Singapurské deníky: finále WTA 2016 a dále

Dominika Cibulkova

Dominika Cibulková by pokračovala ve zvedání trofeje v Singapuru

10.21.16

Když můj let v pátek ráno v 6 hodin ráno přistál na letišti Changi, nemohl jsem si nikdy dost dobře představit, o co jde. Díky Singapurské radě pro cestovní ruch bude nadcházející týden potěšením, které by vzrušilo všechny mé smysly, když jsem dorazil do Singapuru, abych pokryl nárůst finále WTA o 7 milionů dolarů v Singapuru.

Poté, co mě řidič okamžitě vyzvedl, jsem byl odveden pryč do místního sousedství, kde jsem si mohl k snídani vychutnat místní oblíbenou destinaci - prata (podobně jako parata v Indii) s dal a rybí kari. Když jsem večeřel jen o pár hodin dříve, byl jsem plný až po okraj a byl jsem jen více než rád, když mě průvodce provedl různými krásně udržovanými zahradami v centru města.

Poté, co jsem dokončil oběd (ano, více jídla) v Halii, roztomilé kavárně zastrčené v koutě v botanické zahradě, jsem se zapsal do svého hotelu, abych si odpočinul a připravil se později večer na losování finále WTA. Singapur se potýkal s finále WTA potřetí, přičemž hlavními akty se ukázaly obhájkyně titulu Agnieszka Radwanska a dvojnásobná vítězka Grand Slamu v roce 2016 Angelique Kerberová.

Oficiální losování

Oficiální losování

Hráči na ceremoniálu vypadali v šatech zářivě

Losování by rozdělilo 8 nejlépe hodnocených hráčů do dvou skupin - červené a modré. Galavečer se odehrál v ikonickém hotelu Marina Bay Sands. Bruslařský kruh v komerční části hotelu byl pro remízu přeměněn na provizorní fázi a se všemi pracemi vypadal velmi velkolepě. Umístění dokonce umožňovalo fanouškům, kteří se shromáždili v hotelu, seřadit se na podlaze nad bruslařským kruhem a komunikovat s hráči.

tenisová raketa pro 3leté

Zatímco hráči pokračovali na večeři s vybranou partou pozvaných, já jsem se dostal do 9 th vydání singapurské vinné fiesty. Wine Fiesta představila znalce vína z celého světa, kteří předváděli svá nejlepší a nejkvalitnější vína, a lidé se tlačili, aby ochutnali pestrou paletu.

Singapurská noční obloha

Jeden z nočních pohledů na Singapur

Fiesta byla uspořádána poblíž „One Fullerton“, který nabízí v noci panoramatický výhled na památky města. Když jsem narazil na postel, druhý den se mi zavřely oči, protože další den se měl setkat s médii.


22.10.16

Celý den přístup k médiím

Abych odpracoval všechno jídlo, které jsem snědl předchozí den, rozhodl jsem se moudře vstát brzy ráno na koupání, ale zklamal mě déšť venku. (chyba, kterou bych udělal v příštích dnech, protože každé ráno pršelo) Našel jsem pohodlí při snídani v mém hotelu, když jsem se rychle zakousl, než jsem se vrátil do Marina Bay Sands na celý den přístupu pro média.

Měl jsem možnost komunikovat se všemi hráči, kteří se střídali, aby odpovídali na otázky jeden den před akcí. Poté, co jsme si vybrali mozky hráčů nad strategiemi a očekáváními pro týdenní turnaj, nastal čas, aby se média propojila v zátoce hotelu. Poloha nabídla další úžasný výhled, perfektní kontrast k předchozí noci, protože tentokrát jste během dne byli přímo naproti oblasti „One Fullerton“ a naskytl se vám další pohled na panorama Singapuru.

Kavárna Montreux Jazz

Vzpomínky na festival najdete pouze v těchto kavárnách po celém světě

Vydali jsme se na časnou večeři do nově otevřené Montreux Jazz Cafe, krásného resto baru založeného na jazzovém festivalu Montreux, který se každoročně koná ve Švýcarsku. Kavárna je pouze šestou svého druhu na světě - po 3 ve Švýcarsku a po jedné v Paříži a Abú Zabí. Jídlo bylo luxusní a my jsme se připravovali na to, že budeme nadšeni halloweenskou nocí v Universal Studios.

Když jsme byli dostatečně varováni o tom, jak děsivá noc může být, ukázalo se to jako mírné zklamání, protože se tlačily davy lidí a čekací doba ve frontách se prodloužila o více než 2 hodiny. V ideální den bych čekal v řadě s davem, ale odpočinek byl důležitější, protože turnaj měl odstartovat hned druhý den.


23.10.16

Finále WTA, den 1

Dorazili jsme do Singapurského sportovního centra několik hodin před začátkem akce, abychom se podívali na to, co se na místě děje, než přijdou davy. Probíhaly přípravy a ve vzduchu se ozývalo očekávané bzučení za zvuků organizátorů kolem v pozadí.

Byli jsme provedeni na komentovanou prohlídku pohostinských boxů a mediálního centra. Boxy pro pohostinství byly účelově postavené a bezvadně postavené, zatímco mediální centrum vidělo novináře zaneprázdněné akcí, když se připravovali na nadcházející týden.

Když jsme se usadili na svá místa na zahajovacím ceremoniálu, byl jsem nadšený, když jsem viděl Shivani Amineni, který skončil jako vicemistr v kategorii U-16 WTA Future Stars v návaznosti na hlavní událost. Slavnostní zahájení samo o sobě bylo audiovizuální zábavou a pomohlo zvýšit vzrušení v davu před tenisovou akcí.

Pohled

Můj pohled na akci

Madison Keysová z USA, nejmladší hráčka ve 21 letech, remizovala v prvním zápase turnaje s číslem 4 Simona Halepová. Dav favorizoval rumunskou Halepovou, která nezklamala bezchybným výkonem, a odstrčila stranou Američanku, která debutovala ve dvou setech.

Poté, co jsme zaplatili velké peníze za sledování vysoce kvalitního tenisu, se ozvalo zklamání, protože výkon Keys byl plný nevynucených chyb a zabránil velkému toku v soutěži.

Populární Problémy

Jak zkrotit lišku. Pohled na lišku může být pro některé lidi zastrašující, ale obvykle nejsou bezprostředním nebezpečím pro lidi a jen zřídka útočí, pokud nejsou vzteklí. Vždy si však pamatujte, že lišky jsou divoká zvířata, takže byste měli ...

Vše, co potřebujete vědět o zápase třetího kola Sereny Williamsové.

Kůlna může být skvělým doplňkem každého rustikálního domu. Existuje mnoho různých druhů stavení a způsobů, jak je vyrobit, ale tyto kroky jsou dobrým místem, kde se můžete začít učit, jak je postavit! Mohou být praktickými kompostovacími zařízeními a ...

Divoká zvěř může zahrádkářům způsobit problém ničením rostlin a stromů. A protože jeleni obvykle hledají potravu přes noc, lze tomu jen obtížně zabránit. Ačkoli můžete mýdlo použít jako odstrašující prostředek na jeleny, účinnější preventivní ...

Každý z nás v té či oné době má pocit, že se o nás svět nestará tak, jak bychom chtěli. Pokud jste v té funky nějakou dobu, možná je čas začít jednat. S rychlým přepracováním vašeho myšlení a několika společenskými ...

Na Australian Open proběhly jedny z nejdelších dvouhrových zápasů v historii ženského tenisu.