Sofia Open 2020: Felix Auger-Aliassime vs Salvatore Caruso náhled, souboj a předpověď

Felix Auger-AliassimePodrobnosti zápasu

Svítidlo : Felix Auger-Aliassime vs Salvatore Caruso

Datum: 11. listopadu 2020Turnaj : Sofia Open 2020

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Sofie, BulharskoKategorie : Řada ATP 250

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 325 615 EURNačasování zápasu: Ne dříve než v 18 hodin místního času, 21:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál


Náhled Felix Auger-Aliassime vs Salvatore Caruso

Felix Auger-Aliassime je v současné době jedním z nejslibnějších a nejzajímavějších mladých talentů. Dvacetiletý mladík má letos také působivou sezónu, když dosáhl tří finále dvouhry ATP a čtvrtého kola US Open.

Kanaďan však přichází do Sofie poté, co vydržel smíšené štěstí na Paris Masters. Zatímco ho v prvním kole vyřadil Marin Cilic z turnaje jednotlivců, Auger-Aliassime skončil zvedánímdvojitá trofejs Hubertem Hurkaczem.

To by pro něj rozhodně bylo velkou posilou do Sofie, vzhledem k tomu, že to bylo jeho vůbec první vítězství na úrovni Masters jakéhokoli druhu. Auger-Aliassime je druhým semenem v bulharském hlavním městě a tento týden bude chtít získat svůj první titul ATP ve dvouhře.

Mezitím Salvatore Caruso, který je v současné době na 82. místě na světě, má za sebou silný start své kampaně v Sofii. Ital vypadl v prvním kole hlavního losování na jeho posledních třech turnajích ATP a tento týden sérii sérií porážek nakonec ukončil.

Caruso se vrátil ze setu a v úterý v prvním kole porazil Bulharska Dimitara Kuzmanova 4: 6, 6: 4, 6: 4.

Felix Auger-Aliassime vs Salvatore Caruso proti sobě

Felix Auger-Aliassime a Salvatore Caruso se dosud na turné nepotkali. Bude to jejich první setkání, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0-0.

Predikce Felix Auger-Aliassime vs Salvatore Caruso

Zatímco Felix Auger-Aliassime má v tomto roce několik neuspokojivých výsledků, ukázal také, že má schopnosti vyzvat kohokoli.

Kanaďan má vynikající údery z obou křídel, spárované se silným a silným podáním. Má útočný styl hry, což se na rychlých kurtech vždy hodí.

Felix Auger-Aliassime přichází do Sofie v důsledku vítězství ve čtyřhře v Paříži

Salvatore Caruso, který rád hraje na antuce, je také obdařen silnými údery země. Na hřišti má skvělý pohyb a nevyhýbá se ani přístupu k síti.

jak dlouho by tenisky měly vydržet

Pro sedmadvacetiletého hráče bude pravděpodobně těžké překonat Auger-Aliassime, jehož hra je šitá na míru pro indoor hardcourts.

Předpověď : Felix Auger-Aliassime k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat 17. sérii Restaurant Impossible online, premiéru bude mít ve čtvrtek 14. května ve 21 hodin. ET/PT na Food Network.

Federer slibuje, že prokáže urážku na výhru ATP

Jak udělat kurz na horském kole. Horská cyklistika je zábavný a obohacující sport, ale vyžaduje slušnou jízdu. Najít kurz, který je náročný i vzrušující, může být obtížné, protože nejlepší kurzy obvykle bývají ...

Kansas již vykazuje zlepšení pod Les Miles a v sobotu se utká se Západní Virginií v zápase Big 12. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Vzhledem k tomu, že Tokio olympijské hry jsou nyní v knihách, těžké váhy turné WTA přesunou své zaměření na americký hardcourtový švih, počínaje otevřením National Bank 2021 v Montrealu.