Tenisová hvězda Madison Keys zavírá na Twitteru hatery, kteří ji po porážce zneužili



Madison Keys byla po její porážce v prvním kole Toray Pan Pacific Open vystavena nevhodným tweetům

Jednadvacetiletá americká tenisová senzace Madison Keys se zúčastnila turnaje Toray Pan Pacific Open v japonském Tokiu, kde musela čelit porážce v úvodním zápase prvního kola proti kazašské Julii Putintsevové, když prohrála ve třech setech s půlicí rýhou. 3-6, 6-3 a 6-7.

Americká tenistka nemohla vyhrát svůj první zápas na Japan Open, a proto vypadla z turnaje proti kazašskému soupeři. Jejím následovníkům na Twitteru se ale nezdálo, že by Američanka prohrála hru se soupeřem z Kazachstánu.

Tweety plné nenávisti a špíny pro 21letou začaly obklopovat její kliku na Twitteru, což vedlo k tomu, že Keys ve svých tweetech zmínil pachatele. Světové číslo 9 neignorovalo jen tweety, které používaly urážlivé a nevhodné výrazy.

První tweet vidí tenistu, jak děkuje pachateli za jeho „povzbudivá“ slova. To vedlo k tomu, že Twitter podnikl vážná opatření proti pachateli za jeho sprostý jazyk vůči tenistovi, a proto jej odstranil z webových stránek sociálních médií. Existuje také další tweet od Američanky, který jasně uvádí, co jí uživatel twitteru řekl.

Madisonova snaha upozornit na tyto závažné pachatele tím nekončila, protože ve svém třetím a posledním tweetu zmínila dalšího uživatele Twitteru:

Poté, co hráčka odpověděla na jejich vulgární a nenávistné tweety, viděla, jak byly dva účty z Twitteru odstraněny. Může se stát, že příznivci hráče mohou tyto tweety nahlásit jako nevyžádanou poštu, nebo by účty nahlásila samotná hráčka.

Je dobré, že nyní přicházejí celebrity a sportovci, aby odhalili to, co jsou nuceni slyšet od fanoušků a nenávistníků z celého světa, zvláště poté, co pro národ na největší scéně dali všechno.

Hráč si však na sociálních sítích našel také některé ze svých fanoušků, kteří chtěli, aby se cítila milovaná - a podpora přišla v hojném počtu od jejích spoluhráčů na WTA Tour.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat 3. ODI mezi Novým Zélandem a Bangladéšem, pokud žijete ve Spojených státech.

Získejte přehled o různých show na červeném koberci a živých přenosech, které běží o Oscary 2019. Podívejte se, jak je můžete sledovat online.

Jak omotat psovi rameno. Pokud má váš pes řez nebo kousnutí na rameni, zabalte ho, než vezmete psa k veterináři. Zhodnoťte situaci, abyste zjistili, zda máte čas ránu obléknout. Pokud ano, zkuste zastavit krvácení z otevřené rány ...

Portland Timbers a Atlanta United se v sobotu setkají v Poháru MLS 2018. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Jak získat větší hrudní svaly (Pecs). Kdo by nechtěl větší prsa? Chcete-li posílit svaly hrudníku a rozproudit je, zaměřte se na cvičení zlepšující hrudník, používejte správné cvičební techniky a zdravě budujte svaly ...

Jak cestovat ze San Franciska do údolí Napa. Napa Valley je krásná oblast v severní Kalifornii, známá svými svěžími vinicemi a gurmánskými restauracemi. Je také snadno dostupný: Napa leží kousek od města San ...