařízení Android by neměla být defragmentována. Defragmentace zařízení Android nepovede k žádnému zvýšení výkonu, protože paměť flash není ovlivněna fragmentací. Defragmentace jednotky flash (jako je ta, kterou používají zařízení Android) ...

Plstěné boty jsou stále populárnější a můžete najít spoustu stylových možností pro běžné sportovní boty, které lze nosit se spoustou různých outfitů. Mnoho z nich je dokonce vyrobeno z udržitelnějších materiálů a procesů, což ...

Obléci si převlek upíra může být vzrušujícím únikem z vašeho každodenního života. Můžete předstírat, že máte sílu, rozvahu a vytříbenou osobnost, aniž byste se museli starat o negativa, jako upír ...

Vázáni na vrchol ACC 5-1 v konferenčním hraní, Duke a Louisville se setkají v sobotu k obrovské bitvě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Neporazení náčelníci se v neděli setkají s lupiči v zápase 5. týdne. Takto můžete hru sledovat na svém zařízení Roku, Firestick nebo jiném streamovacím zařízení.