Petrohrad Open 2020 finále: Andrey Rublev vs Borna Coric náhled, souboj a předpověď

Andrey Rublev

Andrey Rublev

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Andrey Rublev vs Borna Coric

tenisová raketa pro začátečníky i dospělé

Datum: 18. října 2020

Turnaj: Petrohrad Otevřeno 2020

Kolo: Finále

Místo: Petrohrad, Rusko

Kategorie: ATP 500

Povrch: Vnitřní hardcourt

Odměna: 1 243 790 $

Načasování zápasu: Ne předtím 16:30 moskevského standardního času, 19:00 IST

Živé televizní vysílání: USA - ESPN / tenisový kanál | Indie - Sony Six


Andrey Rublev vs Borna Coric náhled

Andrey Rublev je uprostřed nejlepší sezóny v kariéře

Andrey Rublev je uprostřed nejlepší sezóny v kariéře

Andrey Rublev se bude snažit završit skvělý týden ve své rodné zemi titulem, když v neděli nastoupí na mistrovství světa č. 27 Borna Coric ve finále St. Petersburg Open.

Svět č. 10 Rublev si užil odpočinkovou sezónu na turnaji ATP Tour. Rus zahájil rok dvěma tituly před pozastavením turné kvůli pandemii COVID-19.

Ohnisko hrozilo, že zastaví postup Rubleva, ale Rus pokračuje tam, kde v březnu skončil. Dostal se do čtvrtfinále US Open a French Open a v roce získal svůj první titul na ATP 500 Hamburg .

Tento týden byl nucen tvrdě pracovat na svých vítězstvích v Petrohradě, když ve druhém kole překonal Francouze Uga Humberta a v semifinále Kanaďana Denise Shapovalova.

Znovu nabyté sebevědomí a vyrovnanost Rubleva prosvítily ve vítězství nad Shapovalovem. Rus ztratil první sadu tohoto zápasu a brzy ve druhém čelil bodu zlomu, než věci otočil.

Borna Coric o sobě mezitím také dobře podal zprávu v roce 2020. Na US Open Chorvat zachránil šest mečbolů při vítězství zezadu proti světové šestce Stefanosu Tsitsipasovi, než spadl na druhé místo Alexandra Zverev ve čtvrtfinále.

Coricův běh ve Flushing Meadows mu zanechal málo v nádrži do Říma, kde ve druhém kole utrpěl překvapivou porážku z rukou Stefana Travaglia z Itálie. Chorvat odehrál před French Open pouze jednu vyladěnou akci a byl zjevně nepřipravený na hliněný kurt Slam, když v úvodním kole vypadl s tovaryšem Norbertem Gombosem.

Coric poté odcestoval do Petrohradu, kde byl v scintilační formě. Třiadvacetiletý mladík nepustil ani jednu sadu na cestě do posledních čtyř, kde porazil ve třech setech dobře sloužícího Miloše Raonice, aby dosáhl na druhé po sobě jdoucí finále v Petrohradu.

tenisky k úzkým džínám

Vzájemně proti sobě stojí Andrey Rublev vs Borna Coric

Andrey Rublev vyhrál všechna tři předchozí setkání proti Borna Coric

Andrey Rublev vyhrál všechna tři předchozí setkání proti Borna Coric

Andrey Rublev a Borna Coric se střetli třikrát, přičemž Rus vedl v poměru 3: 0.

Dva první uzamčené rohy ve finále ATP NextGen v roce 2017, přičemž Rublev vyhrál ve dvou setech. Rus také zaznamenal vítězství ve dvou setech nad Coricem ve čtvrtfinále Qatar ExxonMobil Open 2018 a v prvním kole Shanghai Rolex Masters 2019.

Predikce Andrey Rublev vs Borna Coric

Borna Coric vrací míč

Borna Coric vrací míč

Andrey Rublev, vybavený silným forhendem a přesným obouručním bekhendem, je vynikající baseliner. Rus se rád ujímá shromáždění a rychle končí body.

Jeho první podání se letos skokově zlepšilo a nyní je hlavní zbraní v jeho arzenálu. Snad jedinou slabinou hry světové č. 10 je jeho druhé podání, které postrádá kousnutí a které by mohl zneužít Coric.

Chorvat má velkou návratnost podání a bezchybnou práci nohou, což jsou jeho nejdůležitější atributy. Je také solidní od základní linie, ale chybí mu zbraně k rychlému dokončení bodů.

Aby měl Coric šanci porazit Rubleva, jeho forhend naruby bude muset vystřelit na všechny válce. A soudě podle jeho působivého výkonu proti Raonicovi to není od věci.

Předpověď : Borna Coric vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak se dostat do Disneylandu v Paříži. Disneyland Paris je nejnavštěvovanější zábavní park v Evropě o rozloze 5262 km2 (5510 akrů) a nachází se pouhých 32 km východně od Paříže. Http://www.reuters.com/finance/stocks/companyProfile? Rpc = 66 ...

Konzervovaná brusinková omáčka - vyrobená z čerstvých brusinek, které byly uvařeny, oslazeny a znovu uvařeny - je pro mnoho rodin svátečním základem. Dodává se ve dvou formách: želé brusinková omáčka a brusinková omáčka z celých bobulí. Jediný...

Naoya Inoue se setká s Emmanuelem Rodriguezem v semifinále WBSS v bantamové váze. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje v USA.

Bývalá světová jednička prochází náročnou zkouškou.

Jak si vedli indiáni na French Open ve třetím kole.

Britská tenisová hvězda a Andy Murray si na soukromé ceremonii ve Skotsku vzali dlouholetou přítelkyni Kim Sears. Rozhodně to byla nejlepší mimosoudní událost roku.