Švýcarsko vyhrálo první Davis CupFederer padá na podlahu po vítězství v Davisově poháru

Lille (Francie), 23. listopadu (IANS)

Švýcarsko porazilo Francii 3: 1, aby zde v neděli vyhrálo finále Davisova poháru 2014 na krytých antukových kurtech stadionu Stade Pierre Mauroy. Jedná se o první titul Švýcarska na prestižní akci a stali se teprve 14. šampionátním národem v 115leté soutěži.

Sedmnáctinásobný grandslamový šampion Roger Federer se stal nejúspěšnějším švýcarským hráčem v historii Davisova poháru, když zaznamenal své 50. vítězství ve dvouhře nebo ve čtyřhře nad Richardem Gasquetem, aby zpečetil triumf Švýcarska.

Hosté vedli domácí národ 2: 1 do nedělních reverzních dvouhry.

úroveň síly tenisové rakety

Nedělní hra vytvořila nový rekord v počtu diváků na oficiálně schváleném tenisovém zápase s davem 27 448 diváků, což překonalo 27 432 diváků, kteří se zápasu zúčastnili v pátek.

Davis Cup je světový pohár v tenise. Jedná se o největší každoroční mezinárodní týmovou soutěž ve sportu, které se v roce 2014 zúčastnilo 122 národů. Soutěž byla založena v roce 1900.

jak krájet tenis

Výsledek:

Stan Wawrinka (SUI) bt Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 6-1, 3-6, 6-3, 6-2

Gael Monfils (FRA) bt Roger Federer (SUI) 6-1, 6-4, 6-3

Roger Federer / Stan Wawrinka (SUI) bt Julien Benneteau / Richard Gasquet (FRA) 6-3, 7-5, 6-4

Roger Federer (SUI) bt Richard Gasquet (FRA) 6-4, 6-2, 6-2

Gael Monfils (FRA) proti Stan Wawrinka (SUI) se nehrálo

Populární Problémy

„America's Got Talent“ se vrací na 15. sezónu v úterý večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat show online zdarma.

Jak založit vlastní sportovní tým. Připojit se k místnímu sportovnímu týmu jako hráč nebo trenér je skvělý způsob, jak si zacvičit a trávit čas ve společnosti s ostatními. V některých případech vás však může více zajímat založení týmu sami ....

Iga Swiatek se v úterý ocitla v díře během závěrečných fází svého otvírače z Eastbourne proti místní naději Heather Watson.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat živý přenos 2019 Arnold Palmer Invitational online.

Serena Williamsová prošla překážkovou remízou a přistála ve 17 letech na svém prvním singlovém majorovi, což je jasným znamením její budoucí velikosti.

Puig se dopouští čtvrté prohry v úvodním kole.