Stuttgart 2021: Analýza losování dvouhry žen, náhled a předpověď | Porsche Tennis Grand Prix

Petra Kviyova je obhájkyně titulu na Grand Prix Porsche Tennis ve Stuttgartu

Petra Kviyova je obhájkyně titulu na Grand Prix Porsche Tennis ve StuttgartuPo několika týdnech působení na amerických antukových kurzech se turné WTA tento týden stane přechodem do Evropy. 43. ročník Grand Prix Porsche Tennis začíná v pondělí 19. dubna, finále je naplánováno na 25. dubna.Obhájkyně titulu Petra Kvitová vede zaplněné pole, které slibuje velmi konkurenční turnaj. Do čela se v hlavním tahu přidávají Ashleigh Barty, Simona Halep, Sofia Kenin, Elina Svitolina, Aryna Sabalenka a Karolina Plíšková. Přidejte do mixu oblíbené domácí Angelique Kerber a Andrea Petkovic a máte sestavu, která zalévá.Vzhledem k tomu, že hlavní losovací akce má začít v pondělí, zde je pohled na vyhlídky nejlepších jmen v boji.

Horní polovina: Ashleigh Barty, Elina Svitolina a Jennifer Brady se snaží vykolejit obhajobu titulu Petry Kvitové

Ashleigjh Barty (L) a Jennifer Brady patří mezi velká jména nabité horní poloviny

Ashleigjh Barty (L) a Jennifer Brady patří mezi velká jména nabité horní polovinyNejlépe nasazení hráči: [1] Asleigh Barty, [4] Elina Svitolina, [6] Karolina Plíšková, [7] Petra KvitováOčekávané semifinále : Asleigh Barty vs Elina Svitolina

Tmavý kůň: Maria SakkariPo prvním kole by Ashleigh Barty zahájila kampaň proti Lauře Siegemund nebo kvalifikaci. Nejlepší osivo by očekávalo tvrdý boj od Siegemundu, který je bývalým šampionem zde ve Stuttgartu a osvědčeným specialistou na jílovité kurty.Pokud projde tímto zápasem, Barty se střetne s vítězkou pravděpodobného druhého kola mezi šestou nasazenou Karolinou Plíškovou a šampionkou French Open 2017 Jelenou Ostapenkovou.

Sedmá nasazená Petra Kvitová se ocitá v nejtěžší části losování. Češka startuje proti vicemistryni Australian Open Jennifer Bradyové a čeká ji vítěz dalšího vzrušujícího zápasu prvního kola - mezi Andreou Petkovic a Marií Sakkari.

Není třeba říkat, že Kvitová bude mít velmi málo času na to, aby šla, pokud chce přežít nebezpečné plováky, které jí stojí v cestě.

Další bývalá vítězka Angelique Kerberová začíná proti kvalifikaci. Kerber by však ve druhém kole mohl čelit těžkému úkolu proti čtvrté nasazené Elině Svitolinové.

Němec nebyl v poslední době v nejlepší formě a bude se snažit, aby tu domácí výhodu využil co nejlépe.

Semifinální predikce: Ashleigh Barty vs Petra Kvitova

Dolní polovina: Sofia Kenin a Simona Halep čelí tvrdé výzvě in-form hráčů

Simona Halepová se vrací k akci po dvouměsíční pauze.

Simona Halepová se vrací k akci po dvouměsíční pauze.

Nejlépe nasazení hráči: [2] Simona Halep, [3] Sofia Kenin, [5] Aryna Sabalenka, [8] Belinda Bencic

Očekávané semifinále : Simona Halepová vs. Sofia Keninová

Tmavý kůň: Anett Kontaveit

Simona Halepová se pokusí zahájit sezónu v antuce solidním předváděním zde ve Stuttagartu, ale existuje několik jmen, na která si bude muset dávat pozor už od začátku.

Rumunka se dívá na možný zápas druhého kola proti vicemistryni French Open 2019 Marketě Vondrousové. Vondroušová by ale nejprve potřebovala odrazit krajanku Marii Bouzkovou v jejím úvodním zápase.

jak hrát tenis ve větru

Na obtížnou cestu čeká také osmá nasazená Belinda Bencicová a perspektivní čtvrtfinálová Halepova soupeřka. Parta hráčů ve formě - zejména Karolina Muchová a Ekaterina Alexandrová - tlačí Bencicovu sekci.

Anett Kontaveitová bude mezitím fantazírovat o svých šancích na skóre rozrušené výhry nad nevyrovnanou Sofií Keninovou. Kontaveit, která dosud v roce 2021 hrála dobrý tenis, zahájí kampaň proti kvalifikaci, což jí poskytne dostatek času na to, aby se s podmínkami seznámila.

Vítěz možné bitvy Kontaveit vs Kenin zde se vší pravděpodobností uzamkne rohy s Arynou Sabalenkou na poslední čtyři místa.

Předpokládané semifinále: Aryna Sabalenka vs Simona Halepová

Pozoruhodné zápasy prvního kola

Andrea Petkovic vs Maria Sakkari

Petra Kvitová vs Jennifer Brady

Ekaterina Alexandrova vs Karolina Muchova

Markéta Vondroušová vs Marie Bouzková

Předpověď na finále

Ashleigh Barty vs Simona Halep

Předpokládaný šampion

Simona Halepová

Populární Problémy

Oba, kteří potřebují vyhrát, aby zůstali blízko závodu Wild-Card, se Eagles a Bears setkají v neděli ve Philly. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Roger Federer poráží Alexandra Zvereva, zatímco Jack Sock zůstává ve sporu.

Jak správně nosit kovbojský klobouk. Kovbojské klobouky mají dlouhou tradici, a to jak pro funkční účely při práci, tak i jako módní doplněk. I když to vypadá tak jednoduše, jako nasadit si klobouk na hlavu a věnovat se svému podnikání, ...

Zde je návod, jak sledovat online Anthony Pettis vs Donald 'Cowboy' Cerrone a všechny přípravné zápasy UFC 249, pokud nemáte kabel.

Měli jste někdy problémy s bitím svých přátel ve hře Super Smash Brothers Melee? Zde je pár tipů, jak se zlepšit. Naučte se pohybovou sadu své postavy. Ve skutečnosti se také naučte pohyby svých protivníků. Znát všechny své ...