Přímý přenos Spurs vs Man United: Jak se dívat online v USA

Hodinky Spurs vs Manchester United

Getty Anglický útočník Tottenhamu Hotspurs Harry Kane se vrací do akce proti Man United.

V pátek se Tottenham Spurs utká s Manchesterem United na Tottenham Hotspur Stadium.

jak hraješ tenis?

Ve Spojených státech začíná zápas v 15:15. ET a bude vysílán na NBC Sports Network. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Spurs vs Man United na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých televizních streamů služby:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Spurs vs Man United živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC Sports Network Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat Spurs vs Man United naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jeden, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

NBC Sports Network je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBCSN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

loketní dlaha na tenisový loket

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Spurs vs Man United naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na Spurs vs Man United

United už nějakou dobu neprohráli, bez ohledu na 100denní přestávku kvůli opatřením COVID-19. Manchester vyhrál osm z posledních 11 a tým Ole Gunnara Solskjaera také zvládl remízu ve zbývajících třech zápasech, přičemž v tomto úseku zajel impozantně 8-0-3.

Spurs ale prohráli posledních šest zápasů a manažer Jose Mourinho bude více než rád, že jsou v sestavě tři jeho nejlepší hráči.

Harry Kane se plánuje vrátit proti Man United, stejně jako Moussa Sissoko a Heung-min Son.

Má 90 minut, 80, 70, 60? Nevím, Řekl Mourinho když byl dotázán na Kaneův stav. To nám prozradí pouze hra. Je ve své nejlepší formě? Nevíme Není to malé školení. Měl asi šest měsíců bez hraní fotbalového zápasu. Ale pracoval velmi dobře, je úžasný profesionál a zítra nastoupí.

Další drama v tomto by mohlo přijít jako důsledek historie: Mourinho se také ujme svého bývalého klubu - a navzdory jakýmkoli podivným pocitům, které ho mohou provázet celým zápasem, je on a jeho tým připraveni vyrazit. Je zvláštní bojovat, ale zároveň je to velká výzva a velká motivace, řekl tento týden . Pokusím se na ten bodový rozdíl nehledět. Proto vám nemohu přesně říci rozdíl v bodech, které máme vůči našim soupeřům. Na tuto neuvěřitelnou výzvu se musíme dívat tak, aby každá hra, kterou se pokusíme vyhrát.

Spurs jsou v tabulce Premier League na osmém místě, takže tu budou opravdu muset vytáhnout. Vedou o bod Man Man, protože Solskjaerův tým sedí na devátém místě.

Říká Ole Gunnar Solskjaer jeho tým se připravoval na jejich nevyhnutelný návrat navzdory nesčetným nejistotám kvůli pandemii koronaviru. Je to skvělá hra. Velký zápas proti jednomu z nejlepších týmů ligy, finalistům Ligy mistrů před necelým rokem, těžký zápas. Připravili jsme se, jak nejlépe umíme, měli jsme pár interních 11 v 11 a jeden 11 v 11 vs West Brom, což nám snad pomůže. Jsme mladí, vypadají fit a připraveni a uvidíme zítra večer.


Populární Problémy

Jak zastavit slinění. Nadměrné slinění nebo hypersalivace může být na obtíž. V závažných případech může mít zásadní dopad na kvalitu života. Chcete -li se vypořádat s menšími případy, zkuste se vyvarovat jídla a pachů, které stimulují slinění ....

Ohlédnutí za 5 po sobě jdoucími tituly US Open Rogera Federera v letech 2004 až 2008.

Dominic Thiem nyní strávil více než dva měsíce mimo hru poté, co si na akci ATP 250 na Mallorce připsal zranění zápěstí.

Nouzové situace mají tendenci se vyskytovat v nejhorších možných časech. Ve vašem životě může nastat chvíle, kdy budete muset někoho přenést do nemocnice se změnou hůlky se zlomenou levou nohou. Zde je návod, jak to udělat. Varování: Toto je velmi ...

Jak formovat jíl. Jíl je materiál, který se už od starověku používá k výrobě funkčních i estetických předmětů. Základní techniky tvarování hlíny vyžadují o něco více než vaše holé ruce. Pokročilejší techniky mohou využívat ...