Ponožka ráda vymění Augustu za finále ATP

Tenis - ATP 1000 Masters Series - Rolex Paris Masters - AccorHotels Arena, Paříž, Francie - 5. listopadu 2017 USA

Tenis - ATP 1000 Masters Series - Rolex Paris Masters - AccorHotels Arena, Paříž, Francie - 5. listopadu 2017 USA Jack Sock slaví trofej poté, co vyhrál finále proti Srbsku Filipu Krajinovičovi REUTERS/Charles PlatiauFrank Pinguetenisová raketa pro dospělé začátečníky

(Reuters) - Jack Sock si byl tak jistý, že se nekvalifikuje na finále ATP na příští týden, že měl rezervovaný čas na odpaliště v Augusta National, ale Američan si bude muset počkat další den, než toto kolo golfu přeskočí ze svého seznamu.Sock, který minulý týden odstartoval na 24. pozici v žebříčku Race to London, si zajistil pouze osmé a poslední místo v předváděcí sezoně průlomovým vítězstvím na Paris Masters v neděli, aby dosáhl na deváté místo na světě.

Pro Socka, který je prvním Američanem, který si zajistil kotviště ve finále sezóny od Mardy Fish v roce 2011, vítězství znamená, že bude patřit mezi elitní pole na turnaji 12. – 19. Listopadu, místo aby hrál golf doma prestižního Masters turnaj.„Golf je moje druhá vášeň. Atleticky je to to, co rád dělám, když nemám tenis. Očividně by to byla věc, kterou bych udělal, “řekl Sock v rozhovoru. 'Ale vyměnil bych si odpaliště, abych tu byl v tepu.'Sock nevěděl, že má šanci dosáhnout finále ATP Tour, když se v rozhodující sadě svého druhého kola střetl s Kyle Edmundem v Paříži a vrátil se z 5-1 dolů. Řekl, že o svých šancích mu řekli až po výhře třetího kola nad Lucasem Pouillem.

Pětadvacetiletý Američan nyní touží prodloužit si sezónu, protože se připravuje na bitvu v poli, které zahrnuje světovou jedničku Rafaela Nadala a šestinásobného šampiona Rogera Federera.'Očividně jsem získal velkou důvěru v největší titul své kariéry a účast na této akci ...' řekl Sock.'Budu si zde hrát tenis zdarma a užij si čas strávený na kurtu a vezmu si veškerou důvěru z posledních týdnů své sezóny a rozhodně je přeneste do přípravy na offseason a do roku 2018.'

ric flair 30 za 30 full

Sock, který je americkou jedničkou poprvé v kariéře po zisku třetího titulu v sezóně, možná debutuje ve dvouhře na elitní akci pro osm hráčů, ale trvá na tom, že není jen šťastný, že tam může být.

Zbytek londýnského pole budou tvořit debutanti Alexander Zverev z Německa, Bulhar Bulhar Grigor Dimitrov a David Goffin z Belgie a bývalí kvalifikanti Rakousko Dominic Thiem a Chorvat Marin Cilic.

'Hrál jsem mnoho z těchto kluků a některé jsem porazil, a zvláště s důvěrou po minulém týdnu věřím v sebe, že v této akci půjdu ven a uškodím,' řekl Sock.

(Reporting by Frank Pingue; Edit by Toby Davis)

Populární Problémy

„Vánoční prázdniny“ jsou v horní části seznamu filmů, které musíte během prázdnin sledovat. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Veruca Salt, dívka z Charlie a továrny na čokoládu od Roalda Dahla, byla ta dívka, která byla vyhozena na odpadkový žlab! Nicméně pro ty z nás, kteří nechtějí být vyhozeni na hromadu odpadků, existuje několik způsobů, jak být jako ona. Mít na sobě...

To slibuje blízké setkání. Ale v současné formě to vypadá, že má náskok Thiem.

Mats Point: Wawrinka bekhend snese Nadala, říká Wilander

Simona Halepová se v neděli utká se stoupající polskou teenagerkou Igou Swiatek o místo ve čtvrtfinále French Open. Halepová vyhrála svých předchozích 17 zápasů, její poslední prohra přišla v lednu na Australian Open.