Stuttgart 2021: Andrea Petkovic vs Maria Sakkari náhled, head-to-head & prediction | Porsche Tennis Grand Prix

Andrea Petkovic

Andrea Petkovic

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Andrea Petkovic vs Maria Sakkari

raketa míček wiki

Datum: 19. dubna 2021

Turnaj: Porsche Tennis Grand Prix 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Stuttgart, Německo

Kategorie: WTA 500

Povrch: Jíl

Finanční odměna: 565 530 $

Načasování zápasu: Ne dříve než v 18.30 místního času, 22:00 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort

Andrea Petkovic vs Maria Sakkari náhled

Bývalá světová jednička 9 Andrea Petkovic se tento týden vrací na Grand Prix Porsche Tennis a snaží se znovu objevit svou formu na začátku sezóny v antuce.

Němka, která ve Stuttgartu neměla vždy nejlepší výsledky, bude mít opět práci ušetřenou. Otevírá svou kampaň proti in-form Maria Sakkari z Řecka.

Maria Sakkari

Maria Sakkari

Sakkari zahájila rok 2021 velmi dobře, když v Abu Dhabi zahájila semifinále, kde si připsala vítězství jako Coco Gauff a Sofia Kenin. Poté měla v Melbourne poněkud neohrožený běh, ale v Miami se vrátila do nejlepší formy.

Sakkari nejenže dosáhla svého prvního semifinále WTA 1000 ve floridském městě, ale také předvedla některé z nejsilnějších výkonů své kariéry. Pětadvacetiletý hráč porazil impozantní soupeře v Jessice Pegule a Naomi Osakě a v posledních čtyřech fázích způsobil Biance Andreescu velké zděšení.

Sakkari si užívá hraní na červené špíně a má silnou hru orientovanou na základní linii, která by mohla Petkovicovi hodně přemýšlet.

Andrea Petkovic vs Maria Sakkari proti sobě

Andrea Petkovic bude mít práci omezenou proti soupeři ve formě.

Andrea Petkovic bude mít práci omezenou proti soupeři ve formě.

Maria Sakkari vede Andreu Petkovic v přímém souboji se štíhlým okrajem 2-1. Petkovic absolvovala první setkání dua v roce 2017, ale od té doby nebyla schopna najít cestu kolem svého soupeře.

Predikce Andrea Petkovic vs Maria Sakkari

Andrea Petkovic za posledních pár let moc tenisu nehrála a do této soutěže se zapojí jako těžký smolař.

Němka v některých letošních zápasech předvedla pohledy na svůj nejlepší tenis. Bude se ale muset vyvarovat pomalého startu proti někomu tak silnému, jako je Maria Sakkari, a také najít způsob, jak být důslednější, když bude pod tlakem.

Sakkari vykročí a bude se snažit převzít kontrolu nad základními výměnami a zatlačí soupeřku na zadní nohu. Právě tam bude muset Petkovic využít své rozmanité a šikovné dovednosti v přední části hřiště a vyhnout se vtažení do bitvy, kde nemůže vyhrát.

Klíč bude spočívat ve schopnosti Němky získat rychlé body a zabránit tomu, aby se její soupeř usadil. Pokud to nedokáže, Sakkari najde způsob, jak se dostat do cíle.

Předpověď: Maria Sakkari vyhrát ve třech setech.

tenisový tetherball

Populární Problémy

Miami Men's Final Preview - Andy Murray vs. David Ferrer

Jak se stát dobrovolníkem v zámoří. I když nemáte dva roky plus vyžadované Mírovým sborem, můžete se dobrovolně zapojit do zahraničí s pouhými dvěma týdny prázdnin. V každé zemi jsou nabízeny dobrovolnické programy a lidé ...

'Mám takovou mentalitu, že si lidé na druhé příčky nepamatují.'

Churavějící Del Potro uniká na pokraji, aby porazil Thiema

Nenechte se mýlit se stacionárními koly, rotopedy využívají kolovrat, aby navodily pocit z jízdy na venkovním kole. Https://www.exercisebike.net/blog/stationary-bike-vs-spin-bike-how-do -liší se/ Spin kola se snadno používají, ...