Přímý přenos Steelers vs Jaguars: Jak se dívat online

Ben Roethlisberger Chase Claypool

Justin K. Aller/Getty Images Chase Claypool z Pittsburgh Steelers slaví 15. listopadu 2020 přistání 11 yardů proti Cincinnati Bengals s Benem Roethlisbergerem.

pravá loketní ortéza

Pittsburgh Steelers mají šanci přejít na 10: 0, protože v neděli hostí nešťastné 1-8 Jacksonville Jaguars.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Steelers vs Jaguars online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu a Jacksonville

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat Steelers vs Jaguars živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu a Jacksonville

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Steelers vs Jaguars živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu a Jacksonville

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Steelers vs Jaguars živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu a Jacksonville

základní pravidla raketbalu

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Steelers vs Jaguars živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

dlouhá tenisová raketa

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Steelers vs Jaguars živě v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Steelers vs Jaguars živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Steelers vs Jaguars Preview

Pittsburgh Steelers jsou osamělým neporaženým týmem v NFL 9: 0 a mají dobrou šanci posunout tuto značku na 10: 0, když se setkají s týmem Jacksonville Jaguars, kterému se v posledních týdnech nic nepovedlo mimo morální rámec. vítězství.

kolik her v tenisovém setu

Poslední výhrou Pittsburghu bylo příležitostné vítězství 36: 10 nad Cincinnati Bengals. Veterán quarterback Ben Roethlisberger absolvoval více než 300 yardů a čtyři touchdowny ve vítězství, aby vedl. Oceláři však nepřehlížejí Jacksonville, protože vypadají, že se neustále pohybují.

Tento týden nejsme týmem velké desítky, který hraje MAC soupeře, řekl v úterý kapitán Steelers Mike Tomlin. Pokaždé, když vstoupíme na stadion, hrajeme profesionály, hráče a trenéry. Máme z toho směšný respekt. Napište svůj příběh, sledujte své příběhy o pasti a podobných věcech. Chápeme, do čeho jdeme v Jacksonville, to je skupina, která se nás snaží nakopnout. Profesionální skupina, schopná skupina a připravujeme se s tímto porozuměním.

Pro Jacksonville to nebylo všechno špatné, zvláště když vezmeme v úvahu, že startovali v šestém kole Jake Luton. Poslední dvě prohry Jags přišly dohromady o šest bodů.

Minulý týden nás sledovali hrát, kde jsme hráli těžký zápas, máme obraty, hrajeme speciální týmy, takže budou připraveni jít, řekla Marrone novinářům začátkem tohoto týdne. Nechytíte je ani nic podobného. Není to otázka počasí. Počasí bude dobré. Nebude 98 stupňů a horko jako v pekle, což je někdy výhoda, když sem sestupují ty týmy ze severu. Myslím si, že sporadicky bylo štěstí, že hry byly těsné, ale tento týden nás čeká spousta výzev ve všech třech fázích, které hrajeme.

Jaguáři stále plánují start v Lutonu, protože startér Gardner Minshew II se zabývá zraněním palce.

Jo, jen pokračuj, řekla v pátek Marrone novinářům. Chci říct, že hodí trochu víc. Jen to každý den zvyšujeme a pak si myslím, že příští týden přijde, jen uvidíme, kde je. Není stoprocentní, a proto je uveden jako diskutabilní, 50–50.

Takže bych měl pravděpodobně problém ho teď dostat dovnitř, pokud by to nebylo jen jít dovnitř a odevzdat míč, nebo možná pár hodů. Ale právě teď to není stoprocentní.

Steelers jsou favoritem 10,5 bodu na zápas, s celkovým počtem 46 bodů. Pittsburgh v posledních šesti zápasech proti Jacksonvillu vede 4: 2.


Populární Problémy

Přizpůsobení je skvělý způsob, jak učinit obyčejné boty zajímavějšími a jedinečnějšími. Je to také skvělý způsob, jak vrátit život starým botám. Tento článek vám poskytne několik nápadů, co můžete udělat, aby vaše boty získaly nový vzhled ....

Státní nepřátelé Harvard a UMass se v sobotu střetli na tvrdém dřevě v Cambridgi. Zde můžete hru sledovat.

Simona Halepová po sérii agonizujících téměř chybujících předvedla v sobotu vynikající výkon, aby získala světovou jedničku.

Jak přežít své první zaměstnání registrované zdravotní sestry. Školní práce, ukázky návratu a klinika jsou hotové, promoce jsou u konce, licenční zkoušky byly složeny a vy jste právě byli přijati do svého prvního zaměstnání. Po letech tréninku ...

Kerber odhaluje Sportskeeda, že její rivalita se Serenou Williamsovou jí pomohla stát se lepší tenistkou a nakonec dosáhnout vrcholu.

Vaše tkaničky pomáhají udržet boty na svém místě, ale mohou při tom opravdu zredukovat váš styl. Nebojte se - existuje spousta snadných a uvolněných způsobů, jak si vklouznout do bot, aniž by se vaše tkaničky dostaly do centra pozornosti. Několik položek na ...