Wimbledon 2021: Ashleigh Barty vs Ajla Tomljanovic náhled, head-to-head & prediction

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Ashleigh Barty vs Ajla Tomljanovic

Datum: 6. července 2021

Turnaj : -2021-men-s-draw-analysis-preview-prediction 'rel =' noopener noreferrer '> Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Čtvrtfinále

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Načasování zápasu: Ne dříve než v 16.30 místního času, 15.30 GMT, 11.30 EST, 21:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Ashleigh Barty vs Ajla Tomljanovic

Ashleigh Barty se v úterý utká s Ajlou Tomljanovicovou v celo australském čtvrtfinálovém zápase. Je to poprvé od Wimbledonu 1980, kdy se proti sobě postaví dvě Australanky ve čtvrtfinále Major.

Bartyová v pondělí zvítězila 6: 3, 7: 5 ve svém čtvrtém kole proti kolegyni šampionce Roland Garros Barboře Krejčíkové. Tomljanovic mezitím překonal statečné úsilí mladé britské divoké karty Emmy Raducanu, která byla ze zdravotních důvodů nucena odejít do důchodu 6: 4 a 3: 0.

Barty letos vytrvale předváděla svou bojovnost jako světová jednička a získala tituly v Melbourne, Miami a Stuttgartu. Ale její dominance byla zastavena na Italian Open, kde odstoupila kvůli zranění paže a Australan dále snášel odchod do druhého kola na Roland Garros kvůli zranění kyčle.

Barty si poté vzala volno, aby se vzpamatovala, a přeskočila celou houpačku na trávě vedoucí do Wimbledonu. Na SW19 si ale zatím vedla dobře, ve svých prvních čtyřech zápasech ztratila jen jeden set.

Pokud zůstane fit a zdravá, je Barty letos rozhodně jedním z nejlepších uchazečů o pokrm z Venušiny růžové vody.

Ajla Tomljanovic

Ajla Tomljanovic

tenisová raketa nadměrné velikosti

Její úterní soupeřkou je dlouholetá kamarádka a spoluhráčka Billie Jean King Cup Ajla Tomljanovic. Osmadvacetiletá žena se tento týden poprvé představí ve čtvrtfinále na Grand Slamu a bude se snažit dát jí všechno proti Barty.

Tomljanovic však během své kariéry dokázala jen tři vítězství v top 10. A po čtyřech finálových ztrátách je stále ve snaze najít svůj první titul.

Turnaj WTA je v poslední době široce otevřený a zvěstovaná jména pravidelně poskytují těsnou konkurenci špičkovým hráčům. V takovém scénáři se Tomljanovic nebude vyhýbat fantazii svých šancí na hluboký běh ve Wimbledonu.

Ashleigh Barty vs Ajla Tomljanovic head-to-head

Půjde o první setkání mezi Ashleigh Barty a Ajlou Tomljanovic, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0-0.

Predikce Ashleigh Barty vs Ajla Tomljanovic

Ashleigh Barty stojí již pátý zápas v řadě za neznámou výzvou. Ale ve všech svých předchozích zápasech si vysloužila velitelská vítězství a byla by si jistá, že v úterý bude pokračovat ve svém vítězném běhu ve čtvrtfinále.

Barty a Ajla Tomljanovic mají docela kontrastní herní styly. Zatímco rozmanité lodě Barty a výjimečný bekhendový plátek, Tomljanovic spoléhá na své ploché a těžké údery, které ubližují jejím protivníkům.

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Ale podání je pravděpodobně největším rozlišovacím faktorem mezi těmito dvěma ženami. Barty se v každém ze svých posledních dvou zápasů zlomila jen dvakrát a během svého dosavadního běhu v All England Clubu trvale získala téměř 70% bodů za první podání. Tomljanovic naproti tomu celý minulý týden čelil obrovskému počtu brejkbolů.

Proti Raducanuovi však svět č. 75 přinesl výkon klinického podávání a nebyl zlomen ani jednou. Bude doufat, že bude pokračovat ve stejném duchu, až se v úterý postaví Barty.

Stojí za zmínku, že Tomljanovic se na cestě do čtvrtfinále nepotkal s jediným semenem. Ve prospěch Bartyho by navíc mohl hrát její celkový nedostatek zkušeností proti špičkovým hráčům.

Díky obrovské výhodě žebříčku World No. 1 a její schopnosti diktovat delší výměny vstupuje do tohoto zápasu jako jasný favorit.

Předpověď: Ashleigh Barty vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Bryan Cranston se vrací na televizní obrazovku s novou minisérií z Showtime 'Your Honor'. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Jak zhubnout znovu na váhu. Ztráta opětovné hmotnosti je obtížná, protože většina lidí si musí skutečně dát více práce, aby váhu udržela, než aby ji v první řadě zhubla. Chcete -li znovu získat váhu, budete dodržovat základní ...

Jak získat přiměřenou váhu v těhotenství. Když jste těhotná, nemusíte jíst ve dvou, ale musíte zajistit, aby vaše dítě dostalo správné množství výživy v děloze. Zdravá a vyvážená strava zajistí ...

Zde je návod, jak sledovat hru Islanders vs Hurricanes online, ať už jste v New Yorku, Karolíně nebo mimo trh.

Když Martina Hingis potřetí odchází z tenisu, stále není jasné, jak přesně si ji budou pamatovat.

Jak vyléčit zlomeninu nohy u králíka. Pokud má váš králík bolest se zraněnou nohou, rychle mu zajistěte lékařskou péči, kterou potřebuje. Pokud se zdá, že váš králík bolí, noha visí nebo váš králík kulhá, může mít nohu ...