Zase ten muž! Epos Isner-Anderson se stává druhým nejdelším zápasem v historii Wimbledonu

John Isner během svého mamutího semifinále s Kevinem AndersonemJohn Isner se ocitl zapojený do dalšího rekordního wimbledonského eposu, protože jeho mužské semifinále s Kevinem Andersonem se stalo druhým nejdelším zápasem dvouhry v historii Wimbledonu.

kde se mohu dívat nejistě

Světová jednička 10 Isner je známá mnoha fanouškům, zejména ve Velké Británii, díky své úžasné soutěži s Nicolasem Mahutem na hřišti 18 ve Wimbledonu v roce 2010. Tento zápas trval 11 hodin a pět minut, přičemž Isner nakonec triumfoval 70–68 v ohromujícím počtu dlouhý finální set.V pátek se Američan zapletl do další maratonské soutěže, on a jeho kolega velký server Anderson - který ve středu senzačně porazil obhájce titulu Rogera Federera 13-11 v pátém setu - vyměňovali eso za esem při hledání místa ve finále na All England Club.

Je běžné slyšet volání 15-all v tenise, ale v tomto případě to bylo skóre ve hrách v jedné fázi pátého setu, protože oba hráči i nadále rozhodně drželi podání.

Když Isner podával vedení 16: 15, zápas se stal druhým nejdelším soubojem dvouhry ve Wimbledonu za něco málo přes pět a půl hodiny. Stále to však bylo jen o polovinu déle než absurdní soutěž mezi Isnerem a Mahutem.Náhradní myšlenka pro Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče, kteří stále čekali na zahájení semifinále a doufali, že někdo konečně může zlomit podání!

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat hudební festival 2020 iHeartRadio online.

Jak bezpečně zvedat závaží. Posilovací cvičení je skvělý způsob, jak zlepšit sílu, kondici a celkové zdraví. Nesprávné zvedání závaží však může způsobit zranění, která vás během hojení vyřadí z provozu. Vyhýbat se...