Zase ten muž! Epos Isner-Anderson se stává druhým nejdelším zápasem v historii Wimbledonu

John Isner - oříznutý

John Isner během svého mamutího semifinále s Kevinem Andersonem

John Isner se ocitl zapojený do dalšího rekordního wimbledonského eposu, protože jeho mužské semifinále s Kevinem Andersonem se stalo druhým nejdelším zápasem dvouhry v historii Wimbledonu.

kde se mohu dívat nejistě

Světová jednička 10 Isner je známá mnoha fanouškům, zejména ve Velké Británii, díky své úžasné soutěži s Nicolasem Mahutem na hřišti 18 ve Wimbledonu v roce 2010. Tento zápas trval 11 hodin a pět minut, přičemž Isner nakonec triumfoval 70–68 v ohromujícím počtu dlouhý finální set.

V pátek se Američan zapletl do další maratonské soutěže, on a jeho kolega velký server Anderson - který ve středu senzačně porazil obhájce titulu Rogera Federera 13-11 v pátém setu - vyměňovali eso za esem při hledání místa ve finále na All England Club.

Je běžné slyšet volání 15-all v tenise, ale v tomto případě to bylo skóre ve hrách v jedné fázi pátého setu, protože oba hráči i nadále rozhodně drželi podání.

Když Isner podával vedení 16: 15, zápas se stal druhým nejdelším soubojem dvouhry ve Wimbledonu za něco málo přes pět a půl hodiny. Stále to však bylo jen o polovinu déle než absurdní soutěž mezi Isnerem a Mahutem.

Náhradní myšlenka pro Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče, kteří stále čekali na zahájení semifinále a doufali, že někdo konečně může zlomit podání!

Populární Problémy

Vloupání je pro majitele domů vždy starostí. Ale jaký je nejlepší způsob, jak udržet váš dům v bezpečí? Nepochybně jste již nainstalovali poplašný systém (pokud ne, udělejte to hned) a možná máte hlídacího psa, který hlídá váš majetek ...

Jak hrát Super Mario Run. Super Mario Run je bezplatná hra pro uživatele iOS a Android. První tři úrovně můžete hrát zcela zdarma. Chcete -li hrát zbytek hry, musíte zaplatit. Pokud se chcete ponořit a hrát, ...

Státní soupeři UNC a NC State se v sobotu setkají na basketbalovém zápase. Takto můžete sledovat hru bez kabelu.